0

@Kozinho. Jedyne zauważalne różnice stanowią kwestie światopoglądowe związane z aborcją, kultywowaniem historii i tradycji i nie uleganiem ideologii LBGT. W kwestiach ustrojowych i gospodarczych tak jak napisałeś obie te partie specjalnie się od siebie nie różnią.

1

@Przemek2323 no tak, bo na bank był milion tak jak Donald Ci powiedział xD Zresztą totalnie nie rozumiem tej dyskusji o liczebności tego marszu.

0

@Pawlak1992 jeśli rzeczywiście podpisali kontrakt to raczej nikt się nie wycofa, ponieważ straciłby olbrzymie pieniądze. Prawdę mówiąc totalnie nie widzę Usyka w starciu z Furym. Jedyną szansą dla Ukraińca jest brak profesjonalizmu i olanie przygotowań do walki przez Fury'ego.

0

@xVENUMx każdy konfigurator PC w sklepach typu morele czy proline ma taką możliwość. Chyba, że chodzi Ci o jakiś starszy sprzęt to sprawdź jakie masz gniazdo na płycie głównej (socket) i po nim szukaj kompatybilnych procesorów

0

@barcelonaLM Wygrają, Las Palmas dopuszcza do zbyt wielu sytuacji. Gdyby nie tragiczny Joselu to pewnie schodziliby z 3 bramkowym prowadzeniem na przerwę

4

@DonMatteo901 kwestia czasu aż do wszystkich dotrze, że wprowadzenie polityki klimatycznej UE w takim kształcie zabije europejską gospodarkę, która nie będzie w stanie rywalizować z USA czy państwami azjatyckimi

1

Potrzebuje na prezent jakiś alkohol do max 150-200 zł, który łatwo dostać w jakimś supermarkecie. Jest w stanie ktoś coś polecić? myślałem wstępnie nad jakimś whisky

1

@Kidd z tego co widzę siedzi w nim mechanizm Seiko NH38, co prawda jest on rzadziej spotykany niż 35, ale nie słyszałem o nim jakiś złych opinii. Sama marka również ma dobrą renomę, więc jakością wykonania czy też awaryjnością bym się nie przejmował. Przy przeglądach mechanizmu co kilka lat powinien posłużyć bardzo długo :)

1

@Kidd nie wiem o jaki model konkretnie chodzi, ale są to solidne zegarki, bardzo często na bardzo dobrych mechanizmach od Seiko. Jeśli Ci się podoba i nie masz parcia na znanego szwajcara to raczej możesz śmiało brać :)

0

@FcPortoFan1999 Wszołek był dowołany przez kontuzje, a Ślisza z tego co pamiętam nie było na żadnym zgrupowaniu. Obecnie są w takiej dyspozycji, że śmiało można ich spróbować jako starter w reprezentacji.

0

Mam nadzieję, że Ślisz i Wszołek dostaną powołania do reprezentacji. Super początek sezonu w ich wykonaniu.

0

@Popitek12 kwestia co masz na myśli pisząc olewała, czy powiedziałeś jej wprost co czujesz czy jak Vegeta nie potrafiłeś nawet wprost gdzieś jej zaprosić. Jak to pierwsze i Cię olała to daj sobie spokój.

1

@HypeR jeśli dojdziemy do ćwierćfinału to całkiem możliwe

2

@MichalZZZ Poza wymienionymi to sferis, RTV euro agd, ale w morelach i x-komie będziesz miał zdecydowanie najlepsze ceny i największy wybór.

2

@RomanHoffer 6-7k na rękę to raczej minimum by przeżyć od 1 do 1 zakładając, że żona zajmuje się wychowaniem dzieci, a mieszkanie wynajmujecie.

1

@Robert1603 w momencie gdy potwierdziły się informacje o tym, że odpięli totalnie wrotki i zdecydowali się wprowadzić składy mieszane w Ultimate team to zrezygnowałem z zakupu tegorocznej edycji

1

@MadafakinGuy Liverpool nie zakwalifikował się do tej edycji LM :)

0

@lucca87
1. City, Bayern, Real
2. Arsenal, Barcelona (kadrę mamy super, ale jednak trzeba podejść odo tegorocznych rozgrywek z pokorą mając na uwadze ostatnie wyniki w Europie), Inter
3. Napoli, PSG


3

@tristan87 Przy paździerzu jaki ta reprezentacja grała w ostatnim czasie nie byłbym taki pewny tego awansu na euro. W potencjalnych barażach wcale nie będzie jakiś łatwych rywali, a inny szkoleniowiec będzie potrzebował czasu na wdrożenie i poprawę wielu elementów.

1

@PaPo W tym roku moim zdaniem te kolorystyki są wyjątkowo kiepskie, ale jeśli miałbym już wybierać to czarny albo beżowy.

8

@FcPortoFan1999 viaplay miało się wycofywać z naszego rynku, więc nie ma opcji, że będą tutaj inwestować. Walka będzie się toczyć pomiędzy Polsatem i Canal+.

0

@RomanHoffer nie ma żadnych szans, że będą puszczać mecze na otwartym. Zwyczajnie nie po to zapłacili za prawa do transmisji by teraz nie maksymalizować zysku od nich. Może jak będą mieli dobry humor zdecydują się puścić finał, chociaż w to też wątpię, bo jako stacja prywatna patrzą wyłącznie na wynik finansowy.

1

@Krystian_mix Ponieważ Kurski nie jest już prezesem, a nowy nie zamierza inwestować tyle w prawa do transmisji LM.

16

@DonMatteo901 zawsze bawi jak redaktor mający prowadzić rozmowę, staje się jej stroną i atakuje zaproszonych gości. Naprawdę nie rozumiem kompletnie po co kogoś zapraszać skoro dziennikarz wie lepiej i zamierza narzucać swoje zdanie ...

2

@barcadreed to bardziej kwestia zmiany prezesa. Kurski jaki był taki był, ale chociaż kochał sport i inwestował znaczną część dofinansowań na prawa do transmisji.

1

@bartekvisca myślę, że raczej nie ma opcji by opony wielosezonowe z takim przebiegiem gwarantowały odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Brat swojego czasu jeździł w Seacie Leonie III na polecanych i chwalonych wszędzie BfGoodrich i po około 40 tyś w zimę na błocie pośniegowym sprawowały już się bardzo słabo

1

@Herato mnie ciekawi kiedy w końcu gorsze wyniki sprzedaży przełożą się na jakieś większe innowacje bądź obniżki cen, bo obecnie to niestety jesteśmy świadkami odcinania kuponów przez producentów smartphonów

0

@Janas11224 Fakt, że skończyła psychologię nie jest równoznaczny z tym, że będzie pracowała jako terapeutka kolego. Poza tym pierwsze słyszę, że psycholodzy czy nawet ogólnie lekarze odznaczają się wyjątkową empatią.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@MarcepanowyKsiaze szczerze to nie ma to dla mnie większego znaczenia jeśli z dziewczyną fajnie się rozmawia i spędza czas (oczywiście zakładając, że dba o siebie w normalny sposób), ale jeśli miałbym już wybierać to wolę drobniejsze kobiety zarówno jeśli chodzi o wzrost jak i wagę, czyli optymalnie 165-170, waga 50-60 kg.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?