O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 878
  • Liczba komentarzy 504
  • Polecenia 1983

Komentarze

4

@tristan87 przecież to jest wszystko co on ma, a Ty chcesz mu to odebrać...

0

@rado_Barca Jedna osoba dodała cię do jakiejś grupy, a ty stworzyłeś sobie obraz całego elektoratu? Ja to bym cię dodał do grupy ''Niezbyt inteligentni użytkownicy'' raczej

1

@damiano996 albo (i tutaj weź kolego głęboki wdech, bo możesz zemdleć) wyborcy lewicowi są najzwyczajniej w świecie głupi i dlatego jest tyle nieważnych głosów
https://natemat.pl/287405,kto-wygra-wybory-parlamentarne-przez-ten-blad-ko-miala-stracic-glosy
i mnie to bynajmniej nie dziwi

2

@Hushovt nie jestem w temacie, ale jaki sens ma porównywanie centrum miasta, z jak się domyślam, wysoce rozwiniętym systemem kanałów do jakiejś wioski, czy przedmieść, która/e takiego rozwiniętego systemu na pewno nie ma?
i czemu wszyscy komentujący mają tak wysokie mniemanie o swojej inteligencji, a nie wpadli na to na co ja wpadłem po 3 sekundach (i nie uważam tego za objaw geniuszu)?

2

asysta do tyłu, gol z karnego, przeciwnik gra w 10tkę - powinni dać mu już dzisiaj tę Złotą Piłkę?

Zobacz wszystkie

85

Komisja Ekspercka La Rambli narzeka - to dobrze wróży w kontekście wyniku

81

https://streamable.com/kqlvj

Sytuacja z tamtego sezonu:
''Możesz aktorzyć ile chcesz, ale i tak nie wymusisz kartki''

Pique to mistrz trash talku

72

https://ufile.io/a33t5

Tabela ukazująca 30 najlepszych napastników w Europie (+ Milik i Benzema :) w lidze krajowej i LM (tylko te rozgrywki uwzględniłem)

Najlepiej prezentują się Paco, Mbappe i Messi co nie powinno nikogo dziwić.
Na 2gim biegunie zaś N. Pepe, Griezmann i CR7 co chyba też nie powinno nikogo kto zna się na piłce dziwić.

Na co warto zwrócić uwagę?
-fenomenalna skuteczność Paco (44%!!!)
-imponujący Lewy
-nasz potencjalny transfer N. Pepe i jego 5 goli z RZK (u nas by ich raczej nie strzelał, a 7g i 7a w słabej lidze już tak imponująco nie wygląda)
-tragiczna skuteczność CR7 - jako JEDYNY zawodnik na liście ma jednocyfrowy % skuteczności
-Paco na strzelenie 12 bramek potrzebował 27 strzałów - CRowi na tyle samo bramek było trzeba o... 102 strzały więcej XD
-'tradycyjni' ŚN jak Paco, Cavani, Stuani mają wyraźnie wyższą skuteczność od bardziej kompletnych kolegów, bo rzadziej uderzają z trudniejszych pozycji, ale za to mają wyraźnie mniej asyst.
-sporo strzałów K. Piątka biorąc pod uwagę w jak słabym zespole występuje
-zawodnicy obdarzeni lepszą techniką i dryblingiem oddają więcej strzałów, a ich skuteczność jest wyraźnie niższa
-CR7 oddał aż o 41 strzałów więcej niż 2gi w tej klasyfikacji Messi
-imponujące statystyki strzeleckie Messiego są jeszcze bardziej imponują, jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest on najbardziej kreatywnym zawodnikiem z listy

Wyraźnie widać, że Cristiano psuje sobie statystyki próbując samemu sobie wypracowywać sytuacje, bo jak dotąd strzelił jednie jedną bramkę po indywidualnej akcji na co przypadło kilkadziesiąt strzałów zepsutych - on najlepiej sobie radzi jako dostawnoga/głowa i tak też zdobywa ogromną większość swoich bramek (choć i w tym elemencie jego skuteczność jest baaardzo przeciętna)
Nie można mu odmówić umiejętności ustawiania się, ale wykończenie na ten moment prezentuje się wręcz tragicznie.
Nieoczekiwanym plusem oddawania tak ogromnych ilości strzałów są... nieintencjonalne asysty:) doprawdy ciężko mi sobie przypomnieć, by komuś udało się aż 4 razy asystować nieudanym strzałem w zaledwie kilka miesięcy.

U naszego Luisito też widoczny jest spadek formy strzeleckiej w tym sezonie (nadrabia karnymi i pojedynczymi genialnymi meczami (Real)) choć na szczęście nie jest tak tragicznie jak z CRem

Fanów Kanonierów powinno cieszyć, że Auba świetnie czuje się w angielskiej piłce, co widać w statystykach.

Podsumowując - najobiektywniejszym moim zdaniem kryterium oceniającym formę strzelecką zawodnika jest [minuty/(gole - karne)] i na to polecam zwrócić największą uwagę.
Sporo się namęczyłem zbierając dane do zestawienia, więc polecajcie by jak najwięcej z nas mogło sobie ściągnąć tego excela.

64

to mówisz, że rozwód jest nieuchronny?

63

@Hazok87 najwyraźniej dzieci rozumieją to czego ty nie rozumiesz - zdecydowanie nie trzeba wygrywać z najlepszymi, żeby wygrać LM