O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1876
  • Liczba komentarzy 13872
  • Polecenia 37691

Komentarze

1

@MarioVeB! Maciek, to taki męski odpowiednik Julki. Gdybym pisał o @macio_944 to bym go oznaczył xD
Maciek to termin coraz powszechniejszy określający typowego osobnika o lewicowym usposobieniu regularnie występuje w obronie osób LGBT, przeżywając dyskusje bardzo emocjonalnie. Aktualnie ten termin dotyczy głównie wyborców PO czy Lewicy.
Czyli Ty jesteś właśnie takim Maciusiem.

1

@NeroTFP1 A jak zostało to wyliczone? Bez tego to tylko wykresik :D

1

@Rifek Nie jest na tyle głupi, żeby przyjść do tego urwidolku. On zostanie trenerem Realu po Carlo. Dostanie drużynę ułożoną, z perspektywicznymi zawodnikami, w może nawet z Kylianem. Do tego Real jest w całkiem akceptowalnym stanie finansowym, więc będzie miał komfort w tworzeniu składu itd.

0

@Katalończyk 99 Bo były dźwignie, w zeszłym okienku wydaliśmy 3mln. w tym nie wydamy nic. My już nie mamy co sprzedać :D

1

@LM10GOAT Nie będzie nas stać na trenera z topu. Jednak co do natychmiastowej zmiany się zgadzam. Xavi za to co zrobił z Barceloną jak i co mówi po wywiadach powinien zostać upokorzony, a co za tym idzie wyrzucony w środku sezonu. Ten człowiek hańbi Barcelonę i wystawia na pośmiewisko tymi swoimi pomeczowymi wywodami.

Zobacz wszystkie

131

@supraomnes1 Tolerancja oparta na nienawiści do wszystkich tych którzy mają inne zdanie xD

89

@Vebrol W 3 stopniowej skali xD

86


Nie wiem czy było, ale mocarne! xD

77

@draxidox Rudzisko to za jeden głos dałby sobie w dupie pogrzebać. Najgorszy sort polityka, który obieca Ci wszystko, a niczego nie zrealizuje.

75

@AdamaTraore Ludzie nie protestują- źle, protestują też źle xD Wiadomo zawsze można iść pod ministerstwo czy sejm pomachać banerami, ale patrząc na tego typu aktywności z przeszłości, to dawały efekt zerowy. Każdy protest, który odniósł sukces oddziaływał też na osoby neutralne.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?