O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Messi, Ronaldinho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 1729
  • Liczba komentarzy 589
  • Polecenia 2043

Komentarze

0

Czy w ostatnim czasie ktoś z Was analizował temat (hatfu) Nowego Ładu 2.0 dla osób zatrudnionych na umowę o pracę? Pamiętam że przy pierwszej wersji tego bubla najbardziej opłacało się dla osób zarabiających do 120k PLN brutto i jak komuś wychodziły roczne zarobki lekko powyżej 120k (jakoś około 125k) to finalnie w kwocie netto był w plecy. Czy po zmianach w lipcu jest obecnie jakiś przedział zarobków który "się nie opłaca"? Z tego co wyczytałem i zrozumiałem to nie ma czegoś takiego tyle że po przekroczeniu 120k PLN płaci się więcej podatku. Kwota netto nadal rośnie liniowo do góry tyle że wolniej, bo zamiast 12% płacimy 32%?

0

no i jak tam somsiedzie

1

@maroon bez sensu, ale teraz to i tak bez znaczenia, 1:1

0

@LukaszFan A to nie jest tak że jak Niemcy i Japonia będą mieli po 3 punkty to liczy się bezpośredni pojedynek jaki był wynik?

0

Przy takiej samej ilości punktów co decyduje o wyjściu z grupy? Najpierw bezpośredni pojedynek, a jeśli to było remis to bilans bramek ze wszystkich meczów w grupie?

Zobacz wszystkie

99

Mam nadzieję, że nowy trener wpoi Albie, że Messi nie jest jedynym piłkarzem z przodu, do którego może podawać piłkę.

84

I wraca stary dobry Zidane:
„Nie mogę zarzucić niczego moim zawodnikom” – stwierdził Zidane.
Najlepsze jest to, że przez 3 lata real grał beznadziejnie pod jego wodzą, wygrali 3x LM dzięki braku VARu, a wszyscy myśleli że jak wróci ZZ to będzie wszystko jak powinno. A tu zonk, żelek kopie we Włoszech, VAR się pojawił i dopiero teraz widać jak biali grają bez ładu, składu i bez pomysłu.

Bardzo mnie to cieszy :)

79

- Ile razy uprawiałeś seks w tym miesiącu?:
- Liczy się ten na Bernabéu?

O kur.... :D

56

Z takimi wynikami realu nie mamy co się na nich oglądać. Każda ich przegrana smakuje przepysznie, ale w tym sezonie są silniejsze zespoły, na które powinniśmy zwracać uwagę.

PS. Zauważyliście, że zawsze poczynania realu są związane z hipokryzją? Zawsze swoje sukcesy, które nie zawsze są miarodajne wynoszą na piedestał i zakrywają tym swoją beznadziejność. Ok, 3 LM z rzędu nikt im nie odbierze, ale w międzyczasie przegrywali w Pucharze Króla z 'ogórkami', w lidze byli chłopcami do bicia, w tym roku grają na poziomie Znicza Pruszków, ale feta po wygraniu klubowych mistrzostw świata z klubem, którego nazwy nie potrafię wymówić trwała w najlepsze. Od razu komentarze "galaktyczny zespół' 'najlepsi mistrzowie' :D Do tego Modric z tytułem najlepszego piłkarza 2018, który od początku sezonu nie gra zupełnie NIC. Ale, to nie jest ważne, ważne że go ogłosili go najlepszym i tak jest :D To samo było z Ronaldo, Messi miał takie statystyki, że nie było czego szukać, ale klub z madrytu i sam zainteresowany twierdzili że (właściwie wmawiali sobie i całemu światu), że u nich gra najlepszy piłkarz globu. Zawsze mnie to irytowało i irytuje nadal, dlatego ich obecna forma smakuje jak pasztet podlaski o poranku na kacu na wakacjach we Władysławowie.

Miłego poniedziałku :)

54

Jeśli nie będzie nr 1 w reprezentacji to znak, że Neuer ma taśmy jak Loew wącha paluchy ze źródła niewiadomego pochodzenia.