O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2433
  • Liczba komentarzy 1425
  • Polecenia 1483

Komentarze

9

Rodrygo> vini. Bez zbędnego płaczu i gadania robi swoje i strzela najważniejsze bramki.

0

Rodrygo co pograł wooow

0

@KlonaZepan Jakby nie miał żadnej to by dostał , a tak czerwoną za to to raczej nie :D

1

Vinicius jak zwykle xd zesrał się w polu karnym.

1

@kiper09 No jakoś po zdjęciach jak psy są trzymane w dioz mam wątpliwosci xD jestescie ograniczeni? Czy zaślepieni? Tu chodzi o dobro psa , a nie o tą patole. W wieku 16 lat nie chcieli operowac , u mnie 12 letniego spa odradzają operować bo mowią że jeszcze pożyje , a tak jest duże prawdopodobieństwo ,że się nie obudzi.
@Image cięzko mi skomentować twoją myśl z inteligencją uwolnioną xD bo ja cały czas mówię o psie nie o tej patoli . Pies będzie miał gorzej tak , bo teraz już wgl nikt z nim nie wyjdzie. Trochę się zagłębcie w temat o tym dioz o właścicielu co ma zarzutu prokuratorskie, a potem proszę o wasze logiczne argumenty:)

Zobacz wszystkie

47

Cóż Nie widac.

39

@Persyfl Tylko statystyka niestety. Na powikłania pogrypowe czy nowotwory przez np ich chemie w zarciu ludzie w wiekszej ilosci umieraja to nie ma pandemi , nie ma nauczania ludzi zdrowego zywienia w tv:D ale szczepionki jak najbardziej na wszystko są dobre jak i reklamy lekow co 2 minuty. Jak ktoś nie widzi głebszego dna to jest ostro krótkowzroczny. Te 2mln z czego pewnie mało kto na covid ale wiekoszosc na choroby wspołistniejące.

26

Strzela gola za golem to co mają powiedziec.

25

@FC1899Barca Szkoda ,że żadna im w ten pusty łeb nie wystrzeli. Nie było by co zbierać tylko dżem. Przy pompowaniu potrafią strzelać, a ci z wiertarkami xd

23

Chyba inny mecz oglądasz. Bo dziś wyjatkowo dobrze grają. Sa głodni i Nakręceni na kolejne gole ,a tego dawno nie widzielismy.