O sobie

  • Zainteresowania Tak
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005r

Statystyki

  • Dni w serwisie 4144
  • Liczba komentarzy 7896
  • Polecenia 53089

Komentarze

5

Obrzydliwe reżimowe bydlęta

1

@Bocheno1 aa to mi umknęło, dobrze, że wiele ludzi zauważa te kocopoły Labogi w programach o La Lidze

31

A swoją drogą faul Bellinghama to było bandyctwo boiskowe - już przesiąkł madrycką frustracją i jak nie idzie to ucieka się do takich haniebnych zagrań

2

@Michael27061990 Jude Bellingham to po polsku Żyd Dzwonienieszynka

51

Już dzisiaj w Hola La Liga

Laboga: Remontada Barcelony? Tak, ale popatrzmy z kim oni grali - Celta to drużyna ze strefy spadkowej z piłkarzami o klasę gorszymi od piłkarzy Blaugrany. Do 80 minuty Barcelona grała bardzo słabo i tylko łut szczęścia i zmęczenie graczy Celty uratowały dla nich to spotkanie. Mnie Xavinieta nie przekonuje. Real Madryt? Wynik w tym meczu był niesprawiedliwy i nie oddawał przebiegu spotkania. Real cisnął jak szalony, Bellingham był STRA TO SFE RYCZ NY, a Rodrygo pokazywał to, czego brakuje choćby w Barcelonie. Mimo porażki należy pochwalić graczy Anczelottiego za walkę i chęć remontady.

Ćwiąkała: Ale Piotrek, Bellingham zniknął w pierwszej minucie i już do końca się nie pojawił

Laboga: Zniknął, ale zrobił to SPEK TA KU LAR NIE. Ten chłopak ma wszystko, żeby zdobyć złotą piłkę.

Zobacz wszystkie

252

Jakiś miesiąc temu zirytował mnie mój dyrektor gdyż po zakończeniu dużego projektu który prowadziłem odmówił podniesienia mi pensji. Złożyłem więc CV do dwóch firm trochę pod wpływem impulsu ale mając z tyłu głowy, że jakbym dostał od nich odpowiednią propozycję to jestem gotowy zmienić miejsce pracy - te firmy to prawdziwe tuzy w mojej branży. Dziś odbyłem trzeci etap rekrutacji w jednej z tych firm i od razu dostałem pozytywną odpowiedź oraz propozycję pracy z pensją ponad 2 razy większa niż u obecnego pracodawcy. Już nie mogę się doczekać jutra kiedy cały na biało wejdę do biura dyrektora z wypowiedzeniem pod pachą B) Piszę o tym dlatego żeby zmotywować ludzi będących w podobnej sytuacji co ja, nie wahajcie się zmiany, nawet jeśli wydaje wam się że w danej ofercie pracy są wymagania przewyższające wasze umiejętności, złożenie CV nic nie kosztuje, a może odmienić wasze życie. Pozdro z fartem B)

242

Alves: "Poza tym dzisiaj tytuł, o który walczą Real i Atlético, jest w posiadaniu Barcelony. Do końcowego gwizdka możemy się tym chwalić, jeśli tylko chcemy, bo to my jesteśmy mistrzami. Od czasu do czasu jesteśmy tak dobrymi ludźmi, że dzielimy się z innymi."

Po tej wypowiedzi Daniego dupska na rm.pl pękają

186

184

Real Madryt. Klub zbudowany na oszustwie i pieniądzach. Na upodobaniach dyktatora i na zachciankach władz Hiszpanii. Klub kłamców i propagandystów. Klub bezczelności, chamstwa i fałszowania prawdy. Perez, Tebas i reszta tej zgraji nawet się nie kryją ze swoją ignorancją i atakowaniem Barcy. Po tej akcji wierzy ktoś jeszcze w fart Realu w losowaniach LM? Gardzę nimi jeszcze bardziej i oby karma ich zjadła

180

Casemiro: krytykują nas bo jesteśmy najlepszą drużyną świata

CO XD

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?