Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hellrider lepsze rosyjskie metody niż układy z Rosją za Tuska i Sikorskiego
2
@tomek8756 jedno i drugie to cyrk
0
Chce być Europejczykiem, nawet takim niemieckim Europejczykiem
0
@TheNekro94 zgadza się wszystkie decyzję będą podejmowane w Brukseli, zresztą do tej pory już dużo takich jest. A my tylko się podporządkowujemy,
0
@LyFT czyli koło 10000 zarabiasz wtedy to Ci się opłaca inaczej nic nie zyskujesz albo grosze, a jak zarabiasz 10000 to co się łasisz bez przesady
0
@norbi77 tak. Pamiętam jak rządził i uciekł jak kraj miła go dość, wrócił jak ludzie co pamiętają wymarli część młodych nie pamięta, i wygrał znowu
0
@Hosh tylko Tusk tylko Tusk i unia Europejska
1
@LyFT zależy ile zarabiasz albo będziesz zarabiał, pis już wprowadził ze młody gówniarz zarabia więcej od starego pracownika
0
Nigdy więcej tej baby w Sejmie
1
@Comentateiro niemiecki pele - takiego jeszcze nie było w historii
1
@norbi77 czyli zakłamuje rzeczywistość, a być może niejeden uwierzył w jego słowa. Tak zmanipulowali swoich wyborców!!
1
@Comentateiro kradną, bo wiedzą że to ostatnia szansa, za chwilę inni będą kradli
0
@ProMILs oby oby
0
@Deviler po co? W opozycji będą robić to samo z peło co teraz jak rządzili i opozycyjne peło robiło to samo co pis
0
@Gosciuu czyli że moda na Sejm, nie mylić tego z zainteresowaniem sejmem po prostu taką moda
0
@qbuteq 4 lata,
0
Zwyciężymy! Zwyciężymy!
0
Xavi pokropi trawę i będzie git
0
@JarekS trener zatrudniony nie po to aby robić wynik, bla bla bla, zwykła korpo gadka
Takie gadanie kibica nie satysfakcjonuje, i to bez znaczenia jaki klub,
0
@Comentateiro niech będzie, ogólnie pieniądze nie są mi potrzebne do szczęścia,
"nie umiesz bez pieniędzy to spróbuj żyć bez wody"
Ale jednak są potrzebne do życia, tym bardziej gdy ma się dzieci,
1
@Comentateiro 2, tak na zachętę
Powiem troszkę w ostry sposób
Pieniądz to największa *****, przez którą ludzie się szm***ą
0
@FCB_dimiC nie ty sie składasz, tylko to idzie z twoich podatków ktore płacisz, a ktore trafiają do polityków.i to oni decydują na co przeznaczyć je. Ty już nie masz nic do gadania. nawet w wyborach nic nie zrobisz. partie i tak sie dogadają czy to pis czy po czy lewica
2
Ho ho ho kto chce mikołaja
0
@Kitek1640 oni wszysscy z tej samej drużyny są, Mentznen Petru, pis peło
Pod publiczkę się kłócą a razem po cichu rządzą
0
@LjakRoberciik dlatego że takie osoby jak ty tam wchodzą
1
@Culer9002 też tak bylo? Nie pamiętam ale nie zmienia to faktu że jest to dziwne, dawniej niedopomyslenia
0
Losowanie euro robią, jak eliminacje jeszcze trwają haha
1
@_barti zima jest piękna, ale biała zima z lekkim mrozem
Taką jest piękna
1
@MysticCat jeśli od 20 lat nie miałeś podwyżki?? CO JESG NIEMOŻLIWE
To znaczy że 20 lat temu zarabiałeś olbrzymie pieniądze jak na tamte czasy
0
@Borneo nie czytam od razu mówię tego bełkotu,