O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 379
  • Liczba komentarzy 3613
  • Polecenia 3916

Komentarze

0

@PawkoFCB @KrychaFCB Wcale mi nie żal takich klubów xd przecież sami wybrali Tebasa i podnieśli jeszcze mi pensje za to ,że ich dyma.

0

@Kgorecki2500 Hołownia ma małego wacka i jakiś taki się wydaje wyniosły i zakompleksiony więc jak straci marszałka to co mu pozostanie? Tak czuję się ważny.

0

@mientusek1407 Buraki są słodkie. So cute

0

@JordiAlbion To już oficjalne.

1

@Culer9002 Od razu strzał pod ścianą albo w ręce takiego Jigsawa go oddać.

Zobacz wszystkie

50

@kuz Najpierw to marzył o Realu

47

Cóż Nie widac.

40

@DLFCB Wyborca Lewicy nie ma co się dziwić xD

39

@Persyfl Tylko statystyka niestety. Na powikłania pogrypowe czy nowotwory przez np ich chemie w zarciu ludzie w wiekszej ilosci umieraja to nie ma pandemi , nie ma nauczania ludzi zdrowego zywienia w tv:D ale szczepionki jak najbardziej na wszystko są dobre jak i reklamy lekow co 2 minuty. Jak ktoś nie widzi głebszego dna to jest ostro krótkowzroczny. Te 2mln z czego pewnie mało kto na covid ale wiekoszosc na choroby wspołistniejące.

38

@hayek Agent Niemiecki Rudy już zaczyna swoją posługe dla Pana zza Odry. Niemcy się cieszyli z wygranej ryżego jakby to oni wygrali te wybory , wiadomo czemu. Ludzie są głupi i nie rozumieją ,że z racji naszego połozenia ani Niemcy ani Rosja nie pozwoli ,żebyśmy mieli silną gospodarke i Państwo. Niemcy w szczególności wszystko będą sabotować co mogłoby im stworzyć konkurencję , logiczne. My mamy robić na nich , a nie się dorabiać. Zaraz port w Świnoujściu zablokują :S rudy za darmo nie dostał posady w Brukseli to też każdy głupiec chyba wie.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?