O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, motoryzacja
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 812
  • Liczba komentarzy 295
  • Polecenia 1561

Komentarze

0

kurła ubaw po pachy

0

@LuisSalvano Cena szok, my w 2018 roku płaciliśmy 180 PLN i to tylko dlatego, że nowa sala, która się budowała w momencie podpisywania umowy miała wylane dopiero posadzki. Ale wiedzieliśmy, że to będzie najlepsza i najładniejsza sala w okolicy. Do tego po naszej stronie ciasta, alkohol, tort i po 50 zł za poprawiny od osoby. Zespół na weselu i inny zespół na poprawinach. Na weselu równo 200 osób, a poprawiny 110. Kupa pieniędzy poszła, ale dwa dni mega zabawy, w zasadzie to 4, bo w piątek już zaczęliśmy, a skończyliśmy w poniedziałek. A po weselu w podróż wybraliśmy się do Hiszpanii na wybrzeże Costa Brava i m.in na mecz LM Barcelona vs. PSV. Wszystko wyszło idealnie, czego i Tobie życzę, bo załatwiania, latania i szukania jest mnóstwo. Nie wspominając o złotówkach... W pewnym momencie po prostu machnąłem na to ręką, bo oczy wychodziły z orbit.

0

0

jestem na tak, gdyby był w cenie Pirlo gdy przenosił się z Milanu do Juve

4

jeszcze w tym tygodniu o tym nie czytałem

Zobacz wszystkie

99

Mam nadzieję, że nowy trener wpoi Albie, że Messi nie jest jedynym piłkarzem z przodu, do którego może podawać piłkę.

84

I wraca stary dobry Zidane:
„Nie mogę zarzucić niczego moim zawodnikom” – stwierdził Zidane.
Najlepsze jest to, że przez 3 lata real grał beznadziejnie pod jego wodzą, wygrali 3x LM dzięki braku VARu, a wszyscy myśleli że jak wróci ZZ to będzie wszystko jak powinno. A tu zonk, żelek kopie we Włoszech, VAR się pojawił i dopiero teraz widać jak biali grają bez ładu, składu i bez pomysłu.

Bardzo mnie to cieszy :)

79

- Ile razy uprawiałeś seks w tym miesiącu?:
- Liczy się ten na Bernabéu?

O kur.... :D

56

Z takimi wynikami realu nie mamy co się na nich oglądać. Każda ich przegrana smakuje przepysznie, ale w tym sezonie są silniejsze zespoły, na które powinniśmy zwracać uwagę.

PS. Zauważyliście, że zawsze poczynania realu są związane z hipokryzją? Zawsze swoje sukcesy, które nie zawsze są miarodajne wynoszą na piedestał i zakrywają tym swoją beznadziejność. Ok, 3 LM z rzędu nikt im nie odbierze, ale w międzyczasie przegrywali w Pucharze Króla z 'ogórkami', w lidze byli chłopcami do bicia, w tym roku grają na poziomie Znicza Pruszków, ale feta po wygraniu klubowych mistrzostw świata z klubem, którego nazwy nie potrafię wymówić trwała w najlepsze. Od razu komentarze "galaktyczny zespół' 'najlepsi mistrzowie' :D Do tego Modric z tytułem najlepszego piłkarza 2018, który od początku sezonu nie gra zupełnie NIC. Ale, to nie jest ważne, ważne że go ogłosili go najlepszym i tak jest :D To samo było z Ronaldo, Messi miał takie statystyki, że nie było czego szukać, ale klub z madrytu i sam zainteresowany twierdzili że (właściwie wmawiali sobie i całemu światu), że u nich gra najlepszy piłkarz globu. Zawsze mnie to irytowało i irytuje nadal, dlatego ich obecna forma smakuje jak pasztet podlaski o poranku na kacu na wakacjach we Władysławowie.

Miłego poniedziałku :)

54

Jeśli nie będzie nr 1 w reprezentacji to znak, że Neuer ma taśmy jak Loew wącha paluchy ze źródła niewiadomego pochodzenia.