1

@michal26 krokieterka

0

Spot super, ale kurcze no nie siedzi mi kompletnie to logo na środku :(

0

Rodri albo Carvajal to jedyne sensowne opcje.

3

@Tasde niestety dla nas, ale żaden szanujący się prezydent USA by nie wydawał tyle pieniędzy na pomoc Ukrainie mając u siebie w kraju taki burdel. Jeśli popatrzysz z punktu widzenia Amerykanina to to jest glupota.

1

@szymonekk po krótkiej rozkminie tez dobrze

1

Taka groźna muzyka w tym nowym filmiku z treningu drużyny, bo się aż montażysta przestraszył jak zobaczył jak można ciężko pracować na treningu.

3

@Fabik87 no już się wzięli za przesłuchiwanie szefowej secret service. Trochę to wygląda tak jakby ktoś celowo nie zauważył zamachowca.

1

@Kz1234 a gdzie zamierzasz biegać? Po drogach asfaltowych, gdzieś po lasach, na bieżni?

1

@Kz1234 jakieś Asicsy najlepiej. W takiej cenie to może model Gel Pulse 13 lub 14?

0

Który to jest ten ocalały z zespołu Xaviego?

0

@Borneo i bardzo dobrze, że zaatakował tę próbę utworzenia legionu. Najpierw trzeba sie zająć przygotowaniem naszego wojska do obrony kraju. Jak już będziemy mieli wszystko gotowe na 100% to wtedy należy zająć się pomocą innym. To tak jakbyś ty miał dom w ruinie, dzieci i żona nie mają gdzie spać a Ty idziesz i dajesz sąsiadom pieniądze żeby sobie remont zrobili. To nie ma kompletnie sensu.

1

@Albatros charakter, którego że świecą szukać w dzisiejszych czasach.

1

Czy ja dobrze widziałem, że Ronaldo podczas losowania wybrał żeby Francja strzelała pierwsza? Jeśli tak to ogromny błąd z jego strony i niepotrzebne nakładanie presji na swoich kolegów.

2

@Rust_Cohle oby wygrali

0

@MesQueUnClub96
Prawica 34%
Lewica 29%
Macron 21%

0

@Pedri16Future jak złamiesz jakikolwiek przepis to nie ma znaczenia czy złamałeś go trochę czy pojechałeś po bandzie. Tak czy inaczej przekroczyłeś prawo i dyskusja czy faktycznie tak jest czy nie jest idiotyczna.

1

Ale Niemcy zmarnowali setek w tym meczu. Masakra..

0

@Krzysztof_Katalończyk no to by miało sens, bo on się zatrzymał faktycznie jakiś metr przed piłka

1

Ale no Havertz się zatrzymał ewidentnie. Lewy to chociaż jest cały czas w ruchu a tutaj chyba było zatrzymanie całkiem? Nie wiem już jak te przepisy działają.

0

@RoberDzik co to za głupie porównanie? Sprawdź sobie definicje małżeństwa chociażby z naszej konstytucji.

59

@Hellrider ponieważ małżeństwo z definicji jest związkiem kobiety i mężczyzny. Związek dwóch osób tej samej płci nie może być małżeństwem, bo przeczy samej definicji małżeństwa.

0

@JordiAlbion Austria może namieszać.

2

@Criss18Barca chyba 16 jednak by było najlepiej. Elitarny turniej naprawdę dla najlepszych a nie to co teraz mamy.

0

@tomek8756 kluczowa będzie ta debata między nimi, bo jak się okaże, że w trakcie Biden sobie zapomni gdzie się znajduje to Trump go zniszczy.

0

Ja nie rozumiem o co chodzi z tym Dembele. Chłop robi trudne rzeczy na boisku z łatwością a banalne zagrania jak strzał i dośrodkowanie to dla niego coś niemożliwego do poprawy. Ja nie wiem jak to jest możliwe.

0

Jak sobie poradzić w sytuacji kiedy kobieta celowo podpisuje umowe o prace wiedząc, że jest w ciąży i po bardzo krótkim okresie pracy udaje się na urlop macierzyński? Jak to prawnie wygląda? Można taką umowę o pracę rozwiązać? Ewentualnie jakie jest inne rozwiązanie takiej sytuacji?

0

@Rust_Cohle @Criss18Barca @PawkoFCB ja nie mówię, że to jest zachowanie w porządku z jego strony, ale ten hejt to jest kompletnie niewspółmierny do tego co zrobił.
Nic się kompletnie nie stało poważnego. Jedynie kto się może czuć poszkodowany to osoby, które też jechały pociągiem na mecz, no ale nie oszukujmy się nikt nie wsiadł do tego pociągu po to żeby się przejechać z pudzianem tylko po to żeby mecz obejrzeć.

0

Też uważacie, że ten hejt na Pudziana z ostatnich dni to przesada? Chłop po prostu wysiadł z pociągu a ludzie się zachowują jakby kogoś na pasach rozjechał.

0

@GeneralXavi Austria nie grała nic niesamowitego, ale ogólnie są lepsza drużyną niż Polska. Z Rumunią to niezbyt trafne porównanie, bo Rumunią ma dużo łatwiejszą grupę niż Polska.
Jedyna drużyna, która ma podobną sytuację co Polska to Albania i oni faktycznie się postarali i punkt urwali teoretycznie najłatwiejszemu rywalowi w swojej grupie.

0

@GeneralXavi z tym, że w tym roku to nie jest jakaś wielka kompromitacja, bo każdy wiedział, że to się tak skończy. Zespoły z naszej grupy były w tym roku po prostu za mocne w porównaniu do poprzednich lat gdzie faktycznie miały miejsce kompromitacje.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?