Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@macio_944 najpierw fakty o 19 w tvn a później o 19.30 powtórka tego samego w tvp1
2
Trzeba mieć honor i wartości!! Brawo i precz z euro liga!!
1
@Comentateiro Tusk to pokaże jaki jest ale dopiero po wyborach samorządowych, do tego czasu będzie raczej zgrywał fajnego, później też ale już robił swoje :))
1
@SlyStallone dlatego że rozdawał pis, a teraz rozdaje po. A ludzi się szczuło przeciwko pisowi i większość w to uwierzyła że ich rozdawnictwo jest złe, a na te peowskie już chwalą
0
@tomek8756 skoro przeżył pis to i pożyje jeszcze
0
@BorzyKrzys z milf się nie randkuje tylko co innego robi
0
Wyrok na temat superligi padł teraz dlatego że czekali aż Tusk przejmie władze w Polsce,
1
@A4ron zależy co będzie czytał, WP, onet i wiele innych stron należą do tej samej firmy, co między innymi tvn.
0
@Ptasior aha czyli dlatego nie musi się liczyć z prawem ok
0
@Chaoss zapłacisz podatek i w tym momencie twoje pieniądze się kończą. Pieniądze z Twoich podatków nie są twoimi i ni ety decydujesz na co idą
18
@Klimach fan nie decyduje co dobre a co nie, ale zamiast pis tvp będzie Tusk tvp. A to gorzej bo tvn i tvp będą mówiły jednym głosem tą samą propagandę. Juz nigdy zwykły Kowalski nie dowie się nic mądrego. Np o relokacji migrantów co zostało uchwalona w uni wczoraj :))
2
UNIA stworzy własne rozgrywki, nowe kolorowe państwa, wymieszana ludność toi drużyny wymieszane, i do tego pokolenie ludzi jest takie że im się takie pomysły podobają. świat stanął na głowie
2
Roberto to jest dzik, wielki talent w przyszłości może to być kluczowy zawodnik naszej drużyny
0
@partymaker raczej odwrotnie, obecne tvp jest odpowiedzią na tvn, z różnica że to państwowa tv, a tvn jest prywatny. Na tvn propaganda peowska jest od 2010 roku, jeszcze gdy żył Lech Kaczyński, już wtedy się śmiali cały czas z pisu
6
Krycha na środku ale to by chodziło tiki taką
2
Kocham lewice i Donalda Tuska
1
@Piernik Raczej dla rakowa Częstochowa
1
@aleksandrowielki mi nic nie wmawiali, oglądam tvn i tvp i sam wyciągam wnioski
0
@partymaker boli, bo młodzież dzisiejsza będzie widziała sama propagandę peowska, ale dobrze ja tam lubię jak się takie dziwne rzeczy dzieją. Niech społeczeństwo dostanie po dupie
0
@partymaker teraz tylko na tvn i tvp będą Tuska w 4 litery calowali, i tylko jedna prawda tą peowska będzie
1
@VegetaPolska skoro walczył pod niemiecka to znaczy że nie Polak lecz Niemiec, sprzedał się i tyle
0
@MesQueUnClub_87 internet, czyli wp onet i inne tego typu strony a nawet inne są po stronie obecnej władzy i przez nich kontrolowane. A teraz dojdzie tvppo. PiS zrobi sobie swój kanał tv. I dopiero wtedy
2
@Damian11 super czasy, które zaczęły się te 2 sezony wcześniej, ale tak to był ten sezon wspaniały, zresztą każdy tutaj wymienia jeden po drugim w tych latach,
Każdy był inny równie spektakularny, aż do momentu gdy się zestarzeli ci nasi bohaterowie
0
@VegetaPolska Michalczewski walczył pod flagą niemiecką i grali mu hymn niemiecki
To Gołota przyciągał publikę, walczył w najwazniejeszej wadze i dla niego się zarywała noce.
0
@AmigoBlancos kursy po 1.20 sobie odpuszczam
0
@ciema Unia się nie zgodzi. Tam zapadają prawie, a na pewno najważniejsze decyzję co możemy a co nie
0
@Hellrider czyli zostanie propaganda z tvnu
0
@norbi77 aha, a myślałem że ludzie mieli go dość, za te śmieciowe umowy itd itp.!! Bylo tkaoe hasło Donald ma Tole twój rząd obalą kibole! Zrozum że ludzie wtedy mieli dość peło, a teraz mają dość pisu. A Tusk blokował u nas inwestycje a może inaczej nie wprowadzał ich kosztem Niemiec, Rosji, tak tak Rosja i Niemcy przed wojną tacy koledzy byli, teraz również ale nie wypada się tym chwalić podczas wojny w Ukrainie
0
@tomek8756 ale to są fakty, nie myl z programem na pewnej stacji :)
0
@TheNekro94 ja dlatego głosowałem na Tuska i jego bandę