Następny mecz:  Eibar  -  Barcelona     ·  Sobota, 19 października 13:00  ·  9. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

29 sierpnia 2017

Dni w serwisie

777

Liczba komentarzy

543

Ocena komentarzy

+1578

Najlepiej oceniane komentarze
  • jordus100
    Polecają 131

    A co gdybyśmy zamrozili Messiego po tym sezonie żeby już się nie starzał i odmrażali go zawsze na ważne mecze tak jak Marylę Rodowicz przed każdym sylwestrem?

  • jordus100

    Ja uważam, że wszelkie próby podszywania się za innych użytkowników tegoż serwisu z premedytacją, w celu uzyskania wymiernych korzyści, takich jak więcej zielonych herbów, powinny być z marszu karane przez moderację permanentnym banem. Dla przykładu, od kilku dni użytkownik @BarcaInfo od kilku dni podszywa się za @Wawrzyszewski . Ileż ja to już razy widziałem awatar z piękną koszulką i opaską kapitańską Legendy naszego kochanego Klubu i liczyłem na błyskotliwy komentarz, spostrzeżenie kolegi @Wawrzyszewski i z automatu klikałem w herb, a potem dostałem kolejnego nudnego newsa przekopiowanego żywcem z Twittera przez przebierańca @BarcaInfo . W związku z powyższym liczę na szybką i odpowiednią reakcję moderacji. Dziekuję i pozdrawiam.

    ;))

Gorące tematy