O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 3024
  • Polecenia 4718

Komentarze

0

Kurde przecież sprawdzenie wymowy nazwiska piłkarzy to jest jakieś 20min roboty a im się nawet tego nie chce zrobić :/

0

Ależ Mbappe ma odejście. Nie wiem czy widziałem piłkarza, który jest tak szybki na pierwszych metrach biegu.

6

No dla nas lepiej żeby Austria jak najmniej punktów zdobyła, więc bramka mimo wszystko cieszy.

1

@Prorokk to chyba nie masz świadomości jak sytuacja wygląda w małych przedsiębiorstwach. Nie dość, że opłaty są potężnie wysokie to jeszcze teraz dochodzi ta zawyżona najniższa krajowa. Przez to właśnie tyle przedsiębiorstw się zamyka, bo nie mają się jak utrzymac a to prowadzi do zwiększenia bezrobocia. Dodatkowo przez takie zawyżanie najniższej właściciele małych firm decydują się na zatrudnianie pracowników na umowę zlecenie albo w ogóle rezygnują z zatrudniania kogokolwiek, bo po prostu nie mają za co utrzymać firmy i mamy kolejna przyczynę zwiększania bezrobocia. Już teraz na rynku pracy jest tragiczna sytuacja, szczególnie w mniejszych miejscowosciach poniżej 100k mieszkańców, a po kolejnym zwiększeniu najniższej pensji już będzie katastrofa.

1

@Kgorecki2500 zabójstwo dla małych firm.

Zobacz wszystkie

76

Pewnie pisał do kogoś z teamu, że już jest na parkingu czy coś, ale oczywiście aferka w mediach musi być kręcona. Rzygać się tym chce.

70

Typowy dla obecnych czasów ból dupy o prawdę. Xavi całkiem grzecznie się wypowiedział. Oczywistym jest, że lepiej jest trafić na drużyne z trzeciej ligi niż na Real Madryt. Nikt im takim stwierdzeniem nie odbiera tego, że dotarli daleko. Może to oni o sobie mają za wysokie mniemanie i myślą właśnie, że mogą stworzyć takie samo zagrożenie dla Barcy jak drużyna z La Ligi?

61

Pani Julio proszę nie nie załamywać komentarzami bo wiadomo jacy ludzie są. Z czasem na pewno będzie lepiej ;)

50

Skoro trick Neymara byl ośmieszający to jak nazwac to co zrobil Messi? To dopiero moglo byc upokarzające dla zawodników drużyny przeciwnej.

48

Chiellini jeszcze sie nie nauczyl ze Messiego sie nie prowokuje :cc

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?