O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 500
  • Liczba komentarzy 774
  • Polecenia 1241

Komentarze

2

Tu nie chodzi o to, czy 1:0 jest złym wynikiem, bo jeśli mamy się bronić i bronimy się ładnie i takie są założenia taktyczne, to jak najbardziej taki rezultat cieszy, ale jeśli gramy z teoretycznie słabsza ekipa i chcemy posiadać piłkę zdobywać bramki, ale ciągle kończymy 1:0 to już zostawia do życzenia.

0

Czyli nie ma jakości z przodu. Na Pedrim opiera się cała pomoc, na Dembele cały atak, zmiennicy nie wejdą w ich buty, tak samo jak nie weszli wczesniej, więc można się spodziewać podobnego klasyku co ostatnio. Ogólnie zauważcie, że jest duży hype na Gaviego, ale nie widać rozwoju w tym sezonie. Bramek nie ma, asyst nie ma, podań świetnych nie ma, za to jest ciągła walka i to plusuje, ale za mało jakości.

3

Zaraz planowany powrót będzie w połowie następnego sezonu.

1

@catalanian09 a o wujku, który kupił być może pierwsza piłkę zapomniałeś?

0

@JarekS czy w ostatnich latach socios zrobili coś dobrego dla Barcelony? Mi za to zapadła w pamięć chwila, kiedy klub podpisywał kontrakt ze Spotify, a jedno z głównych pytań to czy będzie dla nich darmowa usługa.

Zobacz wszystkie

61

Jest tanio? Jest tanio
Jest dobrze? Jest tanio.

59

Chłopak jest młody, w reprezentacji Hiszpanii gra kapitalnie, w City grał przed kontuzją, a wy piszecie, że przegrywał rywalizację. Jakby nawet tak było, to czego oczekujecie? Topki, skoro my nią nie jesteśmy? Trzeba zaczynać od takich zawodników, sufit on ma bardzo wysoko, plus jest ograny zarówno w LaLidze, jak i fizycznej Premier League.

43

@Comentateiro ale tam jest napisane źródło, więc musisz do Gerarda uderzać. Jak już się dodzwonisz daj znać na forum.

41

Oby zdrowie Fatiemu sprzyjało, to jest piep****y Golden Boy.

37

Ogólnie robi się ciekawie, co raz więcej plotek, to wiadomo, ale jakby udało się Kessiego wymienić za Brozovicia i Carrasco za Memphisa to okienko win.

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?