Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Aragorn33 no tak na gębę się dogadali i trzeba im uwierzyć tak na słowo jak to politykom
1
@Comentateiro Ale że tego Tuska nie wzięli na premiera,
do czego to doszło no
0
@Aragorn33 wygrana to jest najlepiej samemu a nie w 4 partie,
4 partie startują oddzielnie i łupią ludzi że niby to osobne partie, tyle że do jednego koryta
0
@Aragorn33 to że te partie się dogadały to było wiadomo od początku roku a nawet wcześniej. Ale wiadomo na gębę tylko, dlatego najpierw formuje rząd partia która wygrała,
0
@barcelonaLM ale jest to partia która zdobyła najwięcej głosów, więc logiczne że z takiej parti jest planowany premier
1
A komu miał powierzyć Duda??
Przecież oni nie mają oficjalnie żadnej koalicji!
1
@MesQueUnClub96 nigdy nie zgadniesz, bo dziś chłopak jutro może się czuć dziewczyna, i tak w dzień dzień co innego :))
0
@MesQueUnClub96 przecież to logiczne że dwie dziewczyny a dwóch chłopaków to różnica.
Tak samo jak chłopak i dziewczyna to różnica
0
Ulala jakie podanie jaki strzał
0
Podaj się do dymisji z powodu wygranej... Mistrz motywacji - Xavi
Już rozumiem te jego płaczki o trawę, on faktycznie taki jest
0
@LM10GOAT Barcelona, a Girona 2 miejsce
0
@MesQueUnClub_87 nie mam Facebooka, nie pomogę
1
@Rust_Cohle u mnie jest mały ale król
0
Mówi pięknie, a co z tego wynika i tak wszyscy wiemy
1
@DaPidejpi społeczeństwo im bardziej wymieszane, tym lepiej się rządzi takim społeczeństwem
Unia by chciała jak najwięcej imigrantów
0
@masa11 nie chciałeś pisu to teraz płać
2
@arasz1819 tak, tak dzisiejsze pokolenie robta co chceta
0
@Borneo może to za dużo na ciebie,ale spróbuj sobie wyobrazić, że odpowiadając na mój komentarz, to jest coś takiego jakbyś pisał do mnie :))
0
@Borneo a tak w ogóle naucz się pisać dopiero się odezwij papa
4
@Pawlak1992 to świadczy o inteligencji dziennikarskiej
Wybieram najlepszego nie dlatego jak gra ale jak walczy z rasizmem
0
@Borneo ale ciekawy gość z ciebie :)) jak mówisz co się kojarzy tobie z komunizmem, a ja mówię co mi się kojarzy, a ty nagle że komunizm nie był taki zły
Następnie mówisz o likwidacji tvp info, a ja mówię że peło chciało likwidować tv trwam i tvp info a mówi o wolnych mediach a ty już znowu odwracasz kota ogonem i mówisz że tvp info nikt nie zlikwiduje
Nara idź sobie dyskutuj z kims na swoim poziomie :)
0
@gumaz u mnie nie ma metra
0
@tbas oni już naucza Europe w jakiego Boga mają wierzyć
0
@Borneo brak tvp info - tak tak wolne media grzyczeli ci co chcą zlikwidować telewizję, Ci sami ludzie 15 lat temu chcieli zlikwidować radio Maryja i telewizja trwam, ale krzyczą wolne media, i wielkie oburzenie jak w sumie to sami wymyślili ze niby tvn miał ni ena dawać
0
@Borneo nie rozumiesz co powiedziałem, miszczak dyrektor w tvn to robił propagandę za komuny w TV. Czyli człowiek komunizmu robił tv w tvn czyli np taką samą propagandę, do tego dalej rządzi PZPR tylko pod Inn nazwą czyli lewica.
0
@MESSIah16 nie gnębić Palestyńczyków, nie mieli by bombardowań, do tego po co tam USA stworzyło takie państwo dla swoich potrzeb?
0
@Comentateiro pamiętam, a raczej z opowieści ale pamiętam i nie zapomnę!!!
0
@Borneo mi z komuna się kojarzy tvn, miszczak z tvnu obecnie Polsat robił propagandę w PRL w telewizji, mnie się kojarzy lewica dawniej SLD a jeszcze dawniej PZPR za czasów komuny, a jak nie mogli wchodzić za SLD do Sejmu do ludzie startowali z po do Sejmu a Schetyny mówił i nie dowierzał ze tak się uda że tak można nabrać ludzi, to się wszystko kojarzy z komuna
0
@Comentateiro lubię lewice i Donalda Tuska, Donald na prezydenta Biedroń na premiera i co miesiąc marsz równości, czarzasty nie h zlikwiduje wszystko co Polskie, niech nam graja hymn niemiecki
0
W kuluarach mówi się ze Cristiano ma być w top 3 plebiscytu