O sobie

  • Zainteresowania Książki, Lego, Motoryzacja, Zegarki, Giełda, Sport
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Zidane, Iniesta, Vinicius Jr, Ronaldo Nazario
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1935
  • Liczba komentarzy 1381
  • Polecenia 2400

Komentarze

0

@HighestInTheRoom Niezbyt, bardziej Enzo z Chelsea się nadaje.

1

@Pedri16Future Poleci pewnie na wypożyczenie. W przyszłym sezonie po przyjściu Mbappe i kolejnego brazola nie ma już zupełnie szans na grę.

0

@Rastafarnianin Z tego co spojrzałem byli małżeństwem ze sobą 10 lat, więc dosyć późno doszła do takiego wniosku xD
W powyższej wypowiedzi sama sobie zaprzeczyła, ponieważ jak jej mogło czegoś brakować, skoro był zbyt idealny jej zdaniem.
W sumie to kolejny dowód na to, że znaczna część kobiet to egoistki, które same nie wiedzą o co im chodzi.

2

@Popitek12 Największa menda w grach.

4

@Robert1603 Warto obejrzeć, ale raczej nie jest to film, do którego chciałbym wracać.

Zobacz wszystkie

70

@macio_944 Nie kłócili się z wszystkimi grupami społecznymi? serio? mało miałeś strajków górników, osób niepełnosprawnych, rolników ...

Nie zamawianie szczepionek na ptasią grypę? przecież to jest sytuacja bez porównania z covidem, gdzie miałeś ogólnoświatową panikę i pełno pochopnych decyzji zarówno na międzynarodowym jak i krajowym szczeblu. PO raczej szło z tym nurtem, będąc nawet jeszcze bardziej skrajną partią z postulatem o potrzebie wprowadzenia paszportów covidowych i zakazywaniu korzystania z przestrzeni publicznej osobom bez szczepień

Super poradzili sobie z kryzysem? ciekawe z której strony? miałeś wtedy rekordowe bezrobocie przekraczające grubo ponad 10% i masa ludzi młodych nie mogła wtedy wejść na rynek pracy

PO=PiS tyle

40

@HarveySpecter xd gdybyś trochę zgłębił temat to dowiedziałbyś się, że Wałęsa to żaden bohater tylko pionek podstawiony przez sb w wiadomym celu. Wywlekanie na JPII tych wszystkich spraw też uważam za słabe, ponieważ nie żyje od 18 lat i zwyczajnie nie jest się w stanie bronić, chociaż niestety wszystko wskazuje na to, że ma poważną rysę na swoim życiorysie. Nie zmienia to jednak faktu, że jest symbolem Polski na świecie i bardzo przyczynił się do transformacji ustrojowej jaka zaszła w Polsce.

32

@MessiForeverTheBest Sienkiewicz przekroczył swoje kompetencje, Bosak ma odpowiadać rzekomo za to co zrobił ktoś inny. Myślę, że widać tutaj zasadniczą różnice.

31

@Bobo25 CPK to akurat inwestycja, która pomogłaby Polsce wskoczyć na wyższy level na arenie międzynarodowej i stać się prawdziwym liderem gospodarczym w Europie środkowo-wschodniej.

29

@Bobo25 No taak po co inwestować, coś budować skoro są nasi wielcy przyjaciele Niemcy za zachodnią granicą. Ta sama śpiewka właściwie była przy budowie Baltic Pipe, bo przecież Niemcy mogliby nam odsprzedawać ruski gaz z swoją marzą.
Odnośnie CPK jest to inwestycja rozłożona na wiele lat, a z takim podejściem, że nie mamy szans konkurować z Niemcami to niestety tu nigdy się nic nie zmieni i będziemy zawsze co najwyżej montownią dla zachodnich korporacji :/
To już jest kwestia negocjacji umów z importerami. Zresztą masz wypowiedzi wielu ekspertów nawet z Niemiec, że CPK byłby olbrzymim zagrożeniem dla ich transportu lotniczego i utraciliby przez to swoją przewagę konkurencyjną w naszym regionie Europy.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?