0

@tbas bo chodzi o to aby zlikwidować kulturę Europy i poszczególnych krajów, np Polskość jak tutaj są już Ukraince dochodzą Azjaci bo takich pełno dojdą inni np to wtedy kulturowo się wymieszamy i łatwo o konflikty

0

@tbas teraz to tylko czekać jak palestynczyccy tutaj przyjadą, USA z Izraelem celowo teraz robi nalot i w ten sposób wygoni ich do Europy. Dodać do tego lampeduze i naszych kolegów że wschodu to pięknie Europa się wymiesza w ciągu max 2 lat spełnia się to co miało być Stany Zjednoczone Europy, zapoczątkowało to wymyślenie pandemi

0

@tbas a może im odpowiada taką religia? Mi szkoda jechowych

0

@HighestInTheRoom oczywiście nie ma w tym żadnego przypadku że wszedł akurat na ten pomnik, szkoda że nie mogę powiedzieć komu kibicuje podczas tych wyborów, ale to również jest oczywiste

0

@tbas nie są spoko dlatego że są daleko, ale to USA zabrała ich ziemię i lokując tam Żydów podczas wojen Światowych i stwarzając tam pa stwo Izrael.to Izrael ichgnebi cały czas. Oni chcą żyć w wolnym swoim kraju.

0

@tbas rozumiem że sobie jaja robisz, nie chciałbym takich jak oni tutaj, niech sobie żyją tam u siebie, należy zostawić ich tam zrobić im oficjalnie ich Państwo. Ale po co, przecież USA za pomocą Izraela ich gnębią

1

Świat patrzy i przygląda się zagładzie Palestyńczyków. Smutne to.

1

@tbas no to zobaczymy :)

0

@tbas sądziłem że masz troche więcej oleju w głowie, wcześniej nowoczesna - taką partia też powstała po to, samodzielnie kandydowali teraz to jest razem z peło. 3d ma zabrać każdemu głos nawet tym dzbanom co nie wiedzą na kogo głosować i chcą na nowy i myślą że 3d to nowa partia nowi ludzie.

0

@Artysta9 sami swoi,

0

@tbas po to się robi druga partie, aby ta odebrała innym głosy, np pisowi a po wyborach się razem robi koalicję, a jeśli odbiorą głosy np peło to wtedy nic nie szkodzi bo i tak razem będą rządzili.

0

@Rust_Cohle raczej puchar świata i ligę mistrzów im przyznać

0

@tbas nie sądzę, nie po to człowiek peło z tvnu tam jest czyli Holownia aby byli z PiS, oni po wyborach razem z peło i lewicą stworzą rząd. Jeszcze dwa dni i wszyscy w końcu to zrozumieją

0

@Comentateiro jeszcze jedna, jeszcze raz, sto lat, sto lat niech żyją nam :))

0

@HighestInTheRoom a co teraz inni mają się na kraść i stać się tłustymi

0

Balcerowicz mówi że 3d jako jedyna partia ma w programie prywatyzacje i dlatego ich chwali?!
Nic dziwnego że tak ich promują chcą zdobyć dużo głosów aby peło w wspólnie z 3d czyli psl dalej razem kradli

0

@Crystal37 podobno bezpartyjni

0

@Johnnie_Walker mam wywalone w sensie takim że patrzę i martwię się o siebie, tak samo jak. Ci prywaciarzy też nie patrzą na mnie tylko na siebie.

0

Stano odchodzi dowiedział się ze reszta jego kolegów jest za lewicą

0

@tomek8756 przypadki chodzą po ludziach

0

@areczek7878 nie trzeba znajdę cie tutaj

0

@Transu96 tylko Legia

0

@areczek7878 jak się dowiem to ci powiem

0

@areczek7878 tak jakie te monety masz

3

Jarosław! Jarosław!
Zwyciężymy! Zwyciężymy!

0

@AdiKingu96 ile masz? Ja 12 masz więcej?

0

@Przemek2323 poza tym dobrze dobrze niech jadą z peowcami

0

@Przemek2323 dzisiaj sobie darowałem ten kabaret, a takto tvn a później tvp i śmiechom nie było końca

0

@AdiKingu96 nie tankuj co dzień. Zobaczysz że będzie łatwiej wtedy

2

Smiejcie się z dowcipów tak szybko odchodzą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?