La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 877 Culés

60

Po takiej akcji Konfederacja wygrywa wybory w Polsce, a Marciniak zostaje ministrem sportu. Huk pękających dup byłby cudowny.

43

@clyde nawet w tym kraju nie ma tylu idiotów, którzy by na nich głosowali. Na szczęście :)

17

@clyde Niestety to tylko utopia.

@Azi Za to jest sporo głosujących na PiSlam...

109

@Azi w tym kraju +/- 60% popiera PiS/PO. Idiotów nie brakuje ;)

5

@clyde po co miałby się degradować z zawodu sędziego zarabiającego setki tysięcy euro rocznie, na ministra zarabiającego o jedno zero mniej?

21

@Azi Idź głosuj na POPiS i dalej narzekaj, że wszystko drogie i wszystko idzie na socjal dla nierobów xd

2

@HighestInTheRoom @AlexDark00 Uderz w stół. Brawo chłopaki za inteligencję i kreatywne odpowiedzi :D

@clyde jasne że nie brakuje. Ale na szczęście przeciętny idiota wybierze z mniejszego zła (sic!) między Tuskiem a Kaczyńskim

0

@Survier krótka droga do Europarlamentu. :D

29

@Azi Właśnie widzę ,że jest nawet więcej idiotów niż myślisz w Polsce. Przykład ,że rządzi PiS i PO naprzemiennie xD to już trzeba być zdrowym idiotom żeby na nich oddawać głosy :D

6

@Azi A teraz idź potulnie włącz TVP Info, bo przegapisz pasek o Konfederacji albo o Tusku.

2

@Benz Zgadzam się. Problem w tym, że jedyną sensowną alternatywą jest lewica. Dlatego normalni ludzie o prawicowych poglądach po prostu nie pójdą na wybory.

1

@HighestInTheRoom Tak. Tak. Wypłacz się do końca :D

1

@Azi Ty bez polityki chyba nie mógłbyś żyć :D

0

@Survier A nie wiesz, że do polityki idzie się z kagankiem oświaty lepszego jutra.

0

@Czajka90 Dość ciekawe stwierdzenie w odniesieniu do osoby, która ostatni raz na wyborach była pewnie ponad 10 lat temu ;)
Nie moja wina że kieruje się w życiu podejściem, że sprawdzam na kogo miałbym zagłosować. A że w tej chwili nie ma takiej partii to cóż. Pozostaje śmiać się z betonu partyjnego :)

6

@Azi A Ty dalej głosuj na PiS pelikanie :D

0

@HighestInTheRoom tak jest kapitanie beton! :D

8

@Azi No to jak nie chodzisz głosować to biernie przystajesz na to kto wygrywa. Postawa godna podziwu xd Jeszcze obrażasz ludzi, którzy chcą coś zmienić xd

1

@AlexDark00 Tak tak. Oczywiście. Ale żeś dał sobie kit wcisnąć i teraz powielasz bez zastanowienia. Gratulacje :D

5

@AlexDark00 "Nie chodzi na wybory" Pff, jasne :D

Prześledź sobie jego starsze posty, które z daleka jadą pisowską propagandą.

Czyżby kolega się wstydził tego na kogo głosuje :P ?

3

@Azi Sam piszesz, że nie głosujesz geniuszu, skąd mam wiedzieć czy to prawda, czy nie xd Mogę jedynie zakładać, że piszesz prawdę i do tego się odnieść.

2

@HighestInTheRoom Nie śledzę tak jego komentarzy, ale no jeśli teraz sam przyznał się, że jednak chodzi to wiadomo na kogo xd Jeszcze o innych beton mówi, a sam jest w 30% betonu PiS.

0

@AlexDark00 Nie głosuje. Ale to nie zmienia faktu że jesteś strasznie naiwny skoro uwierzyłeś w taką bzdurę jak napisałeś powyżej. Cytuję: "jak nie chodzisz głosować to biernie przystajesz na to kto wygrywa.". Dałeś sobie wcisnąć kit i nawet przez myśl Ci nie przeszło że Cię robią w bambuko. Może pora się zastanowić?

4

@AlexDark00 Ja też nie, ale pamiętam jak go tutaj orali swego czasu, bo wypisywał stricte pisowski przekaz.

5

@Azi Jak ci napiszę, że mam opla Astrę, a ty napiszesz, że to średnie auto, bo uwierzysz mi na słowo to mam cię wyśmiać, że jesteś łatwowierny, bo tak naprawdę mam Forda xd W głowie wszystko po kolei?

1

@AlexDark00 W głowie wszystko po kolei? Zdawało mi się że to dyskusja o polityce a nie o ulubionych markach samochodów. Zgubiłeś się jelonku?

A Opel Astra to faktycznie średnie auto. Miałem dwa i jak tylko przesiadłem się na Nissana to na pewno do Opla nie wrócę.

3

@Azi Rozumiesz, że to analogiczny przykład, który miał pokazać idiotyzm twojego komentarza?

5

@Azi lewica to jedyna alternatywa twoim zdaniem? Mówisz o tych idiotach tórzy najpierw popierają unijny zakaz samochodów spalinowych do 2030 roku a później robią protesty w fabrykach samochodowych które się zamyka i płaczą ze pracę traci 2000 osób?

0

@AlexDark00 nie widzę w tym nic analogicznego. Nie mam też pojęcia do czego pijesz. Za daleko zajechałeś w swoich fantazjach.

0

@Wychowanek tak - mówię o tych idiotach. A i jest jeszcze Hołownia. Przepraszam - ale zapomniałem o nim. Ale nie będę z tego powodu płakał ;)

7

@Azi Całe życie składa się trudnych dylematów i trzeba ścisnąć jaja iść i wybrać mniejsze zło, a nie chować głowę w piasek jak struś Emu "bo ja ni mom na kogo zagłosować" :D Jakby nikt nie chodził na głosowanie to trzeba by było zmienić ustrój na monarchiczny.

2

@Azi alternatywa żeby było jeszcze gorzej niż teraz.
Jeszcze więcej urzędników jeszcze więcej programów socjalnych i co za tym idzie podatków.

W latach 90s wszyscy myśleli że komputery spowodują spadek liczby urzędników w państwie ale nic z tych rzeczy.

Guru lewicy Trzaskowski mimo że jest posłem po to wyborcy lewicy go lubią wydaje 250 tysiecy na niebieskie gipsowe jajo w centrum Warszawy z naszych podatków.

1

@MesQueUnClub_87 jakby na wybory chodzili tylko ludzie, którzy faktycznie wierzą że dana partia coś zrobi (czyli głosowanie pozytywne) to zrobiłoby się miejsce dla partii, które nie leciały na kasę ale faktycznie chciały coś poprawić. A że promuje się takimi pustymi hasłami głosownie negatywne - to jest jak jest. Pogratulować naiwności tych którzy to kupili.

0

@Azi looool, ależ urwał!

1

@clyde wolność słowa według lewaków, wolność tak ale na ich zasadach... Dlatego dobrze że konfa zdobędzie dużo punktów

3

@Azi już to tutaj obok wpis mówiłem, lewicą fajna bo mówi o wolności, wolne sądy, wolne media wolne kobiety, itd itp,AlE
wolność na ich zasadach :)) czyli jednak nie wolność :))

1

@Azi Tylko nie ma partii idealnie oddających poglądy obywateli. Idąc głosować zawsze wybieram jakiś tam kompromis.

0

@Tomo1989 i pewnie przed wyborem czytasz program, sprawdzasz kto jest w danej partii itp? ;)

0

@Benz "Idiotom"? xD

0

@Azi czemu lewica, w pigułce?

0

@clyde niektórzy po prostu lubią być całe życie ru..

0

@aleksandrowielki
może dlatego, że wierchuszka to znani powszechnie wysoko postawieni aparatczyki PZPR. Jeszcze przed 89' wiernie oddani Moskwie, potem nagle cykl i całkowita zmiana.
Nie wiem jak można w ogóle brać tych ludzi pod uwagę, a mają stale poparcie w granicach 10%, a były momenty że i więcej.

1

@Azi Dlaczego mam czytać program partii? Ten powstaje 5 minut przed wyborami, a poglądy są znane od dawien dawna. To wystarczy, aby wiedzieć na kogo głos oddać, znaczy na partie.

0

@clyde konfederaci i metafory o pękających dupach, krypto waluty to chyba nie jedyne krypto, którym się mentzenowcy lubują. Winnicki już nawet się nie kryje

konto usunięte

0

@Azi Są gorsi idioci ,którzy głosują na pis ,po i kotłownie.

1

@Survier Zainteresowało mnie to co napisałeś o zarobkach i sprawdziłem bo właściwie to zakładałem że przesadzasz a tu rzeczywiście dużą kasę zarobił na samym mundialu.

0

@Tomo1989 To teraz właśnie pokazałeś że nie masz pojęcia na kogo głosujesz :D
A w odniesieniu do Konfederacji sprawdza się to właśnie najlepiej. Nie ma drugiej takiej partii która wciskałaby swojemu elektoratowi taki kit. A przecież rządzi PiS a jak rządziło Peło też każdy pamięta (przynajmniej ludzie mniej więcej w moim wieku)

konto usunięte

0

@clyde ten faszystowskli twór nigdy nie wygra wyborów.

1

@Azi oczywiście, że wiem na kogo głosuje. Konfederacja to nie jest, bo kompletnie odrzucają mnie swoimi poglądami ideologicznymi, międzynarodowymi i skrajnie narodowym nastawieniem. Za dużo kitu musieliby wciskać, aby mnie do siebie przekonać.

0

@clyde wstawaj, zesr...eś się xD

0

@Tomo1989
Chyba dobrze się w tym temacie orientujesz. Czy mógłbyś doradzić dlaczego ktoś nie miałby głosować na Konfederacje? Argumenty, bez sloganów itp.

0

@Azi Odważne stwierdzenie jak na randoma, który w dodatku tą wypowiedzią popiera bandę czworga i status quo czyli zgniliznę i państwo z tektury. Tylko pogratulować.
To ludzie ceniący wolność ciężką pracą zbudowali dobrobyt z którego do dzisiaj korzystają socjaliści. Wyborcy konfederacji również cenią sobie wolność i to oni w dużej mierze (czyli mali przedsiębiorcy) są odpowiedzialni za dobrobyt w tym kraju.

0

@clyde Nie ma to jak jedni idioci wyzywają innych od idiotów.
Jedni idioci bo głosują na PoPis a drudzy uwierzyli w filmiki na TikToku że niby nie będą płacić podatków i dzięki temu wszystko będzie po taniości

0

@TripleA Pierwszy z brzegu
Kaia Godek jako jedynka na liście i więcej mi nie potrzeba

0

@Azi o, o ooo kolejny boomer który woli rozdawnictwo i inne stare pierdy zamiast daćs szanse młodyszym ludziom którzy nie chcą okradać ludzi, którzy pracują, mają swoje biznesy i nie chcą leżec do góry bebzem z piwkiem..

1

@TripleA kolejność dowolna. Postawa antyeuropejska - uczestnictwo w międzynarodowym strukturach, w tym UE to podstawa naszego wzrostu gospodarczego. Narzucane aspekty prawne dotyczące demokracji czy transformacji są dla nas fajną sprawą, chociażby z punktu widzenia konsumenta. Postawy ideologiczne, czyli aspekty ślubów nierozerwalnych, postawy wobec kościoła czy związków z szeroko rozumianym lgbt. Świat, w tym Polska, staje się coraz bardziej liberalny i w tym kierunku powinnismy iść. Tylko nie za szybko i nie zaagresysnie jak chce Lewica. Bezpieczeństwo i nastawienie do Ukraińców to kolejny kamyk do ogródka Konfy. Dużo sprzętu daliśmy, ale zapewnienie bezpieczeństwa na południowo wschodniej granicy to nasz strategiczny cel biorąc pod uwagę agresywną postawę Rosji. To samo dotyczy negatywnych argumentów względem Ukraińców. Rząd przesadza, ale Konfa poszłaby w drugą stronę. Na koniec mocno kontrowersyjne sylwetki topowych polityków Konfederacji, czyli Winnickiego, Brauna czy Mikke. Uważam, że to nie są osoby odpowiednie do kierowania państwem. Praktycznie pominąłem aspekt gospodarczy, bo choć bardzo ważny, to wiadomo kiedy gospodarka ma się najlepiej. Prosperity jest w czasach spokoju. Argumenty powyżej sugerują, że takich nie będzie.

konto usunięte

0

@Deraxium
Kto ci tak wmówił ??
@Gruak
Zawsze mnie bawi ten tekst o wolności.
Ten twór nie ma z tym nic wspólnego
Dorośniesz to może to pojmiesz

0

@Gruak daruj mi pusta propagandę

0

@Deraxium o jeszcze jeden co nie umie czytać ze zrozumieniem

0

@Azi To suche fakty. Cały postęp powstał na wolnym rynku.
Jesteś jednym z tych co wymyślili sobie jakąś utopię, która jest nie do zrealizowania w obecnych realiach i z tego powodu nawet nie chodzi na wybory tylko będzie czekać aż zjawi się jakiś ideał xD.
Ty sobie czekaj, ja w tym czasie chcę, żeby coś realnie zmienić czyli krótko mówiąc wrócić do normalności. Konfederacja jako jedyne ugrupowanie udowodniła że jest w stanie coś zmienić.

@MarioVeB Nie ma wspólnego? To podaj choć jedno antywolnościowe hasło które padło z ust konkretnie członków partii Nowa Nadzieja bo to ją głównie miałem na myśli. Tylko bez wyrywania z kontekstu.

0

@Gruak ale ja nie napisałem ani słowa o wolnym rynku. Za to bardzo zabawne jest że ktoś kto próbuje tłumaczyć innym zalety wolnego rynku popiera jednocześnie partie niemal otwarcie prorosyjska która z wolnym rynkiem ma tyle wspólnego co PiS z nielicznymi i niskimi podatkami.

0

@Azi Jakoś dziwnym trafem ta narracja się pokrywa z głównie TVN'owską nagonką na Konfederację. To tylko świadczy o tym, że się boicie Konfederacji i się musicie posuwać do tak ordynarnych kłamstw jak zarzucanie rzekomej prorosyjskości. Tej siły już nie powstrzymacie, popracie im rośnie i musicie z tym żyć :). Nazywajcie ich jak chcecie, wisi mi to. Jak słychać ryk to znaczy że kampania działa.

0

@Gruak nie oglądam w ogóle tv za wyjątkiem męczy Barcelony więc nie mam pojęcia jaka jest narracja TVN czy innych stacji. Mało mnie to zresztą obchodzi. Ja myślę samodzielnie co polecam i Tobie. Wtedy przestaniesz być na tyle naiwny żeby wierzyć w kretynizmu opowiadane przez np Mentzena a sam łatwo znajdziesz dowody na to jak dwulicowych ludzi ściąga i popiera ta partia. Też kiedyś myślałem że to może być jakaś alternatywa ale to jacy ludzie tam siedzą to aż wywołuje młodości dla kogoś kto ma choć trochę moralności.

0

@Azi Bardzo mnie to zaintrygowało co napisałeś. A mógłbyś podać jakieś przykłady tych dwulicowych ludzi? Może o czymś nie wiem mimo, że staram się dokładnie śledzić ich poczynania i patrzeć im na ręce na ile jestem w stanie to nie znalazłem nigdy większych zastrzeżeń, może z wyjątkiem umieszczania dosyć "wątpliwej" jedynki na liście w moim okręgu w ostatnich wyborach na którą oczywiście nie oddałem głosu. Drobne wpadki się zdarzają. Sam Mentzen za to wygląda bardzo wiarygodnie, bardziej niż jakikolwiek inny polityk, już nie mówiąc nawet o tych przy korycie.

0

@Gruak Sprawdź sobie kto to jest Leszek Sykulski, który miał być "jedynką" w Częstochowie ale musieli z niego zrezygnować - i dlaczego z niego zrezygnowali. Warto też się dowiedzieć dlaczego wywalili go z roboty. A to tylko wierzchołek góry lodowej. Bo Braun jakoś zapomniał poinformować opinię publiczną że taki typek jest w ogóle członkiem partii i będzie startował z ich list. Ciekawe dlaczego??

Jeżeli serio rozważasz głosowanie na nich to zaczekaj aż ogłoszą kto będzie kandydował z Twojego regionu. A potem sobie prześledź dokładnie co to za ludzie. Możesz się zdziwić jak wielu z nich ma powiązania z ruskimi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?