O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 610
  • Liczba komentarzy 461
  • Polecenia 749

Komentarze

1

Brakuje tylko informacji, że w klubie panuje OPTYMIZM co do powrotu Leo.

2

@sonek odpowiedź jest głębsza. Wyborcy lewej autentycznie się boją. Boją się, bo wciąż są straszeni że po wyborach jak konfa zgarnie 10% no, no nie wiem, może koniec demokracji będzie? A na pewno, że społeczeństwo nie dorosło i w sumie dziwne, że Tusk startuje, bo nie musi nic udowadniać. A tak się chłop męczy.

0

@GeneralXavi o panie, ten z lewej chce chyba coś tego z tymi tam... Nawet o podatkach by sobie pogadali...

0

@Hellrider lol jakie ulgi? Jaka liberalna droga? Np:
- podwyżka VAT z 22% na 23%, z 7% na 8% przy jednoczesnej obniżce wpływów z tego tytułu,
- zamrożenie progów podatków dochodowych, de fakto powodujące podwyżkę podatków, zamrożenie plac w budżetówce powodujące drenaż kadr np. W szkołach publicznych.
- brak wprowadzenia 3x15% obiecywanych podatków i podatku liniowego (co de facto w 2006 zrobił PiS)
- krytyka 500 plus "pieniędzy nie ma i nie będzie" vs 500 plus na każde dziecko, ie ma dyskryminacji dzień po wprowadzeniu,
- kradzież pieniędzy z OFE,

PO chciał być tylko "fajni goście" ale niekompetencjaą, imposibilizmem wszystkiego aż bili po oczach. Najgorsze, że nie przez to stracili władze, a przez arogancję jaka pokazywali w Sowie wobec zwykłych, innych ludzi. Tusk był mistrzem dzielenia społeczeństwa i "kopania w klatkę, w której siedzi małpa" jak to kulturalnie ujął, by małpa wściekała się i zrażała do siebie publiczkę. To były takie błyskotki jak za Sousy w kadrze, techniki manipulacyjne, spece od pijaru.

A sprzedać chociażby chcieli LOT za złotówkę, bo akurat przynosił straty gdy spółka wydmuszka z Pomorza, za pieniądze z Amber Gold, w której pracował syn premiera, oferowała dumpingowe ceny lotów, ale akurat upadło się jej. Na szczęście nie zdążyli sprzedać LOTu

0

@arasz1819 tej, co jest celem Sławomira samym w sobie?

Zobacz wszystkie

54

No w końcu koniec tej sagi! I Laporta pokazał prawdziwy pazur. Pierwsza oferta 6M odrzucona, oczekiwał 15M, a tutaj potencjalnie 22M i % od przyszłego transferu. Brawo!!!

38

Piszcie co chcecie, ale taki Luuk, który grzeje ławę i wchodzi na ostatnie 6 minut, i to w każdym meczu max tyle czasu dostaje, to skarb. Dla mnie powinien zostać na kolejny sezon.

Obyśmy sprzedali Pjanica, Griezmana, Coutinho, Umtiti ego, Lenglenta...

38

Ja jednak wolałbym, żeby został. Od Roberto słabszy nie jest, grał za frytki, wnosił mental, znał taktykę Xaviego. Szkoda

23

Koeman ma swoje grzechy, ale ma rację. Fati Coutinho 10 miesięcy. Umtit leczy się u szamanów. Alba wychodzi z kontuzja i się odnawia.

20

Powiem tak, oglądam ten mecz i po wejściu Messiego gra siadła. Niecelne wypuszczenie mbape, jeden drybling i koniec. Jednak Messi bez koszulki Barcelony już tak nie wygląda.
VeB!