O sobie

  • Zainteresowania historia, sport, polityka
  • Ulubiony zawodnik pokolenie 08-12
  • Ulubione zespoły Barca , Wisła Kraków , United
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 2818
  • Liczba komentarzy 1785
  • Polecenia 3713

Komentarze

1

@Kessie imperium romanum wiecznie żywe.

0

@kamyk_23 nawiązując do Twojego wpisu oraz powyższych, PiS to władza demokratyczna. Ma pewne zapędy autorytarne, ale to wciąż władza demokratyczna. Tak, pomimo ich nieudolnego, złodziejskiego rządzenia. Nie każde łamanie prawa (tutaj także wykazywały się w różnym stopniu inne rządy III RP) powoduje, że władza jest totalitarna. Nie idźmy w tę stronę, bo to prowadzi dyskusję publiczną do niczego.

3

@Kgorecki2500 i kolejne 5 lat Paradox będzie umilać nam czas dodatkami, kiedy sama gra, no jest w niej wiele do poprawy. HoIa 5 chyba szybko się nie doczekamy, a szkoda.

1

@ini_barca zakupy z nieograniczonym budżetem pomagają w osiąganiu celów, ale głównym czynnikiem na tym najwyższym poziomie, są trenerzy. Lepsi piłkarze, owszem, pomagają dobrym trenerom grać lepszą piłkę, pomagają osiągać cele. Ale kiedy Barca grała najlepszą piłkę pod okiem Xaviego? Po wydaniu ogromnej kasy. czy na wiosnę 2022? Bo przede wszystkim, liczy się trener. I Xavi nie wygrał ligi, bo dostał kasę w tamtym okienku, tylko wygrał ją m.in. dlatego, że to był jego w pełni pełny sezon za naszymi sterami.
Nigdzie też nie twierdziłem, że Lm jest nieistotna. Bo jest istotna, wiadomo, że musisz mieć skład na określonym poziomie. Ale znowu, tutaj decyduje wiele czynników w często, jednym spotkaniu.
W temacie wydawania przez nas pieniędzy. Wydawaliśmy dużo w latach 2012-19, niewiele mniej niż Man City. Efekt? Liga, ok. Copa del Rey? Ok. Liga Mistrzów? Poniżej poziomu, zdecydowanie. I tak, LM to trudniej. ale City zawsze było konkurencyjne, przegrywało, a nie wiecznie odpadało po kompromitacjach.
Sprowadzasz w przypadku Guardioli wydawanie pieniędzy na transfery do wszystkiego. Przedstawiasz to jako jedyny, decydujący czynnik. Brzmi to tak, jakby Guardiola był dobry jedynie dlatego, że wydaje pieniądze.
To straszne deprecjonowanie, bo możemy się nie zgadzać, ale mówienie o jednym z najlepszych trenerów w historii, jedynie w kontekście pieniędzy, to wiesz, ciężko rozmawiać.

2

@escarabajo owszem, lepiej gdyby dzwoniący zwrócił się do Borasa po imieniu, ale Boras to burak. Bardzo dużo zyskałby, gdyby w tej sytuacji powiedział "mów proszę po imieniu" i dodał do tego uśmiech. Ale on regularnie się obraża, obrusza i prosi o szacunek, no chyba, że sam żartuje, wtedy jest ok i śmiesznie.

Zobacz wszystkie

54

@pax standardowa dyskusja paxa. Manipulowanie i wmawianie swoim dyskutantom, że zero konkretów, że nie na temat i że w ogóle nic. Raz na jakiś czas czytam Twoje dyskusje i zazwyczaj przewija się to samo.
Strasznie brzydko i źle się z Tobą dyskutuje, a szkoda, bo jesteś z pewnością kumatym gościem.

49

@Janiama Sam jestem zaszczepiony i szczepienia polecam, ale serio nie dziwię się ludziom, którzy z tych szczepień się po prostu śmieją. To nie ich wina, ale rządu i medycznych autorytetów, które kłamały i mydliły oczy nie raz, manipulowały i wciąż sami wielu rzeczy związanych z Covidem nie wiedzą.
Sam tracę wiarę, z jednej strony szury antyszczepionkowe, a z drugiej szury szczepionkowe. Nie tak to miało wyglądać w świecie, z tak rozwiniętą medycyną i informacją na wyciągnięcie ręki.

46

Aż dziwnie się czuję, gdy w sali konferencyjnej widzę kogoś innego niż Enrique :D

40

Ledwo skończyło się Euro, a ja już tylko czekam na pierwsze mecze sezonu w wykonaniu Blaugrany. Liczę bardzo na sklejenie przyjemnej i skutecznej maszyny, bo stać nas na wygrywanie, szczególnie z takim Messim jak w tym roku. A! I o Ansu, którego powrotu nie mogę się doczekać, nie sposób jest zapomnieć.

40

Czyli la zabawę czas zacząć :D

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?