O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Sergio Ramos, Redondo, Isco, Puyol, Iniesta,
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od -no tak średnio bym powiedział :/

Statystyki

  • Dni w serwisie 3400
  • Liczba komentarzy 3178
  • Polecenia 15926

Komentarze

1

@Lucerfi Książkę mam na półce :)
Oczywiście, że najłatwiej być prorokiem historii. Niemniej wychodzę z założenia, że podawanie Powstania Warszawskiego w kontekście konieczności walki lub jej braku jest całkowicie pozbawione zasadności - nie miało tak naprawdę wpływu na toczące się lokalnie walki. Nie miało również absolutnych szans powodzenia, o czym zorientowali się sami Powstańcy. Świadczy o tym znacznie mniejsza mobilizacja sił w czasie drugiego alarmu powstańczego w porównaniu do pierwszego, podczas którego Powstanie nie wybuchło. Mgła wojny nie powinna przysłaniać rozsądku.
No i dodatkowo - nie twierdzę, że Ukraina powinna przestać walczyć. "Doczepiłem" się tylko kwestii użycia PW w tym kontekście :)

0

@Lucerfi No akurat z tym Powstaniem Warszawskim to podałeś chyba najmniej rozsądny przykład. A Westerplatte słusznie - wypełnili rozkazy z nawiązką.

10

@Polaco9 Piękna teoria polityki, która nie ma szans w rzeczywistości na realizację. Bo partia, która nie chce dzielić i napuszczać na siebie konkretnych grup ludzi szybko przepada jako grono osób nijakich bez przekonań.

4

@ProMILs Brak zadań domowych to nie jest zakaz pracy własnej z materiałem...urocze jest nawet to szukanie spisku i szachów 7D w najmniejszej pierdółce, którą zajmują się mniej lub bardziej poważni politycy

0

@Saviola88 Zagadką są dla mnie ludzie, którzy w komentarzach pod alertami nieironicznie sugerowali, że są one "żartem na prima aprilis"

Zobacz wszystkie

149

@Damian11 "Jestem młodym dorosłym, fakt faktem nie mam opłat i wydatków."

Jak się wyprowadzisz od mamusi, to zrozumiesz skalę problemu, gdy większość codziennych produktów podrożała o co najmniej 20%. Jak już się będziesz wyprowadzać z domu, to zapnij pasy, bo zderzenie z rzeczywistością może delikatnie zaboleć. Bez odbioru, bo nawet nie ma o czym więcej dyskutować

120

Możliwe, że było parę razy, ale tyle tu komentarzy, że nie dam rady nadrobić :P

"Barcelona zaliczyła najbardziej spektakularny powrót od czasów Jezusa"
:D

102

Moi drodzy, ku przestrodze - godzinę temu po ponad 20 minutach śledzenia zatrzymałem pijanego kierowcę, który finalnie uszkodził auto jakieś 70 metrów od przystanku autobusowego pełnego ludzi. 15 z tych 20 minut jechałem za gościem autostradą w okolicach Katowic i nie znalazł się ŻADEN radiowóz w okolicy pomimo kilku połączeń, podawanych dokładnych lokalizacji, marki samochodu, zjazdów itd. Radiowóz podjechał dopiero, gdy kluczyki były u mnie, a pijak na chodniku

Pamiętajcie - piliście to napijcie się jeszcze raz za nasze zdrowie, ale nie kierujcie samochodem. A jak widzicie pijanego kierowcę, to nie bądźcie obojętni, bo może stać się tragedia.
Miłęgo wieczoru!

101

"Tylko Legia może nas godnie reprezentować w pucharach, Piast już po pierwszym meczu pożegna się z nadziejami o LM" XD

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?