La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 924 Culés

0

Mentzen właśnie wrzucił zdjęcie na instagrama z petru. Coś czuję, że wiele ludzi go teraz znienawidzi xd

5

@Kitek1640 Przeciez prawie nikt go juz nie lubi poza garstka sympatykow Konfederacji.

1

@JimMorrisonFCB skąd taka teza xD? 1,5 miliona głosów jest głównie właśnie dzięki niemu a ty mówisz że nikt go nie lubi XD

10

@Kitek1640 No ja bym jednak skierował wzrok ku bosakowi.

11

@Kitek1640 Skąd taka teza, że 1.5 mln głosów jest głównie dzięki Mentzenowi?

13

@Kitek1640 A moja teza jest taka, że spadło im poparcie dzięki pajacerkce Metzena w ostatnich tygodniach kampanii wyborczej i kontrowersyjnym wypowiedziom Korwina. Tam jedynie Bosak dobrze wypadał w dyskusjach i debacie.

1

@MesQueUnClub_87 bzdury co do debat. Świetnie wypadali Bryłka, Zajączkowska czy Kamiński. Niestety ludzie mieli w dupie to, zresztą jak większość debat.

2

@JimMorrisonFCB Przecież jeszcze chwilę temu szmatławce rozpisywały się o tym, że Mentzen jest atrakcją tego sejmu przez swoje pierwsze wystąpienie :D

2

@NeroTFP1 jejku już mniejsza o to, na pewno włożył wielki wkład do do tego wyniku i kropka.

2

@Saviola88 W mojej opinii zbyt późno zaczęli pokazywać inne twarze i sama kampania była zbyt mocno skupiona na Mentzenie (zaliczającym wiele wpadek i irytującym już pod sam koniec) i Bosaku. Gdyby Konfederacja na listach miała więcej rozpoznawalnych nazwisk to moim zdaniem wynik byłby lepszy. Ponadto za bardzo skupili się na elektoracie wielkomiejskim, który w przeważającej większości jest centrowo-lewicowy.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Bosak dobrze wypada w debatach ,bo to pilny uczeń pisu i mówi t oco ludzie chcą usłyszeć.Zupełnie jak w pisie z którego się wywodzi.

1

@Saviola88 Debata z limitem czasowym w TVP była jedna i Konfederację reprezentował Bosak. Tą debatę śledziło więcej osób w Polsce, niż luźne spotkania dyskusyjne w różnych stacjach.

2

@Barca2022 Bosak nigdy nie był w PiSie.

0

@Kitek1640 oni wszysscy z tej samej drużyny są, Mentznen Petru, pis peło
Pod publiczkę się kłócą a razem po cichu rządzą

0

@Kitek1640
Z Konfą jest taki problem, że większość jej zwolenników to skrajni ultrasi prawicowi, którzy nienawidzą wszystkiego i wszystkich. Mentzen przyszedl i złagodził wizerunek. Wielu ma mu za złe, bo się teraz "lewaczy". No ale jak partia składa się z kilku różnych środowisk, to ciężko żeby się nie kłócili.

2

@MesQueUnClub_87 Jeśli chodzi o tych, co dostali sie do Sejmu, to owszem. Wedlug mnie wystapienia Zajączkowskiej i Bryłki też sporo dały Konfederacji. Ta pierwsza według mnie mogła wystapic w debacie w TVP - tam i tak tylko się odpowiadało na pytanie, a mogla ona przyciągnąć kobiety do tej partii i ocieplić wsród tej płci ich wizerunek. Do szkodników dodałbym też Wawra, który w ostatnim tygodniu mówił o zakazie aborcji w wyniku gwałtu. :D

2

@Ojciec5tkidzieci Trzeba pamiętać o tym, że w polskim społeczeństwie kobiety stanowią ok. 52%, a każda z tych, które znam nie ma najlepszego zdania o tej partii, szczególnie o Korwinie. Nie sądzę by to był wyjątek od ogółu. Raczej skłaniam się ku temu, że większość kobiet tak uważa. Nigdy nie osiągną oczekiwanych wyników jeśli nie odetną się całkowicie od Korwina. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zmienić w ogóle nazwę tej partii bo ta już się będzie sceptykom źle kojarzyć.

0

@Kitek1640 Mentzen ma na to jajca wywalone. Zresztą też bym miał jakbym posiadał majątek kilkanaście mln zł.

1

@MesQueUnClub_87 Korwin jest już poza Konfederacją. Na początku przyszłego roku ogłosi powstanie nowej partii.

0

@JimMorrisonFCB ja np: przestałem głosowań na Konfę przez Korwina...a Mentzen to dla mnie dobry kierunek i jest jednym z powodów dla którego zastanawiam sie czy nie wrócić do głosowania na nich.
@MesQueUnClub_87 spadło im poparcie z wielu powodów, ale słaby wynik to kilka czynników:
- gadanie, że Konfederacja wejdzie w koalicję z PIS,
- Korwin,
- prorosyjskość niektórych,
- taśmy Banasia dot. jego syna w Konfederacji,
- i PO i PiS chciały urwać głosy właśnie w Konfederacji,

Teraz Korwina nie ma, więc liczę, że uda się powalczyć o elektorat centroprawicowy. Szury od Brauna niedługo się wykruszą.


konto usunięte

0

@Ascend W koalicji z pisem za to był czyli był w pise tak jak Ziobro czy Gowin.

0

@Barca2022 Podobnie jak Giertych, a cała Lewica jest w PO.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?