0

@shahman Lewy byłby idealny ale kilka lat temu a nie na emeryturze teraz

1

@Aragorn33 pod pretekstem pomocy itp itd było przeworzone zboże równie z inne towary. Skoro jest słaba kontrola z obu stron to blokada wszystkiego koniec kropka

1

@Danny Gaucho masz zadatki :)

0

@VegetaPolska z grubszem kciukiem będzie Ci lepiej :) kobity nie masz więc grubszy kciuk się przyda

0

@MESSIah16 brawo! Skończyć z tą poprawnoscią cywilizacyjną!
Szkoda że takie coś nie przejdzie w Europie

2

@Comentateiro żaden rolnik nie zablokuje tej maszyny

3

Zróbmy w wspólny kraj z Ukraina!! Dwie stolicę Warszawa i kijow!
Dwóch premierow Kaczyński i zelenski!!
Tusk prezydentem!

0

@VamosDeJong i fajnie, jak tak to za wszystkim by ludzie wyjeżdżali z Polski ale ślub to tylko w Polsce by chcieli

0

@MESSIah16 te lewaki zrobią to czekali na władze aby takie rzeczy teraz robić, to są slugusy ujijni . 2

0

@MESSIah16 no co ty, po to jest ten rząd aby to wprowadzić, inaczej nakazem uni wygrqlby pis

1

@Comentateiro jak ładna to żadna desperacja, tyle że wiadomo są różne gusta

0

@MESSIah16 oczywiście jeszcze z sb czasów verdzin jeśli dobrze napisałem :))

0

@FcPortoFan1999 rosołek to się nigdy nie rozgrzeje

1

Rosołek w ataku, tobiasz na bramce

1

Ile jeszcze Tobiasz bramek ma zawalić?
Coś czuję że to jego ostatni sezon

1

Mistrzem Polski jest legia!!
Wybrzmiało w molde

0

@Popitek12 trolujesz jak zawsze
Kredyt wzięty a dziewczyna nagle kościelnego niechce hah

4

@MESSIah16 szkoda jego kobity,
Jak ktoś nie ma mózgu to alkoholem niech tego nie tłumaczy

0

@MESSIah16 zgadza się tylko pytanie czy teraz jest taka nowoczesność że fajnie że są takie tabletki, czy takie zacofanie ludziom jakby rozumu odbiera że nie myślą i muszą korzystać z takich tabletek, pomijam gwałty itp

0

@MESSIah16 po 1 nie bedzie stosował tabletki bo one są dla dziewczyn, po 2 on wie że ten kraj jest świecki, niestety świecki taki róbta co chceta tabletke wezmieta potem

0

@michal26 no właśnie :) zaorał pis bo zarzucali mu że jest pro pisowski, i ten kanał taki się zrobi
Więc tak na odczepke zaprosił osobę jaką zaprosił i zrobił show, do tego to gość się sam wprosił jak mówił hah

0

@misterio nie pije tylko twarde narko

0

Kocham Do nalda Tuska 8 cała Ukrainę

0

Grill to pewnie będzie po meczu

0

@draxidox USA robili bądź robią sobie co chcą w różnych częściach świata, to nikogo nie szokuje?

0

@misterio wystarczy że będą takie parady, a wtedy się może jeden z drugim skuszą

0

@michal26 to była tuba propagandowe ale jedna stacja na jedną stronę a druga tv w drugą stronę

0

@MesQueUnClub_87 no co ty zjedz chociaż jednego :)

2

@arasz1819 haha typowy peowiec

0

@arasz1819 nie wierze Republice tvn i TVPn :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?