O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 83
  • Liczba komentarzy 126
  • Polecenia 290

Komentarze

2

Elegancko!
Fati kocur, Gavi rewelacja, co Dest zrobił przy trzeciej bramce to palce lizać. Tylko Roberto na swoim poziomie, ale widać jak ta drużyna mentalnie się odbudowała.

Czekam na Dynamo :-)

0

Jest Alba, jest Fati, to dobrze. Martwi mnie trochę Roberto i Garcia, serio Mingueza jest od niego słabszy? Mimo powrotów ławka i tak jest krótka. Oby Aguero wszedł, umie wykańczać akcje

2

A co nas ten Winlandoo obchodzi?

4

Brzmi dobrze. Oby się dobrze sprzedała!

0

@joloskyy przepis o braku spalonego znamy, ale z tą parada wynika iż do Garcia dal ciała, nie dopatrzono się tu rykoszetu. Trochę dziwny ale zgodnie z litera.

Zobacz wszystkie

54

No w końcu koniec tej sagi! I Laporta pokazał prawdziwy pazur. Pierwsza oferta 6M odrzucona, oczekiwał 15M, a tutaj potencjalnie 22M i % od przyszłego transferu. Brawo!!!

23

Koeman ma swoje grzechy, ale ma rację. Fati Coutinho 10 miesięcy. Umtit leczy się u szamanów. Alba wychodzi z kontuzja i się odnawia.

20

Powiem tak, oglądam ten mecz i po wejściu Messiego gra siadła. Niecelne wypuszczenie mbape, jeden drybling i koniec. Jednak Messi bez koszulki Barcelony już tak nie wygląda.
VeB!

18

Trenera zatrudnię, praca w renomowanym klubie, wielkim graczu na rynku Europejskim. Oferujemy możliwość rozwoju w ambitnym środowisku i przyjaznej atmosferze. Wymagania: brak wymagań finansowych, odporność na stres, dyspozycyjność względem prezesa. Praca tymczasowa.

11

Redakcjo niech ktoś na liczydle sprawdzi wczesnej artykuł, bo matematyka boli po oczach...

40% z 18 to 7,2M
Jeśli mieliby zarobić 11,2 to miał iść za 4M+40%

Wymika z obecnej kwoty, że poszedł za 6M+10%, a więc Bartek rozmielim 30%przyszlej sprzedaży za 2M