0

@Faro lekarze to się akurat niczego nie boją, im większy jeszcze stopień to juz w ogóle robią co chcą, za łapówkę wszystko zrobią bez łapówki też ale trzeba wtedy swoje odczekać w kolejce

0

@Rust_Cohle 3 tys. To na waciki, nie dziaduj już tak

1

@Mns21 wojna lewicy, prawicy o władze jedni drugich cenzurują i tyle

0

@macio_944 trzeba również wiedzieć że lewica z tych sytuacji będzie naginała na swoją stronę rzeczywistość i robiła teatrzyk polityczny, również jest to obrzydliwe, a czy płód nie miał szans na przeżycie nie wiadomo. A swoją drogą zachowanie pisu i konfederacji też obrzydliwe,

0

@Barca1922 może to klucz aby długo żyć :))

1

@Barca1922 noi brawo! Skoro dali Tobie sądzę że matka nie była warta aby zachować dziecko... A taka refleksja super że wygrałeś ale może tu jest klucz tego dlaczego w Polsce większość takich sytuacji to matka bierze dziecko, patrząc na kwotę nie wszystkich stać na taką walkę...

0

Silvio Berlusconi nie żyje... Nie wchodząc w politykę, powiem tyle że piękne czasy Milanu się przypominają...

0

@Conradxc e tam Benzema wygra, mają kulki losować i wylosują Benzeme

1

@Messi1000000 wielka szkoda, najlepszy skład, najlepsza klepa wtedy szła, coś pięknego

0

@Rust_Cohle mam godność więc nie przepraszam, przeprosiłbym gdybym coś źle zrobił, ale że nie robię nigdy nic źle więc dlatego nie przepraszam
A, jeśli chodzi o pomówienie to, ale to tak ogólnie nie chodzi o tą sytuację, to pomówieni jest wtedy gdy nie ma dowodów, wina może być ale gdy nie można jej udowodnić czasami tak bywa że ciężko znalesc na coś dowód to wtedy cwaniak jeden z drugim mówi o pomówieniu

0

@Rust_Cohle ogólnie nigdy nie przepraszam, ponieważ nie uznaje abym cokolwiek, gdziekolwiek coś nie tak zrobił, co złego to nie ja, tutaj nie zrobię również wyjątku mordeczko

2

@Rust_Cohle elo elo

0

@Wossi61FCB nie chodzi o formę czy ogółem, chodzi o beke z kibiców Barcy, on tak robi tutaj podjudza

0

@Janas11224 dla pijących alkohol bezalkoholowe to dno... Osobiscie do kilku lat nie pije alko, coli również, wątroba wysiadała, teraz czasami cole raz puche na miesiąc ale nigdy zero

0

@Janas11224 cola zero to tak jak piwo bezalkoholowe

1

@michal26 ototo, po co tak owijać w bawełnę, pewnie chce wyjść z twarzą :) jeszcze jak trafi do USA to Cristiano dopiero będzie sobie pluł w brodę że on gra na pustyni w Arabii heh

0

@michal26 takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień, kto by nie chciał być super sportowcem w Ameryce?? Lepsze to niż Arabia, uważam że wszystko było już zaplanowane z Beckhamem już wcześniej

0

@jakubkuba07 to że Arabia oferowała większe pieniądze nie znaczy że w USA jednak więcej nie zarobi, nie ma co porównywać Ameryki do USA jeśli chodzi o życie, i cały marketing,

0

I dobrze, trzeba być szczęśliwym, tyle że takie coś pewnie było zaplanowane już dawno, ale wiadomo gazety muszą coś pisać

0

0

@FCB_dimiC to się najlepiej sprzedaje, to gimnazjum lubi i dzięki takim sloganom tyle ludzi popiera to Po.

1

@Comentateiro wyłupiaste oczy to ja mam jak widzę że donek i jego świta idzie po władze, wyłupiaste oczy mam jak widzę jak ludzie ci starsi dają się ponownie nabrać, jak młodzi naiwni dają się nabrać, tylko patrzę normalnie na tych co idą za nim bo wiedzą że będą mieli z tego korzyści, bo jak wytłumaczyć inaczej popieranie peowców?

0

@antymadridista100 Ronaldo, szkoda że rok czasu grał, wcześniej nie moje lata a później to Ibrahimovic :)

0

@MOLESTA nikt Ci granicy nie będzie zamykał, peowce za bardzo cie nastraszyli

0

@Comentateiro spójrz na swoje bzdury, a wydawałoby się że człowiek im starszy tym mądrzejszy

8

Najlepsza pani z marszu opowiada dlaczego jest tam, bo chce aby mogła wyjeżdżać zagranicę bez paszportu i bez dowodu osobistego... Rozumie to ktoś??
Jeśli tacy ludzie poszli na taki marsz oprócz wiadomo ludzi partyjnych to nie mam pytań

1

@fanbofan nie trzeba być w uni aby mieć odpowiednie stosunki z Unią patrz Wielka Brytania

0

@michal26 kadry zbierają chętny, nowy elektorat

1

@SuperPatsonFCB dlatego że dla opozycji nie chodzi o to aby powstrzymać władze obecną, a może inaczej chodzi też o to ale najważniejsze to to żeby sami się dorqali do władzy, Oglupiaja ludzi głupimi hasłami aby do władzy się dorwac, a konfederacja sama protestuje bo też chcę rządzić ale bez tego lewactwa tylko sami

0

@Compadre myślę że stać nas, kwestia dogadania tylko pensji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?