O sobie

  • Zainteresowania PC, GSM, Książki, Języki
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho Gaucho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5000
  • Liczba komentarzy 2220
  • Polecenia 948

Komentarze

2

Rozrysowane jak u Gmocha, a każdy widział co się wydarzyło :-)

3

Brakuje tutaj tylko tytułu "Barca zaniepokojona wielkim talentem. Wiemy dlaczego"

1

Dla równowagi przypomnijmy jak zdrowy jest nasz przyszły napastnik?

0

Zawsze mnie bawi to wróżenie z fusów - zabawa normalnie dla małych dzieciaków - skład będzie jaki wystawi Xavi, wasze czy jakiekolwiek bawienie się w Nostradamusa nie ma żadnego znaczenia, chyba że ktoś chce pojęczeć jak bardzo się pomylił, albo jakim debilem jest Xavi, bo wystawił X zamiast Y.

0

Pieniądz robi pieniądz, póki on tego nie zrozumie, będzie zakręcać kurek czyniąc LL jeszcze mniej atrakcyjną.
Będzie biednie, ale sprawiedliwie, jak za komuny.

Zobacz wszystkie

50

Arda to taki Fabregas, niby coś, ale jednak nic.

30

Barca zachowuje się jak pijany alkoholik, który ciągle zaprzecza, że ma problem, mimo iż wszystko się wali na głowę. Jak głupiemu napluć w twarz, to powie, że deszcz pada.

25

Który to już raz Roberto dostaje czerwona kartkę za swoją głupotę? Może sobie uścisnąć rękę z Ramosem, taki sam poziom umysłu.

23

Mistrzostwa świata pokazały, może poza jednym - dwoma meczami (w których to sędziowie główni nie zdecydowali się na weryfikację), że VAR w dzisiejszej piłce, która staje się zbyt szybka dla ludzkiego oka, jest po prostu NIEZBĘDNY. Tyle tylko, że decydentem nadal jest główny sędzia, który tak naprawdę powinien mieć swojego równorzędnego odpowiednika w studiu VAR. Tam też powinny być podejmowane równoważne decyzje, a sędzia główny, który by nie posłuchał sędziego VAR, powinien sobie zrobić przymusową przerwę. Tyle tylko, że taki układ powoduje zaburzenie hierarchii, gdzie sędzia na boisku zawsze był nr 1. A jedna weryfikacja "na życzenie" przez kapitanów drużyn też nie spowoduje, że komuś korona z głowy spadnie, jak mecz 2 minuty dłużej potrwa.

22

A ja jestem niesamowity ;)

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?