O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1769
  • Liczba komentarzy 1306
  • Polecenia 2974

Komentarze

0

@jordus100 aa dobra zwracam honor, dopiero zobaczyłem zapis z konferencji prasowej. no przynajmniej się poprawił potem.

0

@Janas11224 no ale nie kłam już. w internecie takie rzeczy można sprawdzić w 2 sekundy. zacytuję ci story hamiltona na instagramie "while i'll always support those standing up for what they believe in, it must be done safely. please don't jump on our race circuits to protest, we don't want to put you in harms way."

0

@Ojciec5tkidzieci akurat dam, bo śledzę od jakiegoś czasu tego człowieka

0

@soczeq11 skąd w tobie tyle nienawiści do ludzi? bardzo smutne. a i dla twojej informacji, bycie gejem to nie choroba psychiczna, tą ocenę zostaw już lekarzom i psychiatrom.

0

@Wychowanek a może warto po prostu zaakceptować różnorodność świata i szanować ludzi, jeśli to jacy są nie wpływa na twoje życie? a nie nazywać ich dewiacjami, bo urodzili się niepełnosprawni albo czarnoskórzy albo o nieheteronormatywnej orientacji. logika dwuwartościowa brzmi jak wygodne usprawiedliwienie dyskryminacji.

Zobacz wszystkie

131

A co gdybyśmy zamrozili Messiego po tym sezonie żeby już się nie starzał i odmrażali go zawsze na ważne mecze tak jak Marylę Rodowicz przed każdym sylwestrem?

68

Ja uważam, że wszelkie próby podszywania się za innych użytkowników tegoż serwisu z premedytacją, w celu uzyskania wymiernych korzyści, takich jak więcej zielonych herbów, powinny być z marszu karane przez moderację permanentnym banem. Dla przykładu, od kilku dni użytkownik @BarcaInfo od kilku dni podszywa się za @Wawrzyszewski . Ileż ja to już razy widziałem awatar z piękną koszulką i opaską kapitańską Legendy naszego kochanego Klubu i liczyłem na błyskotliwy komentarz, spostrzeżenie kolegi @Wawrzyszewski i z automatu klikałem w herb, a potem dostałem kolejnego nudnego newsa przekopiowanego żywcem z Twittera przez przebierańca @BarcaInfo . W związku z powyższym liczę na szybką i odpowiednią reakcję moderacji. Dziekuję i pozdrawiam.

;))

64

Ja tam wolę żeby Messi sobie kolejnego złotego buta do kolekcji dopisał niż żeby Lewy jakieś rekordy pobijał

58

Mam 16 lat i postanowiłem po raz pierwszy w życiu spróbować swoich sił w futbolu dołączając do lokalnej drużyny juniorskiej od tego sezonu. Dużo grałem na orliku zawsze i ludzie się często dziwili i pytali gdzie ja tak się nauczyłem grać xD. No więc mam za sobą przepracowany ponad miesiąc presezonu i dzisiaj o 11 grałem swój pierwszy mecz w karierze. Wyszedłem wbrew swoim oczekiwaniom w wyjściowej 11. (Na lewym skrzydle tak wogóle). Byłem na początku dosyć przestraszony, ale po 20 minutach gry odblokowałem się i zacząłem grać swoje. Wygraliśmy 5-2, ja zaliczyłem 2 asysty + wywalczony karny, z którego padła bramka. Jak na pierwszy oficjalny mecz chyba nieźle ;)
Dodam, że nie było żadnego sparingu wcześniej.
P. S. Może jakieś rady?

55

Ja powiem tak: nie ufam do końca Konfederacji i nie wiem czy są uczciwi ale przynajmniej mają program, który w założeniu swoim jawnie nie psuje ekonomii, jak chociażby program PiSu czy KO. Ich pomysły jako jedyne przynajmniej w teorii mają sens a reszta partii liczy na to że Polak się skusi na pieniążki do rączki :D