Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG jakby to był Ukrainiec to n a magazynie bralby jako, zwykły robol ponad 5 albo 6000 tak więc nie było by tak źle
0
Jako zapchaj dziura tak
0
@gumaz ale ta w snach?
1
@MarioVeB! Tylko chodzi o zyski. Mniejsza wartość kofeiny?
Jednemu wystarczy, ale drugi kupi 2 enwegole. Wyda drożej zwiększy się sprzedaż. Do tego coś co zakazane od razu jest lepsze
1
Komentarz usunięty
12
@FCB_dimiC słychać wycie?
Znakomicie
0
@MarioVeB! Wszedlem popatrzeć, poczytać głupoty,
Do kościoła idę później
10
@TR3YWAY hehe nowa władza nowa tv, nowa czyli stare tvn :))
1
@Faro to co grał w lfc to kosmos,
Tyle że u nas jak na jego możliwości poszło mu słabo. Dlatego kwota duża, bo gdyby grał dobrze to nikt by nie narzekał na kwotę
3
Dzisiaj piękna uroczystość w kościele :)) 3 króli
0
@gumaz wszystko pije, do zgonu
1
@michal26 sądy i ludzie tam pracujący, są wyjątki, mają tak działać aby służyli odpowiednim ludziom przy władzy, każdy kto ma władze to robi pod siebie przepisy
Tak było jest i będzie co nie znaczy że tak powinno być
1
@Popitek12 tak ciasteczka
0
@Mezocyklon87 winszuje bo jest to dzień wolny od pracy, mam wolne )
0
@MarioVeB! Chętnie obejrzę nowe twarze w tv. A nie ciągle te same przez naście lat. Miała być nowa tv a jest stara, z resortwowym prowadzącym
0
Co to za odgrzewane kotlety z tym orłosiem
3
Mam innych kandydatów
0
Jeszcze się rozkręca
1
@Kitek1640 tak mówi stara prawda napisana w księdze
0
@gumaz musi założyć kalesony, bo na Polsacie zapowiadali dup.. Dup... Dup... Taka pogoda
2
Jakiś chłoptaś pisowski namawia ludzi na udział w marszu w styczniu!
Mrozy idą niech sam tam idzie w takie zimno!
2
@MarioVeB! Lece bo chce lalallla
Nie jeżdżę na spędy polityczne czy to peowska banda czy pisowska,
2
@mrboom możesz się udać do rzecznika praw konsumenta, w każdym mieście powiatowym taki na pewno jest
1
@lajcior w tamtym roku dałem 20 zł, bez przesady nie nawale znowu mu, chociaż nie chciał brać mówił 2 dzieci może lepiej nie.
7
@_Adrian_02 tak, jako osoba wierząca, chętnie przyjmuje aby poświęcił mieszkanie
0
@gumaz pana od wf
0
@MESSIah16 sory ale dzisiejsze dziewczyny wolą napompować usta i świecić tyłkiem na instagrramie, a nie bawić się w pieluchy, i do tego by chciały skrobać się w razie w!
Oczywiście są wyjątki ale tych już coraz mniej
0
@MesQueUnClub_87 jazda na kacu? To to samo co jazda po pijanemu.
Na kacu niejeden ma więcej promili niz ty po imprezie
0
@fotohobby auto droższe może mieć większy przebieg niż tańsze :)
Tak samo z tymi paniami, droższa większą cena nie znaczy że mniej klientów,
Po prostu klienci co mają więcej pieniędzy i tyle
1
@arasz1819 może ktoś w to uwierzył, debili nie brakuje