Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Witamy na pokładzie Klopp!!
To nie przypadek że nie podpisze tam kontraktu
0
@Danny Gaucho spokojnie, nie musi sobie życzyć od razu milionów jak to się mówi, zawsze można pracować za mniej, co nie znaczy że mało to jest. noi oczywiście trzeba chcieć
2
@Firestone dawać tego Klopa
4
@MOLESTA po PEP przestałem czytać
0
@MESSIah16 dokładnie trener prezes wszyscy chcą się go pozbyć, a on się trzyma i nie popuszcza
0
@Arden to ładnie się będą bawili w podstawówce teraz hah
0
@draxidox i takie coś idzie na aukcję WOŚP :)) może jeszcze kolacja z Putinem w moskwie
25
@Kitek1640 elitom o to chodzi aby nowe pokolenia byłu coraz głupsze
0
@szkudi7 skoro zwolni się miejsce w lidze hiszpańskiej to może tam Legie dać? A Lech niech gra w bundeslidze bo ma blisko
0
@niko7nike nowy Xavi mam się wczoraj objawił
0
@Stoiczkow tak, dokładnie, jest to po to aby tzw. elita unikała krytyki pod pretekstem mowy nienawiści, blokowała kasowała itp itd komentarze, wypowiedzi
0
@Saviola88 rozumiem że ty wiesz ale mówisz o tvn2 czyli TVP :))
0
@MESSIah16 ludziom wpojono konsumpcjonizm i materializm i zapomnieli że rodzina najważniejsza, punkt 2 idealnie to pokazuje bo jakby kariery albo podrużować nie można by było z dziećmi, ale większość zaczęła myśleć że dzieci to problem,że mając je nic nie osiągnę, Ale taka jest narracja lewactwa, dlatego bo im to na rękę, mają wytłumaczenie aby sprowadzać wszędzie innych ludzi czyli obcokrajowców i mieszać kulturowo kraje
1
Brawo! Zawsze będę w Ciebie wierzył generale
0
@VegetaPolska spoko trolu
0
@VegetaPolska i dobrze, ostatnio widzę że skończyłeś trolować, znudziło się??
1
@VegetaPolska żebyś z kobitami był taki bystry hah
0
@waletpl trener ma trenować a nie znać języki
0
@FcPortoFan1999 no właśnie, niestety jest ślepo zapatrzony w takie zachowania, można powiedzieć jest jego uczniem
0
@BorzyKrzys jest jedna rzecz dla której warto żyć...
0
@Transu96 to że mou był w Realu to jedno, a drugie to to jak się zachowywał, następnie robił to w Interze,
0
@MarioVeB! Ale bym cię zjadł
2
@Kgorecki2500 jedno i drugie
0
@FcPortoFan1999 co ciekawe, Putin wzoruje się na Leninie, Stalinie, wychowywał się chociażby u Stalina
2
@FcPortoFan1999 kiedyś ZSRR a dziś zwiazek europejskich republik unijnych
0
Tłumacz na trenera :)
0
Tłumacz trenerem? :)
1
@jedrek7000 tak tyle że w całym sezonie a nie jednej drużynie :)) heh
1
@PatrychoO afrykańska wersja miss turnieju Siwiec :)
0
@MesQueUnClub_87 to na Facebook czy gdzieś tam,
Nie udzielam się tam, poza tym ja tam mogę obejrzeć czy to w tvn czy tvnbistvp.niech się inni dochodzą