Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato takie play-offy takie choć trochę zbliżone są w Holandia Belgi i jeszcze gdzieś
2
Pieniędzy nie ma i nie będzie!!
Gimby nie znajom dlatego opozycja dostała większość
1
@michaleu po prostu strzelili 2 bramki, i dlatego prowadzili 2 do zera,
A dobra widzę już to napisali
1
Komentarz usunięty
0
@GeraltzKatalonii wprowadzać to sobie można w klubie, reprezentacja to zgraja najlepszych w Polsce i oni wychodzą i mają grać
0
@AmigoBlancos radio Maryja, z komentarzem ojca Rydzyka
1
@PatrykBarca Szczęsnemu powinni ładnie podziekowac i więcej nie powinien grać, jest Bułka i Grabara
0
@LM10GOAT może być i 5 lat. To byłoby wystarczająco. Bo dożywotni ban to nie, przez 5 lat może zapomni i już by tak nie wrócił
2
@IronSanHybrid dojedź go policja straż miejska, takich łobuzów trza krótko, popuscisz to tylko będą więcej
0
@LM10GOAT wystarczy ban na rok za rasizm,
5
@IronSanHybrid przyprowadź tego ministra to się okaże
0
@Karol32 tak już jest na czernego nie możesz mówić czarny, na Żyda nie możesz mówić żyd.
1
Nie poddawaj się Ukochana Ma
Nie poddawaj się Legia Warszawa
0
@bartekvisca ie wiem czemu, nie wiem dlatego że nie mam konta takiego i nie oglądam co kto wrzuca heh
1
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub_87 dzień po wyborach to jest jasne i logiczne stwierdzenie, czego tutaj nie rozumieć, uważam że jesteś na tyle bystry że wiesz co znaczy dzień po wyborach
0
@MarioVeB! I dobrze, bo najlepsza do tej pory partia to solidarna Polska w koalicji z pisem,
Pozatym obojętnie kto by nie rządził i nie był w koalicji to banda czworga dalej przy korycie i to najważniejsze
2
@MarioVeB! A ten w kółko kompromis koalicyjny haha a to jest po prostu dorwanie się do koryta, oderwanie od niego obecnej władzy przez grupy chcące się dorwac do niej, nawet nielubiące się
0
@MarioVeB! Dokładnie, nie muszą się lubić, najważniejsze że będzie koryto, władza, a z tego dobry pieniądz, a ludzie przez najbliższy czas otumanieni obiednicami
2
@ObiwanKenobi będzie, po to szli do wyborów, po to kłamali aby później mimo różnic zdobyć i utrzymać koryto
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
Wielka tragedia, dla takiego Aniołka
1
@bartekvisca nic a nic nie mam, skoro się kochają to ok, NATOMIAST
Chodzi o cała ideologię lgbt która ma robić papkę ludziom w głowach, już małe dzieci mają uczyć że jak chcą to koga być homo, albo jak chcą to mogą zmienić płeć,
Chore jest to cwane namawianie do tego, cwane dlatego że zaraz ludzi powiedzą ze nikt nikogo nie namawia
1
Pieniędzy nie ma i nie będzie - to mi się podoba, bo są ale dla polityków a nie dla plebsu
0
@GeneralXavi idę wtedy do pracy
2
@Barca1992 im to najbardziej na tym zależy, dopiero uczyli by lgbt a najlepiej oddali już 2 latki do przedszkola zero lekcji domowych, tak aby rodzic miał jak najmniej do powiedzenia i tylko to ich gender
0
@SelloutCrowd głupie bo głupie ale racje mają
1
@Kgorecki2500 jakby ludzie weryfikowali wszystkie takie niedociągnięcia to może by zrozumieli ze warto zagłosować na referendum
2
@icon3520 jakby nie sławek to by mieli 2 procent
0
@AxelF nie ma nowych nauczycieli a teraz nagle się znajdą, jego nie chcieli bo był z pisu a teraz będziemy mieli dobrobyt, Le dobrze ze jest peło ludzie dopiero zobaczą co to bieda