0

@Pawlak1992 mieliśmy w tamtym momencie kilku lepszych

0

@FcPortoFan1999 motorek Baku dostaje szanse, kto wie czy to nie życiowa szansa

0

@ToWinaSedziego podobno ma też twardą pupę

1

@fart Tylko. Legia

1

@Comentateiro bo wszysscy jesteśmy w tym milionie serc

0

@Lisek milion osób dzisiaj wzięło ja marsz siłę wyższa

0

@Azacca od razu mi lżej, sąsiad też pojechał, ale on właśnie do parti również należy, a i oprócz partyjnych to całe lgbt do tego jeszcze

1

@Azacca a większość to ludzie partyjni, co się dziwić jak tutaj peło, lewicą i psl się zjechało to i dużo ich

0

@Barcasub pieniędzy nie ma i nie będzie, tak powie jego minister finansów

1

@Dundersztyc ni musisz na po, wystarczy lewica albo psl to jest to samo co po, niech se każdy głosuje na kogo chce, politycy i tak zrobią co chcą, mnie tylko śmieszy to że tak znienawidzony Tusk swego czasu, a teraz pokazują go na tvnie jakby kochała go cała Polska

0

@Dundersztyc jak będę oglądał tvn to również w to uwierzę

0

@Ogorinho1974 ale właśnie wraca ten ryży psychopata

0

8 lat temu więcej ludzi by przyszło aby się pozbyc tego Tuska, tak wtedy go ludzie mieli dość hehe, aż musiał uciec do Brukseli i jak ludzie zapomnieli to wrócił, o zgrozo

5

Chcą wolności?? Potrzeba tym matołkom uświadomić że są wolni :)) no chyba że tacy jak Biedroń oni mają o co walczyć al tylko tacy jak on

0

@MarFan dokładnie tak jest jak mówisz, tak jak 8 lat temu chcieli się pozbyc po, teraz pisu, a za 4 lata wszysscy będą głosowali z powrotem na PiS albo na tych ludzi tylko pod inną nazwą parti aby obalić rządy peło i tak w koło

1

@tbas synuś milionera z Łodzi ale rodzina owszem wujek w policji wysoko postawiony

0

@Borneo ok, wszystko wyjaśniłeś czyli głosuje dalej na ten sam układ pis, po, lewica, psl a teraz jeszcze Holownia doszedł :)

0

@Borneo ale ci inni to już byli przed pisem, a jesli ktoś chce dawać szanse innym to idealna partia to konfederacja, oni jeszcze nie rządzili

0

@Comentateiro do pełni szczęścia jeszcze brakuje koalicji z PiS

1

@Rust_Cohle normalnie łapami, knajp a to knajpa nie rozgraniczam, to jeszcze sztućce powinny być ekskluzywne a nie tylko takie byle jakie

3

@Tomo1989 bratanek naczelnika policji w Łodzi, podobno... Dlatego policja tak tuszowała sprawę na początku

1

@Rust_Cohle dziadek cie zaorał pięknie hehe dał po prostu porównanie jak i Ty dałeś porównanie hehe

2

@Popitek12 jak się tak odpicujesz to jeszcze księdzu wpadniesz w oko

1

@norbi77 dokładnie, gdy jest mecz to go oglądam, a nie wchodzę na jakąś labambe, czy inne strony. Tutaj sobie wejdę popatrzę co za głupoty ludzie piszą ale po meczu

0

@Comentateiro aby się nie rozpisywać powiem krótko, skoro film ma zaszkodzić pisowi to w takim Razie kto może zyskać na tym? Oczywiście że po. POZA tym serio nie widzisz podziału w mediach? Jedni gadają na drugich, propagandy na TVP, propagandy tvn... Oczywiście że widzisz! więc tu również jest propaganda, dobra bo miało być krótko

0

@Arkon świat według bundy
Świat według kiepskich
Cudowne lata

0

@Comentateiro filmy z reguły są robione z konkretnym przekazem. Trzeba wiedzieć kto to zrobił czyli peowiec, a w Polsce e jest medialna wojenka polityczna, więc skoro peowiec zrobił film to co chciał tam pokazać? Ano to aby widz źle odebrał PiS :))

2

@Comentateiro film sam w sobie może być wybitny, to może być dobre kino,
Natomiast mimo tego jest to propagandowy film, który ma ukierunkować w wiadomym celu
Tylko czekać aż pokażą go w tvnie

1

@partymaker ja miałem podobne problemy i z kolanem i z lekarzami ale to było 15 lat temu i nie było 800 plus i obajtka, więc jaki wniosek?

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?