0

Ten nasz autokar to barwami pasowałby dla Ukrainy
Przypadek? Nie sądzę

1

@FCBparasiempre to był dream team, stara gwardia plus młode wilki!

1

@KamQiX dokładnie, to sami ludzie zaczęli nakręcać to wszystko, i mówić coś co nie zostało napisane

1

@VegetaPolska oni beke cisną dla rozgłosu :)
Nie ważne co ważne aby mówili,
Dlaczego po Szymczaku? To ludzie mało bystrzy do powiedzieli że chodzi o zdradę

1

Wracając do zalewskiego :)) ten Szymczak nie powiedział nic o zdradzie, tylko tam jest zd....
To może chodzić o zdjęcie :) i o fejm oczywiście

1

@Arden z tego co widzę to na ul Słowackiego to było!
W ten weekend jest impreza w Ptb. Dni miasta
Piotrków rządzi

2

@Aferzysta NIK mówi wszystko po co założyłeś konto

0

Zalewski jest ok! On jest za pisem!

1

@Comentateiro to juz nie to samo

0

"Panienka jest siostrą Krola... a Pani jego żoną..........a Ty jego najlepszym przyjacielem....hy hy zaczynam go rozumieć

1

@Rust_Cohle moja. Jest by ann

0

Ten kolega zalewskiego to Robert ma na imię

7

O co ta afera? Dziwne by było jakby vegeta puknął ale że zalewski?

0

@tomcias10 dlatego niech ceny rosną, opłaty, a pensja niech stoi w miejscu, dyrektorzy tylko podwyżki a robol niech robi za miskę ryżu, wtedy przedsiębiorca będzie szczęśliwy

0

@tomcias10 zabójstwo dla cwaniaków co chcieliby niewolnika za pół darmo

0

@chosenone nauczy życia, bo w tych czasach większość wpatrzona w telefon i żyje wirtualnym życiem, rozumu że nauczy, to taka przenośnia,

0

@Hosh mi nikt nie broni, ale wielu tym chloposzkom bym zabronił właśnie,
A może wojsko nauczyło by ich rozumu,

1

@kubix05 pamietam jak wychodził pierwszy numer, i bieg do kiosku

1

@Kgorecki2500 aby, odechciało by się rurek albo tęczy naszym chłopakom

0

@Arys takie coś to uzależnienie i to się leczy
A w tym przypadku to jest trolowanie

0

@Amigo_Blanco a gdy rodzice szukają pracy i nie mogą znałeśc to co wtedy albo ich zwolnią i przez jakiś czas nie pracują to co wtedy? Zabrać np przez dwa miesiące które będą nie pracujące? Co to za dzielenie narodu?! Się pytam

0

@kubix05 nie mogło się udać z Bełchatowem, ponieważ na tamten sezon był napisany scenariusz kto jakie miejsce ma zająć,

0

@MateuszDoniec dla dyrektora wielosekcyjnego nie ma, dla kibica wielu dyscyplin nie ma,
Ale dla kibica tylko piłki nożnej już jest, nie interere mnie liga mistrzów futsal czy na wrotkach,z całym szacunkiem dla tych dyscyplin

0

@MateuszDoniec z jednej strony racja,
Natomiast z drugiej większość tutaj patrzy na piłkę nożną, może jeszcze ktoś na kosza czy ręczną
Ale głównie na piłkę i tam patrzy na zdobyte puchary

2

Szkoda że nie mamy 29 mistrzostw w warcabach

2

@Comentateiro to fantastycznie jak w tak krótkim czasie nowy rząd odnowił Polskę!
Brawo dla Tuska i jego ekipy, oby rządzili przez następne 4 kadencje !

1

@Faro ja oglądam 3 mecze,
Mecz otwarcia, a później 2 razy powtórkę

0

@MateuszDoniec szkoda że nie ma ich więcej, im więcej tym śmieszniej to wygląda

6

A warcaby, bierki? Może tam są jakieś tytuły i można by je dopisać do kolekcji :)

2

@Comentateiro Brawo! gdyby nie 2 wspaniałych liderów to 3D w wyborach nie przekroczyli by 1 %. Może w gimnazjum robili ten ranking?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?