O sobie

  • Zainteresowania Różne
  • Ulubiony zawodnik Valdes długa piłka Ibrahimovic zgrywa do Alvesa klepka z Xavim wycofanie do Busquetsa
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 190
  • Liczba komentarzy 592
  • Polecenia 852

Komentarze

3

@michal26 dodam tylko ze nasza kultura i cywilizacja kierowała się zawsze logika dwuwartościowa. Są normy i są dewiację. Jest prawda i jest falsz. Obecnie wiele środowisk lewicowych proboje nam wmówić że wszystko jest norma.
Sam osób lgbt nie szanuje. W ogóle mnie oni nie obchodza a żeby kogoś szanować to muszę kogoś poznać. To że ktoś biega z flaga w ręku nie sprawi że zaczne go szanować.. Natomoiast jeśli nagminnie będzie mi się mieszał do życia i zawracał mi dupe tematami które mnie nie interesują to może jedynie sprawić że przestanę go szanować. A jeśli te tematy są intymne to mogę nawet zacząć takim osobnikiem pogardzać.

8

@Comentateiro aha. To ja mam lej po mózgu jak pisze ze lewica się cieszy z tego a jak Twój ziomuś jorrus napisał że prawica się z tego cieszy to zostawisz bez komentarza he he

0

@jordus100 no i twierdzisz że w tej kwestii to już 10 latek więc co robi hahaha

14

@jordus100 to problem tgo dziecka i jego rodziny a nie twój więc gdzie się pchasz z butami w czyjeś prywatne życie i roztrzaszasz na forum

3

@jordus100 no np że nie mają siuska a twierdzą że są chłopcami i lewica to popiera he he he

Zobacz wszystkie

48

@jordus100 za to lewica się cieszy z dramatu dziecka bo dzięki temu mogą takie farmazony pisać

42

Jak Barca kupi Lewego to nie będzie ściemy ze Niemiec płakał jak oddawał

32

Fantastyczne wieści.
Tym samym oficjalnie witamy Torresa na pokladzie!
2/3 pensji to dobra wiadomość.
Życzę Coutinho aby się odbudował i pomógł Aston Villi zająć jak najlepsze miejsce w PL

29

Wypozyczenie Edgara Davidsa było dobrym transferem

28

Jak inteligentni ludzie mogą popierać aborcję? W tej kwestii nie chodzi o morlanosc że matka zabija dziecko. Chodzi o sam fakt prawny ze usuwając ciąże zabija się drugiego człowieka. Nie ma znaczenia czy płód jest świadomy że umiera tylko o sam fakt pozbawienia życia drugiego człowieka. Płod to nie część kobiety tylko osobny człowiek z wlasnym niepowtarzalnym dna w łonie matki(którego sama powołałala do życia). Prawno jasno zakazuje zabijania niewinnych ludzi a tu taki wyjątek bo "kobietą przeżywa dramat" ;) (największy chyba w momencie zapłodnienia) gwałty to wyjątek. Wtedy kobieta naprawdę przyzywa dramat ;)