Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@shahman Lewy byłby idealny ale kilka lat temu a nie na emeryturze teraz
1
@Aragorn33 pod pretekstem pomocy itp itd było przeworzone zboże równie z inne towary. Skoro jest słaba kontrola z obu stron to blokada wszystkiego koniec kropka
1
@Danny Gaucho masz zadatki :)
0
@VegetaPolska z grubszem kciukiem będzie Ci lepiej :) kobity nie masz więc grubszy kciuk się przyda
0
@MESSIah16 brawo! Skończyć z tą poprawnoscią cywilizacyjną!
Szkoda że takie coś nie przejdzie w Europie
2
@Comentateiro żaden rolnik nie zablokuje tej maszyny
3
Zróbmy w wspólny kraj z Ukraina!! Dwie stolicę Warszawa i kijow!
Dwóch premierow Kaczyński i zelenski!!
Tusk prezydentem!
0
@VamosDeJong i fajnie, jak tak to za wszystkim by ludzie wyjeżdżali z Polski ale ślub to tylko w Polsce by chcieli
0
@MESSIah16 te lewaki zrobią to czekali na władze aby takie rzeczy teraz robić, to są slugusy ujijni . 2
0
@MESSIah16 no co ty, po to jest ten rząd aby to wprowadzić, inaczej nakazem uni wygrqlby pis
1
@Comentateiro jak ładna to żadna desperacja, tyle że wiadomo są różne gusta
0
@MESSIah16 oczywiście jeszcze z sb czasów verdzin jeśli dobrze napisałem :))
0
@FcPortoFan1999 rosołek to się nigdy nie rozgrzeje
1
Rosołek w ataku, tobiasz na bramce
1
Ile jeszcze Tobiasz bramek ma zawalić?
Coś czuję że to jego ostatni sezon
1
Mistrzem Polski jest legia!!
Wybrzmiało w molde
0
@Popitek12 trolujesz jak zawsze
Kredyt wzięty a dziewczyna nagle kościelnego niechce hah
4
@MESSIah16 szkoda jego kobity,
Jak ktoś nie ma mózgu to alkoholem niech tego nie tłumaczy
0
@MESSIah16 zgadza się tylko pytanie czy teraz jest taka nowoczesność że fajnie że są takie tabletki, czy takie zacofanie ludziom jakby rozumu odbiera że nie myślą i muszą korzystać z takich tabletek, pomijam gwałty itp
0
@MESSIah16 po 1 nie bedzie stosował tabletki bo one są dla dziewczyn, po 2 on wie że ten kraj jest świecki, niestety świecki taki róbta co chceta tabletke wezmieta potem
0
@michal26 no właśnie :) zaorał pis bo zarzucali mu że jest pro pisowski, i ten kanał taki się zrobi
Więc tak na odczepke zaprosił osobę jaką zaprosił i zrobił show, do tego to gość się sam wprosił jak mówił hah
0
@misterio nie pije tylko twarde narko
0
Kocham Do nalda Tuska 8 cała Ukrainę
0
Grill to pewnie będzie po meczu
0
@draxidox USA robili bądź robią sobie co chcą w różnych częściach świata, to nikogo nie szokuje?
0
@misterio wystarczy że będą takie parady, a wtedy się może jeden z drugim skuszą
0
@michal26 to była tuba propagandowe ale jedna stacja na jedną stronę a druga tv w drugą stronę
0
@MesQueUnClub_87 no co ty zjedz chociaż jednego :)
2
@arasz1819 haha typowy peowiec
0
@arasz1819 nie wierze Republice tvn i TVPn :))