O sobie

  • Zainteresowania historia , sport , polityka
  • Ulubiony zawodnik Messi , Puyol , Pique , Iniesta , Xavi , Bartra
  • Ulubione zespoły Barca , Wisła Kraków , United
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 1600
  • Liczba komentarzy 413
  • Polecenia 818

Komentarze

1

@xofcbxo ale w obecnej sytuacji, może to być jedyne wyjście. I tak, progi przyjeć na studia są niskie, przesiew na studiach jest. Nie mówię, że to rozwiązanie jest dobre, ale może być jedynym, które nam zostało, by nie ryzykować. Przez internet egzaminy? A to nie kpina? Przecież połowa osób taki egzamin, rozwiązała by z netem. A jeśli myślisz, że stworzenie soecjalnego systemu, do przeprowadzenia takich egzaminów jest proste i szybkie, to bardzo się mylisz. Egzaminy wstępne, lub konkurs świadectw, tak jak w innych państwach, to jedyne alternatywy.

0

@xofcbxo czemu nie wchodzą w grę? Inne kraje, odwołują matury, więc jakoś to rozwiązać idzie. Egzaminy uczelniane, mogłyby być na przełomie września/października, a rok akademicki opóźniony. Na pewno w tej chwili, o wiele rozsądniejszy jest egzamin wstępny na koniec września, niż matura w lipcu.

0

Matury nie wcześniej, niż połowa czerwca. Już, moje wychowawczyni napisała, że to również wątpliwy termin. Ciekawe, jak to rozwiążą, bo ryzykownym posunięciem byłoby, wpychanie w czerwcu czy lipcu uczniów do sal. Strasznie bronią się, przed odwołaniem matur.

14

@urbipl PiS trafił na świetną światową koniunkturę gospodarczą, więc te liczby nie są ich zasługą. Wystarczy spojrzeć na ustawy, ani jednej głośnej ustawy, która wspomagała by gospodarkę. Wbrew przeciwnie, mnóstwo nowych podatków, kolejne administracyjne utrudnienia i socjalizm. Mamy ok 3,5 rocznie wzrostu gospodarczego w Polsce, a moglibyśmy mieć o wiele, wiele więcej, jak chociażby Rumuni. PiS strasznie rżnie gospodarkę.

0

Hipotetycznie. Wirus szaleje, a matury nie mogą odbyć się w maju, więc jaki może być najpóźniejszy termin matur? Trzeba pamiętać, że wielu z tych młodych ludzi chce iść na studia. Ciekaw jestem czy ktoś z was orientuje się w temacie, bo w tecj chwili od rządzących mało informacji w tym zakresie.

Zobacz wszystkie

46

Aż dziwnie się czuję, gdy w sali konferencyjnej widzę kogoś innego niż Enrique :D

40

Czyli la zabawę czas zacząć :D

39

- Jarosław Kaczyński poświęcił się całym życiem. Nie ożenił się, bo służył Polsce i nie chciał unieszczęśliwiać jakiejś kobiety, którą by pozostawiał służąc Polsce - powiedział poseł PiS Marek Suski.

Nie no , ten to już ma głowę wypraną na maksa :D

25

Spokojnie, do gry wrócimy, jak wygramy z Atleti ;)

23

Rozumiem walkę, ale bez przesady. To było bardzo groźne wejście Mane, bardzo groźne. Nawet jeśli zrobił to nieumyślnie, to czerwona kartka się należy, za zbyt agresywne wejście.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?