O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 239
  • Liczba komentarzy 168
  • Polecenia 280

Komentarze

1

@Ramek w sumie spojrzałem dzięki tobie na to z innej strony.. przecież on na kontrakt Alvesa zachowaniem nie zasłużył porównując obu panów.

1

@Ramek słuchaj, ale masz swój mózg, otaczasz się pewnymi ludźmi. Agentowi (którego Ousmane wybrał i którego może zwolnić) chodzi o interes najlepszy dla klienta, bo na tym zarabia, jeżeli czujesz, że chcesz zostać w danym klubie, znasz sytuacje musisz podjąć decyzję. Bronisz piłkarza, ale wielu piłkarzy potrafi zmienić agenta, tylko to zależy od celów jakie sobie stawiają, bądź od tego jak bardzo są rozgarnięci.

2

Absolutnie za taką samą ofertę nie przedłużać, pokazał swoim zachowaniem, że nie zależy mu na Barcelonie. Teraz już nie 40 procent mniej pensji, tylko 50-65 procent.

0

@cyron1 z tego co widzę to akurat to są potwierdzone transfery i dyrekcja robi zajebista robotę, ale naprawdę nie rozumiem jak można tego nie widzieć. Ja nie mówię, że to wypali, ale Alemany i spółka robią dosłownie ponad normę.

1

@dariooo czyli ma powiedzieć tak, chcemy sprzedać Frenkiego, który po tych słowach sam chciałby odejść i cena jego mogłaby ulec obnizeniu.

Zobacz wszystkie

59

Chłopak jest młody, w reprezentacji Hiszpanii gra kapitalnie, w City grał przed kontuzją, a wy piszecie, że przegrywał rywalizację. Jakby nawet tak było, to czego oczekujecie? Topki, skoro my nią nie jesteśmy? Trzeba zaczynać od takich zawodników, sufit on ma bardzo wysoko, plus jest ograny zarówno w LaLidze, jak i fizycznej Premier League.

28

Ja nie wiem już naprawdę jak wam dogodzić. Zrobili najmądrzejsze ruchy transferowe, budżetowe jakie mogli, budują rozbity zespół, nie wszyscy wypalą, ale to nie są piłkarze za 50/70 mln, więc trzeba dać im się wykazać. Duńczyka bym nie skreślał, jest to kawał solidnego obrońcy, a w ataku nieobliczalny, pracuś jakich Barca potrzebuje. W końcu przychodzą zawodnicy, którzy potrafią ciągle biegać jak Kessie.

16

Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości dlaczego Riqui nie gra, to polecam zobaczyć te dwie epickie straty w ciągu 2 min.

12

@fotohobby grając z Chelsea, mocnym zespołem i awansując do półfinału - Ligi Mistrzów.

8

Teraz wolny, ale jak Albę rękoma odpycha to nie ma faulu. Ja rozumiem, pozwolić grać, ale przepisy są po to, żeby sędzia je respektował, a nie pozwólmy grać spoko mecz będzie.