O sobie

  • Zainteresowania Sztuki walki, Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 1147
  • Liczba komentarzy 377
  • Polecenia 1266

Komentarze

0

@Denzon Z Grzebykiem będzie transmisja na żywo w niedalekiej przyszłości! :) W przyszłym tygodniu będzie z Grzegorzem Szulakowskim

0

@Denzon Jeśli nie pójdzie do KSW to łatwiej będzie mu dojść do UFC. Niestety z KSW mega ciężko jest wyjść. Miejmy nadzienie ze Chińczyk dojdzie do UFC :)

0

@Gomess Na ten moment nie. Walka przeciwko dwom zawodnikom najprawdopodobniej będzie :D

1

@Denzon Kurcze ciężko z czasem. Kanał na YouTube zacząłem prowadzić, jutro tygodniowe podsumowanie wpada o 17:00 :D wpisz "sofa w klatce" na yt i zostaw suba jak możesz :)

1

Jeśli interesujesz się sztukami walki to zapraszam cię do zaobserwowania mojego profilu o MMA. Codziennie info ze świata MMA, o nadchodzących galach oraz o zawodnikach. Dziękuję za każdą pomoc mordeczki!
https://www.instagram.com/sofa_w_klatce/

Zobacz wszystkie

70

Niektórzy z was są śmieszni, Ansu ma 16 lat, dopiero wchodzi do pierwszej drużyny a wy wymagacie od niego żeby zaczął strzelać, robił salta z Piłka przy nodze i podawał piłki niczym Iniesta. Ogarnijcie się trochę.

68

Witam wszystkich po tygodniowej przerwie :D
Chciałbym z wami sie podzielić pewną historią która wydarzyła się wczoraj.
Otóż kiedyś, leżał pewien facet na chodniku, miał złamaną lewą kostkę. Jak go tylko zobaczyłem, zaoferowałem mu pomoc że go zawioze do szpitala. Ten gość wyglądał na zadbaną osobę, nie śmierdział ani nie było czuć alkoholu. Zawiozłem go do szpitala i tyle sie widzieliśmy. Wczoraj miałem zaparkowany samochód pod sklepem, niedaleko tego miejsca gdzie właśnie kiedyś pomogłem temu panu. Wyszedłem ze sklepu i zobaczyłem go przy samochodzie, co sie okazało, ktoś chciał mi włamać się do samochodu, szyba była rozbita ze strony kierowcy, a ten pan jak tylko zobaczył ze to moje auto, odrazu pobiegł i uratował moje auto. Gdy to zobaczyłem to szybko podbiegłem, pytałem co sie stało a on odpowiedział "ty pomogłeś kiedyś mi, a teraz ja tobie" po dłuższej rozmowie, okazało się że ten facet jest bezdomny. I wiecie co? Od poniedziałku ten pan zaczyna robote u mojego przyjaciela :) Warto pomagać innym bo to wróci w najmniej oczekiwanym momencie! Pozdrawiam wszystkich :)

66

Byłem w długim związku, dzisiaj to sie skończyło i szczerze, nie pamiętam kiedy ostatni raz czułem taki luz, jakby wszystko ze mnie zesżło. Polecam każdemu zakończyć toksyczne związki, ja zostawiłem i szczerze nie żałuję, dobrze mi jest że w końcu z tego sie uwolniłem :) Pozdrawiam i miłego dnia!

61

Griezmann pierwszy trening i odrazu siate wyłapał haha :D

52

Grał ktoś kiedyś w "sąsiedzi z piekła rodem"? :D