La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 522 Culés

Bonus na start aż 3755 zł! Załóż konto i zyskaj aż dwa freebety na początek.

18+. Superbet to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie.

25

Haha, ale co się wyborcy Konfederacji podniecili wyższym poparciem to ich. Jestem przekonany, że do wyborów to będzie istna sinusoida, że będą wzrosty jak i upadki. Ta partia jest w zasadzie taka jak Lewica -> czasem powiedzą coś co gawiedzi się spodoba przez co będzie wzrost, a później wyjdzie jeden z drugim i zaczną pieprzyć totalne kretynizmy świadczące o ich intelektualnym zacofaniu przez co będzie spadek. ŻADNA skrajność nie jest dobra. Więc mam nadzieje, że nigdy żadna skrajna partia czy to z lewa czy prawa nie będzie rządzić w tym kraju. Amen.

5

@macio_944 A ty na kogo zaglosujesz?
Kogo wyborcą jesteś?

16

@macio_944 W takim razie jesteś skazany na sprzeczność, bo głosząc poglądy dynamicznie (tak jak w centrum), udowadniasz sam sobie, że kłamiesz.

Zdanie „Żadna skrajność nie jest dobra”, to pusty frazes, który upraszcza całą sprawę, a jedynie brzmi sensownie.

11

@macio_944 No i sprowokowałeś madryciaka, ronaldziaka, konfederata :]

23

@Rust_Cohle Pewnie pójdę klasycznie w coś środkowego typu Hołownia/PO, choć bliżej mi do tego drugiego. Platforma to lenie, ale za ich rządów dla mnie naprawdę nie było źle. Nie było akcji jak z WOŚP, nie kłócili się ze wszystkimi grupami społecznymi, mieli mądre decyzje (np. nie zamawianie szczepionek na ptasią grypę), czy przeprowadzenie Polski przez światowy kryzys naprawdę całkiem suchą stopą. Poza tym są po prostu mnie niebezpieczni jakkolwiek to brzmi. PiS i Konfederacja najchętniej by trzymali wszystkich za mordy, zakazali wszystkiego i cofnęli czas o 200 lat. PO czy Hołownia są moim zdaniem bardziej progresywne.

1

@arasz1819 0/3
Skuteczność jak zwykle wyśmienita xD
Chyba, ze to do @Bartula było, to daj znać bo już się gubie jak tak każdego podpinasz pod to.

0

@Rust_Cohle Nie odpowie, bo wstydzi się, że odda głos na kogoś z POPIS, które od wielu lat niszczy Polskę xD

16

@macio_944 problem jest taki, że na polskiej scenie politycznej nie masz niczego po środku, wszystkie inne partie są socjalistyczne i w programach/planach mają rozszerzanie tego socjalu, a nie pobudzanie przedsiębiorczości w obywatelach

15

@macio_944 Nie wiem za bardzo jak można jarać się postulatami partii, która obnaża wprost, iż cały ich program to fikcja i służy wyłącznie do pozyskania wyborców (czyli tych, którzy się jarają postulatami) :D

Komentarz usunięty

5

@macio_944 Konfederacja i zakazanie wszystkiego? To żart?

0

@Rust_Cohle 3/3. A jakbym dobrze policzył to 10/10 bo kilka rzeczy przemilczałem :]

79

@macio_944 Narazie to najbardziej tym poparciem podniecacie się wy - wyborcy innych partii szczególnie po, co doskonale widać na forum ile wątków do tego założyliście żeby się tym poparciem zamartwiać xD Sprawcie żeby wasze partie miały cokolwiek ciekawego do zaoferowania co przyciągnie ludzi, a nie ciągle patrzycie na innych. Program platformy to obecnie "byle nie pis" i dorzucają obecnie darmowy kredyt dla gołodupców - super alternatywa :)

64

@macio_944 Nie na ptasią, a świńską grypę- po której to było bardzo wiele przypadków narkolepsji. Z tego co pamiętam, to przy szczepionkach na Covid raczej bezrefleksyjnie podchodziłeś do tego tematu i chętnie określaleś innych mianem szurów.
PS. Z całym szacunkiem, ale dla mnie jesteś totalnie nijaki w swoich poglądach.

70

@macio_944 Nie kłócili się z wszystkimi grupami społecznymi? serio? mało miałeś strajków górników, osób niepełnosprawnych, rolników ...

Nie zamawianie szczepionek na ptasią grypę? przecież to jest sytuacja bez porównania z covidem, gdzie miałeś ogólnoświatową panikę i pełno pochopnych decyzji zarówno na międzynarodowym jak i krajowym szczeblu. PO raczej szło z tym nurtem, będąc nawet jeszcze bardziej skrajną partią z postulatem o potrzebie wprowadzenia paszportów covidowych i zakazywaniu korzystania z przestrzeni publicznej osobom bez szczepień

Super poradzili sobie z kryzysem? ciekawe z której strony? miałeś wtedy rekordowe bezrobocie przekraczające grubo ponad 10% i masa ludzi młodych nie mogła wtedy wejść na rynek pracy

PO=PiS tyle

0

@Sensible Spoko, w sumie od Ciebie to komplement :)
Mea culpa, a co do Covida to jest to totalnie inna sprawa, inny wirus, inna sytuacja, inna pandemia... ale nie chcę mi się o tym za bardzo już pisać. Z fartem!

44

@macio_944 Czyli po kontrze chłopa napisałeś, że jego zdanie jest sprzeczne i bezwartościowe, po czym uciekłeś od dyskusji i wyjaśnienia?

38

@macio_944 Innej odpowiedzi się nie spodziewałem, jest totalnie nijaka.

0

@Bartula @Sensible Haha, tak, bo zawsze trzeba odpowiadać na wszystko. Z wyborcami Konfederacji nie lubię po prostu rozmawiać, zbyt szanuję swój czas by rozmawiać z osobami, które ciągną Cię intelektualnie cały czas w dół podczas dyskusji ¯\_(ツ)_/¯
Ale może ktoś inny się Wami zainteresuje, powodzenia!

50

@macio_944 I znowu kulą w płot, wyborcą konfederacji nigdy nie byłem -masz bardzo płytkie myślenie.

0

@Sensible Oczywiście ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

24

@macio_944 ktoś kto głosuje na PO powinien być ostatnim który zwraca uwagę innym. Już pokazali swoje rządy, ile Polaków oszukali w tym mnie.

Ps. Dziwne co piszesz bo ja więcej widziałem kwiku popisu i lewicy o tym że Konfederacja rośnie plus manipulowanie (fragment ucięty Piątki Konfederacji) aniżeli podniecanie się wyborców Konfederacji.

44

@macio_944 Rozumiem, że to są wyżyny Twojego poziomu, jak widać za bardzo to nie ma co ciągnąć w dół. Nic tylko pogratulować takiego intelektu.

52

@Sensible typ pisze odnosząc się w pewien sposób do wyborców Konfederacji a za chwile nie mając argumentów odpisuje, że nie będzie dyskutował z wyborcami Konfederacji, bo traci swój cenny czas XD
Chłopie nie wstyd Ci?

28

@Sensible Nie klepiesz kolegi po plecach i przy tym po prostu nie reprezentujesz poziomu jego piekarnika, z którym - jak sam pisał w przeszłości - woli bardziej rozmawiać, niż z częścią userów tutaj. Zero zaskoczenia, że zakończyło sie to ucieczką od dyskusji. ;)

28

@Sensible macio jest robotem ai. Coś tam czasem napisze że słońce jest gorące, później doda że Messi jest mistrzem świata i tak się kręci swiat NPC'ta

9

@macio_944 Co to znaczy, że za ich czasów 'Nie było akcji jak z WOŚP' ?
Piszesz 'PiS i Konfederacja najchętniej by trzymali wszystkich za mordy' a czy to aby nie Tusk grozi tym co rozpowszechniają film Nasz człowiek w Warszawie?
I na koniec podaj 1 zrealizowany posulat PO z kampanii wyborczej 2007 xD

7

Generanie nasza tzw. klasa średnia (której niewątpliwym przedtawicielem jest nasz macio_944) lubi rzucić płytką analizę rzeczywistości motłochowi

25

@macio_944 Ogólnie jeszcze parę tygodni temu bym się mocno wahał nad zagłosowaniem na Konfederację, ale tacy jak Ty mnie przekonują. Napisałbym "dzięki", ale dziękować to chyba powinna Ci ekipa Mentzena i spółki.

4

@macio_944 nudy. Piszesz coś o Pisie i konfedercji. Konfederacja miała najmniej wspolnych głosowań z pisem z wszystkich partii w obecnym Sejmie więc się zastanów.
@MesQueUnClub_87
Ciekawe. Jesteś na stronie Barcy to dokształc się w jaki sposób general franco ratował gospodarkę w Hiszpanii a potem gadaj coś o fikcji w temacie pomysłów Konfedercji.

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Wychowanek Nie wiem o czym Ty chłopaku do mnie piszesz, ale ja piszę o tym

więc może zanim w przyszłości zaczniesz się mądrować i kogoś pouczać to najpierw się zorientuj o czym mówi Wasz GURU bo Was tam dobrze nabijają w butelkę :D

PS To że jestem na stronie Barcy to nie znaczy, że mnie interesuje hiszpańska gospodarka. Nie planuje startować w 1 z 10 więc UJ mnie obchodzi jakiś Franco.

8

@Bartula wyborca Hołowni, czego ty oczekujesz. Przecież dla niego wycofanie gotówki to normalne.

16

@macio_944 Ale cię typie zaorali, nie ma co zbierać, aż zabrałeś zabawki i uciekłeś z dyskusji, która sam zacząłeś xD

22

@macio_944 jeszcze twoje PO zakaże jedzenia mięsa, aut spalinowych, wycofa papierową gotówkę, uj z ich pregresywnoscią

konto usunięte

8

@macio_944 ale tak obiektywnie ja np straszną biedę klepałem za PO. I nie mówię o wartości wypłaty w cyferkach tylko widzę na ile byłem sobie w stanie pozwolić wtedy i teraz. I żeby nie było nigdy na PiS nie głosowałem i nie zamierzam, a raz na PO zagłosowałem i się sparzyłem. Podnieśli wiek emerytalny, zrobili wałek z Amber Gold, zobacz co się stało z OFE. Nie wiem ile masz lat, bo nigdy o to nie pytałem, ale kto już pracował za PO i pamięta wartość wypłaty z tamtych lat już na nich nie zagłosuje. + klasycznie oni nie dotrzymują w przeciwieństwie do PiSu większości obietnic wyborczych. PiS robi wiele głupot (masę!), ale przynajmniej przed wyborami jak mówią, że zrobią to wiesz, że tak będzie. Jak powiedzą, że dadzą 500+ to choćby skały s*ały to dadzą. Może być to głupie, ale przynajmniej masz te minimum zaufania, że robią to o czym mówią. Ja na nikogo nie zagłosuję standardowo.

14

Jako wyborca Konfederacji odkąd mam taką możliwość, raczej nie wdaje się w dyskusje, ale uwielbiam spotkać taki wątek, i widzieć jak człowiek zakopuje się w swoich wypowiedziach dziwnym trafem zawsze w kontr wymianie 'argumentów' z wyborca Konfederacji..
Tak szczerze, nie zauważyliście ze Ci 'źli' od konfederacji raczej zawsze próbują z wami porozmawiać w miarę merytorycznie, a z drugiej strony są tylko puste słowa, a często wyzwiska ?
Żeby nie było, uważam że to co proponuje konfederacja pasuje mi w 80 %
Natomiast reszty partii w najlepszym wypadku w 30-40 %. Problem w tym, że osławione partie miały swoje szanse, i z owych obiecanych postulatów wynikało zawsze wielkie nic, no chyba, sory żeby rozdać WASZE pieniądze.
Powiedziałbym OBUDŹCIE SIĘ, żadna partia nie jest idealna, natomiast pozwolę sobie przytoczyć co powiedział kiedyś Albert Einstein -"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów ", powiedziałbym, ale nie powiem bo już w was nie wierze skoro nie widzicie tego od 30 lat.

konto usunięte

5

@macio_944 Chciałeś trafić do gorących rozumiem?Bo z demokracja to Ty nie masz nic wspólnego,chociaż tak jak PO udajesz obrońcę demokracji.

6

@Sensible ale żes biednego Macia zezlomowal xDDD

7

@macio_944 te ostatnie kilka dni naprawdę zadziwia. Wysyp osób hejtujacuch konfe, która risnie kosztem PO. Przypadek?

4

@macio_944 Człowieku, usuń to bo wstyd xD

1

@macio_944 Polsce nie ma skrajnej lewicy, powtarzasz - nie wiem za kim - ale totalny truizm. Hasła Konfy antysemickie czy anty LGBT nie mają swojego odpowiednika po stronie lewej, to dotyczy również Pisu. Nie wiem po co powtarzasz ten skranie nieprawdziwy truizm. Rozumiem, że fajnie jest oddać każdemu co jego, ale w tym przypadku chęć bycia obiektywnym jest całkowicie fiaskiem
Skrajna lewica, to grypy akcji bezpośredniej które np. niszczą infrastrukture biznesu w ramach protestu. Rozumiem, że ludzie z Razem podpalają bankomaty...

3

@macio_944 " mieli mądre decyzję np. nie zamawianie szczepionek na ptasia grypę"

Za to jak rządzili by teraz to by pewnie zamówili 500mln szczepionek i wprowadzili paszporty a nie zdziwilbym się jakby to były przymusowe szczypawki

9

Ogólnie piękny jest to temat, powinien być podwieszony na stałe z dopiskiem: nie masz nic ciekawego do powiedzenia, nie masz wiedzy w temacie nie wypowiadaj się bo zostajesz zaorany. Zobacz jak.

7

@against_modern_football lewactwo to też stan umyslu. Konfedercja straszna, chcą łamać prawa człowieka, wrzucić społeczność LGBT do getta zakazać aborcji jak można tak ograniczac wolność części społeczeństwa.

Za to ograniczanie wolności wszystkich ludzi podczas pandemii i to i wolności osobistej i gospodarczej było piękne i WD lewicy jeszcze na zbyt małą skalę.

Nakazywanie wymiany źródeł ogrzewania, zakaz wjazdu do centrum miast starszych aut które łamie przecież wolność milionów ludzi, przeróżne durne zakazy i nakazy wprowadzane przez UE czytaj lewica to nie jest ograniczanie praw ludzi...

Ten sam przedstawiciel społeczności lgbt będzie płakał, że jest niby szykanowany w tym kraju ale już nie będzie płakał że dzięki jego jaśnie panującym rządzącym z lewej strony nie może sobie użyć np żarówki w mieszkan takiej jaką by chciał i to już nie jest ograniczenie wolności wyboru.

Komentarz usunięty

10

@Mezocyklon87 jak ktoś mi mówi o wolności lewicy to nawet nie chce mi się wchodzić w dyskusję po prostu wklejam to


0

@macio_944 zgadzam się, skrajności są złe, na szczęście Konfa do takowych nie należy.

3

@macio_944 co się uśmiałem to moje. Po i Hołownia progresywne a Konfederacja by trzymała za mordy. Kolego wstawaj pobudka

3

@against_modern_football to wcale nie była próba ograniczania wolności obywatelskich :) Chciałbym spotkać takiego zagorzałego fana lewicy czy PO najlepiej homoseksualistę który ma starszy samochód i nie może wjechać np do centrum miasta żeby załatwić coś ważnego. W naszym kraju raczej nie będzie szykanowany z powodu swojej orientacji(nie weźmie powiedzmy ślubu ale to naturne bo małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny), wejdzie do każdego sklepu czy knajpy ale nie wjedzie samochodem do centrum miasta bo partia na którą głosowal co robi? A no ogranicza mu jego wolność:) Hipokryzja level hard

Konfederacja chce piekła kobiet? Szkoda,.że Nam wszystkim piekło robiono przez prawie dwa lata nie dając ludziom pracować i ścigając za brak szmaty gdy nikogo nie ma 50m od ciebie. A chęć wprowadzania paszportow i przymusowych szczepień to wcale nie była chęć ograniczania swobód obywatelskich dla ok połowy Obywateli :) to wszystko była troska o zdrowie jedynie.

0

@Tabaluga37
Covid a ptasia grypa to jednak nie to samo kolego.

3

@AbelKabel a co masz innego napisane w moim komentarzu? "Nie zamawianie szczepionek na ptasią grypę? przecież to jest sytuacja bez porównania z covidem".

Bez porównania, bo miałeś znacznie więcej zachorowań, co nie zmienia faktu, że PO w tamtym okresie bardzo mocno krytykowało PiS za podejmowane przez nich decyzje w okresie pandemii. Opowiadali się za znacznie bardziej restrykcyjnymi rozwiązaniami mającymi przyczynić się rzekomo do ograniczenia transmisji wirusa, a w tym m.in. za wprowadzeniem paszportów covidowych, które w znaczący sposób ograniczyłyby wolności i prawa obywatelskie części osób (zwykła segregacja ludzi). Dlatego teoria założyciela tego tematu o rozsądnej i umiarkowanej polityce przeciwdziałania epidemią przez PO to zwykłe bajki.

0

@Tabaluga37
Wtedy nie było ogólnoświatowej pandemii w przypadku wirusa grypy.
Wirus nie był groźny i zawalał szpitali chorymi. Nie było sensu wprowadzać ograniczeń i ich nie było w Europie.
Kraje dobrowolnie kupowały szczepionki my nie.

Covid to jest inna bajka i odciążenie służby m zdrowia.
Nie byłoby żadnych tez restrykcji gdyby szpitale nie były zawalone chorymi.
Restrykcje były ogólno światowe.
Co do paszportów jakby pandemia poszła w inna stronę i wirus nie słabł tylko mutowal w bardziej silny byłyby rozsądne.
Teraz takie gadanie głupie bo jest po fakcie.
I pisanie bzdur o segregacji ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?