O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1310
  • Liczba komentarzy 1817
  • Polecenia 2047

Komentarze

0

0

0

0

0

Zobacz wszystkie

113

Co prawda lekki stresik jest ale czy może być coś lepszego niż ślub z kobietą swojego życia we własne urodziny :D trzymajcie kciuki, aby wszystko poszło zgodnie z planem i impreza się udała ;)

49

@mindbender84 co ty bredzisz. Inflacja jest teraz przez rozdawnictwo, kolesiostwo i rozwalanie kraju z każdej strony. Covid zrobił swoje, wojna swoje, lecz tak ciężko to przechodzimy tylko i wyłącznie przez PIS.
PO miało wszystkie media? Porównując do tego co robi PiS z TVP, propaganda, „pilot TVP” to szkoda słów. Wszystko idzie do tego, że nie ma klasy średniej tylko wszyscy żyją na najniższej krajowej, a co gorsze ludzie leniwi z zasiłków maja więcej niż osoby pracujące co jest chore.

Poziom życia nie wzrósł, po prostu debilom dali 500+ i patola na nich głosuje. Nikt kto ma chociaż odrobine rozumu na nich nie zagłosuje i taka prawda.

42

Messi:
Przeszedł do PSG 10 sierpnia 2021
0 goli dla PSG
0 asyst dla PSG

Ronaldo:
Przeszedł do Manchesteru United 27 sierpnia 2021
118 goli dla Manchesteru United
69 asyst dla Manchesteru United

38

@Sulimo wrócił Tusk do Pl to i wrócił Chakalaka na LR

34

@TheNekro94 coo? Przecież obrońca ma tak przerąbane. Dodajmy do tego, że napastnik może 10razy skiksowac ale strzeli za 11razme bramkę i bohater. Obrońca może i 50pilek wyczyścić ale raz sprokuruje faul, pomyli się w dryblingu, złamie linie spalonego itd, drużyna straci bramkę i jest winowajcą przegranej.

Powiedziałbym, że bycie napastnikiem to najłatwiejsza rola.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?