Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas bo chodzi o to aby zlikwidować kulturę Europy i poszczególnych krajów, np Polskość jak tutaj są już Ukraince dochodzą Azjaci bo takich pełno dojdą inni np to wtedy kulturowo się wymieszamy i łatwo o konflikty
0
@tbas teraz to tylko czekać jak palestynczyccy tutaj przyjadą, USA z Izraelem celowo teraz robi nalot i w ten sposób wygoni ich do Europy. Dodać do tego lampeduze i naszych kolegów że wschodu to pięknie Europa się wymiesza w ciągu max 2 lat spełnia się to co miało być Stany Zjednoczone Europy, zapoczątkowało to wymyślenie pandemi
0
@tbas a może im odpowiada taką religia? Mi szkoda jechowych
0
@HighestInTheRoom oczywiście nie ma w tym żadnego przypadku że wszedł akurat na ten pomnik, szkoda że nie mogę powiedzieć komu kibicuje podczas tych wyborów, ale to również jest oczywiste
0
@tbas nie są spoko dlatego że są daleko, ale to USA zabrała ich ziemię i lokując tam Żydów podczas wojen Światowych i stwarzając tam pa stwo Izrael.to Izrael ichgnebi cały czas. Oni chcą żyć w wolnym swoim kraju.
0
@tbas rozumiem że sobie jaja robisz, nie chciałbym takich jak oni tutaj, niech sobie żyją tam u siebie, należy zostawić ich tam zrobić im oficjalnie ich Państwo. Ale po co, przecież USA za pomocą Izraela ich gnębią
1
Świat patrzy i przygląda się zagładzie Palestyńczyków. Smutne to.
1
@tbas no to zobaczymy :)
0
@tbas sądziłem że masz troche więcej oleju w głowie, wcześniej nowoczesna - taką partia też powstała po to, samodzielnie kandydowali teraz to jest razem z peło. 3d ma zabrać każdemu głos nawet tym dzbanom co nie wiedzą na kogo głosować i chcą na nowy i myślą że 3d to nowa partia nowi ludzie.
0
@Artysta9 sami swoi,
0
@tbas po to się robi druga partie, aby ta odebrała innym głosy, np pisowi a po wyborach się razem robi koalicję, a jeśli odbiorą głosy np peło to wtedy nic nie szkodzi bo i tak razem będą rządzili.
0
@Rust_Cohle raczej puchar świata i ligę mistrzów im przyznać
0
@tbas nie sądzę, nie po to człowiek peło z tvnu tam jest czyli Holownia aby byli z PiS, oni po wyborach razem z peło i lewicą stworzą rząd. Jeszcze dwa dni i wszyscy w końcu to zrozumieją
0
@Comentateiro jeszcze jedna, jeszcze raz, sto lat, sto lat niech żyją nam :))
0
@HighestInTheRoom a co teraz inni mają się na kraść i stać się tłustymi
0
Balcerowicz mówi że 3d jako jedyna partia ma w programie prywatyzacje i dlatego ich chwali?!
Nic dziwnego że tak ich promują chcą zdobyć dużo głosów aby peło w wspólnie z 3d czyli psl dalej razem kradli
0
@Crystal37 podobno bezpartyjni
0
@Johnnie_Walker mam wywalone w sensie takim że patrzę i martwię się o siebie, tak samo jak. Ci prywaciarzy też nie patrzą na mnie tylko na siebie.
0
Stano odchodzi dowiedział się ze reszta jego kolegów jest za lewicą
0
@tomek8756 przypadki chodzą po ludziach
0
@areczek7878 nie trzeba znajdę cie tutaj
0
@Transu96 tylko Legia
0
@areczek7878 jak się dowiem to ci powiem
0
@areczek7878 tak jakie te monety masz
3
Jarosław! Jarosław!
Zwyciężymy! Zwyciężymy!
0
@AdiKingu96 ile masz? Ja 12 masz więcej?
0
@Przemek2323 poza tym dobrze dobrze niech jadą z peowcami
0
@Przemek2323 dzisiaj sobie darowałem ten kabaret, a takto tvn a później tvp i śmiechom nie było końca
0
@AdiKingu96 nie tankuj co dzień. Zobaczysz że będzie łatwiej wtedy
2
Smiejcie się z dowcipów tak szybko odchodzą