Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon liga arabska gorsza od polskiej tyle że kilka gwiazd tam będzie
0
Wiadomo, że gra tutaj była zaplanowana dawno, takie sprawy nie dzieją się z dnia na dzień,
0
@masq no to wiele wyjaśnia. Trzeba ich zaobrąoczkować i niech żyją długo i szczęsliwie jak w bajce, takie dwa kochane pysiaczki
2
@draxidox widać kawałek napisu dada, a to znaczy biedra
0
@molibden w szpitalu jka chcesz to możesz i sąsiada wpisać aby mógł dowiadywać się o stanie zdrowia, tak samo jak testament
0
@MesQueUnClub_87 każda partia przekupuje ludzi, akurat w pis łatwo to powiedzieć bo widać 500 plus natomiast Każda partia kupuje obywateli!! A baranki tylko powtarzają że PiS kupuje, nawet konfederacja kupuje, bo ma jakiś program i w tym chce kupić wyborców
0
@Firestone najlepsze jest to, każda partia jest zła ale zagłosuje aby pis odsunąć od władzy, a dla mnie również każda jest zła i dlatego zagłosuje na PiS, po co inni mają kraść, niech dalej robi to pis :))
0
@Zoker jeśli Ty dzielisz dzieci na te bogate bo są lepsze a te biedne są gorsze to nie mam pytan więcej podobna segregacja ludności robił pewien Niemiec podczas wojny
0
@Zoker życie to nie tylko materializm i konsumpcjonizm, dzieci to wielki dar
0
@iniesta44 pis zrobi jakiś punkt konnfy, konfa poprze coś pisu, najważniejsze dla konfy że dostaną np. Jakieś stołki np ministra 2 albo 3 i wtedy zrobią koalicję, jedyna nadzieja aby pis dalej rządził :)
2
@AlexDark00 że ona taką była, jestem w stanie w to uwierzyć, że tak gada prawidłowo, a dowodów nie musi mieć
ALE NIE MOŻE TAK mówić ponieważ mają dziecko!! Co to dziecko będzie przeżywało w szkole? chociaż czasy się zmieniaja i może za 10 lat bedzie to chwała.
Znam chłopaka co się chwalił że jego mama zajmowała się takimi sprawami, sztywny chłopak wszysscy wiedzieli ale to było 20 parę lat temu
1
@Sulimo po 1 piwie to się pić dopiero chciało, a wtedy kolejne wlatują
1
@DonCarletto już to ktoś pisał,lato tyle fajnych dziewczyn będzie chodziło, również chłopaków
0
@Firestone akurat o takich niedzielach mówiono i domagano się ich zanim pis był przy władzy, więc to nie oni wymyślili, ale to było jakieś 15 lat temu, czasy się zmieniają i w tej chwili owszem jest to głupi pomysł, sklepy powinny być otwarte w niedziele
0
@arasz1819 mnie interesuje tyle co konflikt rosyjsko ukraiński czyli nic... A i zapomniałem bo takie ludziki jak ty uważają że skoro nie interesuje ich strona ukraińska to od razu są po stronie rosyjskiej i nie rozumieją że można nie być przy żadnej że stron
0
@Comentateiro mam, ale staram się zrozumieć takich ludzi, chce być tolerancyjny :))
0
@Comentateiro bardzo słodko wygląda gdy dwaj mężczyźni trzymając się za ręce dają sobie buziaczki a obok nich gromadka dzieci noi piesek merda ogonem :)) piękna sprawa
0
I super fajne miejsce to życia!! Ale tak tak wiemy, że nie jesteś w pakiecie z Messim
1
@Comentateiro pomyliłeś się kolego co do uni, nie głosujesz na PiS dlatego aby znowu Polska nastawiała 4 litery tej uni i aby nas tam dymali
1
@KamQiX Prawo i sprawiedliwość,
Dlatego że gdy zaczęli rządzić zaczęło się ludziom żyć lepiej, tak przynajmniej 3 lata temu ludzie sobie chwalili, natomiast wzrost jest przy hamowany ale dlatego że była pandemia a teraz wojna,
0
@MarioVeB! Wielki znawca się znalazł haha wrócil z marszu i w dyskusje jeszcze wchodzi
0
@Comentateiro jaja se robisz hehe, a co to składka grupowa??
0
@Arkon a jak będę chciał poślubić konia to powiesz ze to normalne? Gej z gejem nie będą mieli dzieci tak samo jak jak z koniem więc taka miłość nie jest normalna, jest jednym z powodów aby to było dziwactwo , ale wcale nie bronię miłości gejom, niech się kochają bo miłość jest piękna, tacy ludzie byli od zawsze. Taka rada w książkach można różne rzeczy pisać, niekoniecznie mądre, ale na pewno takie które chce się aby ktoś przeczytał
1
@Arkon lgbt to ludzie, co wciskają ideologię. Każdą ideologię tworzą ludzie, a tak jak już inni też mówili, same geje nie przeszkadzają mi, różne są choroby przecież, chory nigdy mi nie będzie przeszkadzał,
Ale niech nie wmawiają ludziom że to coś normalnego
0
@FCB24 polo to noszę od nastu lat, a czy modne to nie wnikam wto
0
@mleczkoo to jeszcze gorzej że starczy na rok
0
@Sinirsey mój mężczyzna tak
3
@molibden może się nawrócił?? Ale raczej jest taki jak ci wszysscy z telewizji
3
@draxidox powinni wybudować im jakąś świątynie, i tam wyprawiać swoje modły, najlepiej Kolorową świątynie, a największy ich wódz powinien co dzień zmieniać płeć, jest ich przecież tyle że starczy na pół roku
0
@MesQueUnClub_87 nie musisz mi tłumaczyć jak działaj narkotyki, dokładnie o tym wiem, paliłem dużo, 2 lata to tak dzień w dzień od rana do wieczora dawno bo jakieś 15 lat temu. byli co palili więcej jeszcze ode mnie. Na pierwszy rzut oka po prostu ćpuny. Dla mnie nie ma różnicy jako narkotyk i nie mówmy tutaj że można sobie zapalić blanta tylko dlatego że jakaś mała cząstka jes używana leczniczo, jeśli ktoś chce to niech pali ale nie dlatego że jest to jakieś lecznicze, alkoholik też się będzie tłumaczył że pije dla zdrowotności?