Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VegetaPolska i tak nic tak nie przeżywam jak Twoje bajki o miłości
0
Mamy odpowiedź :)) kovacevic pewnie w następnym sezonie odejdzie, ale naszczescie dopiero :)
0
@AmigoBlancos nie wiadomo, pomysł że ludzie mogą mieć więcej ambicji od ciebie i będą walczyć
1
@Medium zabił :))
0
@maroon 4 do 0 jest jednak mniejsze niż 5 do 0 :))
0
@Azacca zawsze są wady i zalety, więc jak ktoś nie widzi tych zalet to jest ślepy, po pierwsze i najważniejsze jest możliwa awaria terminala np do płacenia, a wtedy mam gotówkę i płace
0
Podobno na Cyprze mniej stopni niż w Polsce obecnie
0
@Borneo chcesz podnieś wiek emerytalny, itd itp, albo jesteś z po albo masz wypraną mózg przez nich albo po prostu typowy idio...
0
@xvcWinterSoldier zawsze się myje przed, na siłce trochę posiedzę, po odpoczywam, więc po co mam się myć po niej?
1
@MarioVeB! Malo ci literek hhh?? To jest dopiero ciemnogród wstawiając tyle do jednego wyrazu. Do tego przy tym komentarzu widać tą wspaniałą tolerancję lewicową :))
0
@Przemek2323 kosiniaka zapewnienia są tyle warte co zapewnienia Tuska. Więc spokojnie nic się nie wydarzy takiego. Oni tylko chcą siać złą energię wokoło pisu
2
@Commandement płace za jedzenie kartą, a pani która robi jedzenie może mieć chore ręce i mi podaje jedzenie, a stojąc do kasy awaria terminala, i tylko gotówka, wtedy biegnę do najbliższego bankomatu wypłacić gotówkę... DOBRZE ŻE TO tylko chory sen. Gotówka to gotówka
2
@tristan87 Donaldzie prowadź nasz naród!!
0
@FutbolFan Roboert wybrał Barcelone, gdy tutaj przychodził Arabia nie była modna, to od tego okienka jest tak moda
0
Pedri pewnie na skrzydle :)) czyli jako napastik, a tu jęk jakbysmy grali bez napastkika, bo chyba że Xavi zmieni ustawienie
0
Tytuł ja k z pudelka, Xavi powiedział to inaczej to raz
Dwa, to jest to że inaczej podchodzi do tych co odeszli sami a inaczej do tych co ich wypchnięto, do tego bardziej to się tyczy młodych piłkarzy, juniorów :)) ale co tam tytuł na czasie a pelikany łykają :))
1
Ładna sumka za rok gry :) wiadomo musi być tak dużo bo i inflacja
0
@Comentateiro bodoba mnie się u pisiorów skowyt ludzi takich jak ty :)
0
@Arkon jak ci tak źle w tym wymiarze sprawiedliwości to zmień robotę :))
3
@Arkon pieniądze z kpo blokują ludzie co w tej chwili rządzą w uni, chcieli by aby po rządziło ich koledzy wiedz blokują aby takie ludziki myśleli że to przez pis nie ma pieniędzy z kpo
1
Było jeszcze dwóch chilijczyków, Ivan Zamorano i Marcelo Salas :)
2
@wojopancer Batigol to był gość, miałem koszulkę jego Fiorentiny :)
0
@MesQueUnClub_87 nawet kilka lat, jego nick mówi w jakim wieku założył :)
1
@Rl9k1nG on jest hejtowany tutaj, na stronie, on nie ma pojęcia że taka strona istnieje :)
0
@P33ck gdyby bie fryzjer i jego kontakty z Drzymałą nie było by nigdy tego klubu tak wysoko
2
@hayek zaryzykuje stwierdzenie że nawet większość ma takie podejście, oczywiście większość co jeździ na takie akcje, oni klub wykorzystują to bicia się, do robienia interesów, tzw współczesne mafie, raz zgoda i interesy z jednym klubem, a następnie robią zgodę z innym klubem aby tam robić interesy
0
@TheNekro94 można, a nawet trzeba, lecz ludzie widzą tylko to co pis robi źle, a większość ustaw i tak musi podporządkować tym co chce unia :) i jak pis daje to źle bo rozdawnictwo a jak unia daje to juz dobrze, chociaż to takie samo rozdawnictwo tylko unijne i również z naszych podatków :)
0
@matirix20 wtedy był Messi i to nie wypalało a teraz jego nie ma...
2
@kuba1794 i super, ale kto co lubi dla mnie te temp. Za gorąco.
24 nad morzem idealnie do wody nie muszę wchodzić wystarczy mi klimat morski lubię taki. Nie potrzebuje płacić all anclusive nie pije drineczkow ani jeść co chwilę. Jak cche to kupię coś zjeść, kawę ciasto co będę chciał i wydam owiele mnie
1
@Rust_Cohle powiedz to tym januszom kultury trochę jak spotkasz w hotelu all inclusive ich. Podobno tam więcej Januszują, niż parawaniarze w Polsce