3

@FCB24 ludzie serio?? Na l4 nie weźmiesz żadnego urlopu, po za tym zależy jakie l4, nie każde się kwalifikuje abys musiał siedzieć w domu
L4 świadczy i tym abyś nie mógł pracować, ewentualnie wykonywać w domu również ciężkich prac, bo jakby siedział w domu i malował ściany to również miałbyś karę, jakby cie złapali

0

To Zależy czy trawa będzie odpowiednio przystrzyżona

0

@FcPortoFan1999 w sumie racja, wiadomo dopiero mogli wyjechać z kraju koło 30 chyba że ktoś uciekł jak Banaś np. ale do 1990 to najlepsi zostawali po malutki tylko skracali ten próg wyjazdu

0

@FcPortoFan1999 no właśnie, aż nie do wiary, jedynie co to czasami ale to w niższych ligach coś tam jeszcze się wydarzy

0

@LukaszFan na nich można zawsze liczyć,
można powiedzieć to takie nasze dobro narodowe :)

1

Odnoszę wrażenie że u nas kibice to aniołki
Co się porobiło tymi naszymi hooliganami

0

@okiemtypera_lucaxx95 z lokalem trzeba krótko i stanowczo jak z kobietą :)

1

@FcPortoFan1999 oczywiście bo to nasze czyli piękne

0

@MesQueUnClub_87 komuna ale taka zachodnia, nie wschodnia ZSRR a zachodnia unia będzie decydowała co ja i Ty mogę i ile podatku będę musiał zapłacić. A na pewno dożo podatku będziemy musieli zapłacić, ktoś za kpo musi oddać te pieniądze
Poza tym czy komuna wróciła?
Do władzy dochodzi lewica czyli dawne SLD a dalej PZPR. Jest to spadkobierca PZPR

1

@okiemtypera_lucaxx95 a jakby tak do zamknięcia nikt nie podszedł?
Kazali by Ci wyjść i powiedzieli co się tak gapiles i nic nie zamawiałeś heh

1

@FcPortoFan1999 nasz ekstraklasa to będzie taka regionalna a klasa Europy

1

Staniemy się kolejnym stanem Europy zjednoczonej!! I dobrze komuna wróci!

1

@michal26 dokładnie, większość młodych co nie zdecydowała się na konfe że względu n a Korwina, zna go z tych głupich wypowiedzi, albo z wypowiedzi co niekoniecznie były głupie ale tak je nazwano, noi Braun na równi z nim
Natomiast dla mnie Korwin, on to zaczął, bez niego nie było by konfederacji, przez ostatnie tak 15,16 lat to byl mój typ na głosowanie,

0

Legia grać ole ole mać

0

@Konfederat dokładnie bardzo lubię Donalda Tuska mój ulubiony

0

@kuz nikt cie nie zmusza do oglądania tvp włącz sobie tvn. Płać i płacz a ja będę oglądał przy piwku tvp hehe za Twoje to obejrzę

0

@Comentateiro nie pamiętasz jak było na marszach? To policjanci, tajniacy w kominiarkach bili ludzi. To było kilka lat temu

1

@Comentateiro znowu policjanci będą prowokować ludzi co w sercu mają Polskę... na marszu będą pojawiać sie flagi unijne tęczowe. Pięknie będzie

0

@Pixelo dodaj jeszcze że z pieniędzy zagranicznych które mają za zadanie zrobić wodę z mózgu ludziom

2

@macio_944 a widziałeś aby w tvn przez kilka lat ostatnio pochwalili pis?
Nie! sory ale robiąc wsystko prawie źle, na pewno znalazłoby się 1 sprawa dobra. Oni mają swoją narrację peowską. A w tvp mają pisowską

0

@macio_944 to samo co w tvn, tylko inna banda, heh

0

@Tarins nawet nie wiesz ile takich spraw jest w inposcie

0

@FCBparasiempre Robert pires, Marc overmars jak by te skrzydła teraz chodziły

1

@Popitek12 ja tam swojej procy nie wygrałem na loteri aby wsadzać wszędzie, więc wiesz jak kto woli

0

@MesQueUnClub96 a może psg by dało więcej,
Co za łeb

1

@bartas97 jaka gala, takie walki, takie ciosy,
W takim cyrku to tylko takie ciosy

0

@AmigoBlancos aha to super

1

Oby to całe cloud mam nie działało dzisiaj hehe beka z tych co to kupili była by piękna

3

@Kgorecki2500 przed wyborami gada się to co chce usłyszeć głupi tłum

1

@Cochise kłamstwo powtarzane cały czas stanie się prawdą,
Tak samo tutaj najpierw jedna szkoła, później 10,100,wwzystkie
1 uczeń 10, i wszyscy w końcu będą mieli wypranyy mózg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?