Cieniutko. Jakbyśmy przed latami 90-tymi nie istnieli. Ciekawe, biorąc pod uwagę ile gwiazd u nas grało.

1

@MESSIah16 lol, troll alert

0

No to nauczyli się grać w defensywie, z kontry i zdobyć tak dwie bramy w osłabieniu? Niech na każdy mecz wychodzą w 10ciu, będą więcej produkować pod brama przeciwnika. Wystarczy, by było mniej zawodników drużyny przeciwne i brami nagle wpadają

0

Ale meczycho, aż obejrzałem powtórkę. Pierwsze 20 minut dominacja Rayo i 1-0. Później opada sił po fenomenalnym presing, około 30 minuty kilka fauli na białych i nagle bum. Rzut karny, rzut rożny i z niczego 1-2 w 41 minucie. Ale Rayo się nie poddaje i w 44 wyrównuje 2-2. Po zmianie stron żółte, czerwone kartki, powtórzone karne. Niesamowity mecz. Pierwszy raz w sezonie prześcieradła tracą 3 bramki.

3

I to rzeczywiście jest klasa. Zrezygnować z 30 baniek w półtora roku trzeba mieć jaja lub niepoukładane w głowie. Pique tak ma - pomylone w głowie że względu na klub.

Pięknie, piękne to były lata, piękne pożegnanie.

Zobacz wszystkie

54

No w końcu koniec tej sagi! I Laporta pokazał prawdziwy pazur. Pierwsza oferta 6M odrzucona, oczekiwał 15M, a tutaj potencjalnie 22M i % od przyszłego transferu. Brawo!!!

38

Piszcie co chcecie, ale taki Luuk, który grzeje ławę i wchodzi na ostatnie 6 minut, i to w każdym meczu max tyle czasu dostaje, to skarb. Dla mnie powinien zostać na kolejny sezon.

Obyśmy sprzedali Pjanica, Griezmana, Coutinho, Umtiti ego, Lenglenta...

38

Ja jednak wolałbym, żeby został. Od Roberto słabszy nie jest, grał za frytki, wnosił mental, znał taktykę Xaviego. Szkoda

23

Koeman ma swoje grzechy, ale ma rację. Fati Coutinho 10 miesięcy. Umtit leczy się u szamanów. Alba wychodzi z kontuzja i się odnawia.

20

Powiem tak, oglądam ten mecz i po wejściu Messiego gra siadła. Niecelne wypuszczenie mbape, jeden drybling i koniec. Jednak Messi bez koszulki Barcelony już tak nie wygląda.