Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 nara nara
0
@Lisek pojutrze
1
@PatrychoO bardzo dobrze madrycioki eh, ale swoją drogą to różnica wieku 18,19 lat jest większa niż 30,29
2
@MessiForeverTheBest tak, ale nie potrzebuje wiary aby uważać tęczowych za dziwaków, dod w ogóle mi nie przeszkadzających ale jednak dziwaków
0
@MessiForeverTheBest tęczowy się odezwał
1
Witaj kocurze na pokładzie
2
@AdiKingu96 Peszko to jest gość :))
1
@Survier wystarczy popatrzeć na parady, ludzie tęskniący za rozumem, nic im więcej nie potrzeba tylko tego aby mogli legalnie robić to i tamto :)) nie chodzi mi już o nich ale ogólnie im człowiek głupszy, bardziej ogłupiony, zaślepiony tym lepiej takimi się rządzi
1
@BordowyPtak dokładnie trzeba zmieniać partnerki ale również i płeć bo raz dziewczyna a raz chłopak mam rozumieć
1
@Survier Bóg honor Ojczyzna!!
0
@Hosh no pewnie co tam, to ja jestem chory że tylko z jedną kobitą siedzę
0
@Survier jacyś ludzie wymyślają, a inni w to wierzą że faktycznie istnieją te płci, a czemu wymyślają? Być może aby mieć władze nad głupim ludem. Po prostu ideologia, jedna z wielu
1
@messi564 to jest patologia, nawet gdy oboje tego chcą i to lubią, to jest po prostu chore, ale stety bądź nie do tego zmierza również świat
5
@Survier teraz trudniej zgadnąć w tych czasach mamy bardzo dużo płci, w tamtych czasach były dwie więc wybór łatwiejszy :))
1
@Borneo ważne żeby tobie prezes tfusk wybaczył
1
@Borneo ja głosujący na PiS mam swoje zdanie :)) to że głosuje na daną partie nie znaczy że muszę wszystkiego słuchać i że wszystkim się zgadzać. Nie ma idealnej parti
1
@Survier tak było jest i uważam że się nie zmieni, dlatego że zachód potrzebuje siły roboczej np Polski, wtedy Polska potrzebuje np Ukraińców albo innych dzikusów, i tak to się kręci
0
@Maciej_T i to jest to, Pani doktor nie chce po prostu piłkarzyka, więc on wybiera na swoim poziomie latawice
0
@MESSIah16 za 2 lata tak, w biznesie potrzeba zmian, ale na dzisiaj NIE!
0
@Dironixu uwielbiam Polskie morze :)) niekoniecznie leżenie na plaży, ale ogólnie spacery przegien morza, nie potrzebuje upałów zagranicznych. Wszystko zależy co kto oczekuje od wakacji. Ale im młodsze pokolenie tym więcej już woli zagranicę, więc tendencja urlopu za granicą będzie rosła
1
@Comentateiro oczywiście że ma to sens, natomiast jest niemożliwe dlatego że świat potrzebuje nowych gwiazd aby wykreować i w tym roku co podałeś ktoś inny musi zdobyć złotą piłkę, a może inaczej podejrzewam że właśnie dlatego dadzą komuś innemu nawet wtedy gdyby Messi nie wiadomo co zrobił
0
@Borneo pisz wyraźniej bo nie da się tego czytać :)) typowy wyborca Tuska
0
@Borneo nie stać nas na programy które robi pis? A domagasz się pieniędzy kpo z uni? Przecież unia nam tego za darmo nie da musimy to oddać w podatkach które unia nam narzuca
0
@talizmo moda różna bywa, za mnie to nikt nie myślał o Chelsea, a jak przyszedł Abramowicz to nagle się pojawili ich kibice, lata mijają i moda również się zmienia
0
@Borneo za po uporządkują instytucje państwowe aby były podległe im czyli po, bo wtej chwili boli ich że te instytucje są podległe pisowi. Każda partia rządząca tak robi i będzie robiła. Proste
0
@Arkon kiedyś tak, teraz brak czasu
2
@pauletaa nie mam takich kont, dlatego że nie mam Twittera
0
@HighestInTheRoom jedyna nadzieja w konfederacji, że zdobędą dużo punktów, i uda się stworzyć koalicję z pisem!! Aby pis mógł dalej rządzić! Ale w koalicji z konfederacja :))
1
@Arkon liga arabska gorsza od polskiej tyle że kilka gwiazd tam będzie
0
Wiadomo, że gra tutaj była zaplanowana dawno, takie sprawy nie dzieją się z dnia na dzień,