O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Samuel Eto'o
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1373
  • Liczba komentarzy 6960
  • Polecenia 17689

Komentarze

0

@Explode Tak jak my mieliśmy, dojenie szejków to nic złego xD

0

@Barca1992 Tak, ale uważam, że obecny model rozwoju piłki z hegemonią PL i klubów oparty na szejkach jest dla nas problemem egzystencjonalnym. Nie ma pieniążków, a z drugiej strony Tebas zaciska na nas coraz większą pętelkę. Jesli SL nie powstanie, to podzielam zdanie Pereza, że z czasem odpadniemy z wyścigu. Dlatego stoję po stronie z którą akurat teraz mamy wspólny cel jak i interesy.

3

@AmigoBlancos Z jednej strony nie chciałbym żeby Real wygrał LM, ale jakby przyszłoby im się mierzyć z PSG w finale, to niech walą kozolubnych 5-0 xD

2

@Michu94 Uncle Błaszczak, chce Cię i wzywa na obowiązkowe miesięczne szkolenie xD

0

@HarveySpecter Jakich pytań? Oni nie potrafili przeprowadzić wtyborów korespondencyjnych, a co dopiero akcji na taką skalę. Spierdo*ą to koncertwowo i wszyscy pójdą, a dopiero po czasie się ogarną. Tak samo było z dodatkiem węglowym, że po kilku miesiącach to ogarnęli. Niestety polsza to kraj gdzie ustawy pisze się na kolanie.

Zobacz wszystkie

89

@Vebrol W 3 stopniowej skali xD

85


Nie wiem czy było, ale mocarne! xD

75

@AdamaTraore Ludzie nie protestują- źle, protestują też źle xD Wiadomo zawsze można iść pod ministerstwo czy sejm pomachać banerami, ale patrząc na tego typu aktywności z przeszłości, to dawały efekt zerowy. Każdy protest, który odniósł sukces oddziaływał też na osoby neutralne.

73

@Emhyr Ja piernicze, kraj z dykty żeby w taki sposób prowadzić obrady xD
Dopóki nic Braunowi nie zostanie udowodnione, to za takie słowa to powinni uchylać immunitet z urzędu. A znając życie nawet komisja etyki się za to nie zabierze xD

72

Jakżeby inaczej, krystaliczni ludzie :D