O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Motoryzacja oraz Gry.
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi
  • Ulubione zespoły Manchester City
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 597
  • Liczba komentarzy 134
  • Polecenia 248

Komentarze

0

Macie na Canal+Online TVP1 i TVP2? Ostatnio się ogłaszali, że od 18 października będą dostępne w/w kanały a dalej ich w ofercie nie mam a mam full pakiet.

0

@LeoKing10 Nic, Rosyjskie MSW oficjalnie przeprosi pewno i tyle.

1

@MadafakinGuy Joop Wow! lepszy według mnie :)

7

@esem91 Przymierza się już do Amerykańskiej ligi. Tam mają większe bramki :)))

0

@Kwiatek67 Jeszcze jest Tuchel wolny :)

Zobacz wszystkie

34

Przykro patrzeć jakie mają teraz podejście do Roberta... Tyle im dał, tyle goli, sukcesów a gdy zwyczajnie chce odejść to mu nie pozwalają, robią scenki a jak powiedział wprost w mediach o zarządzaniu w Bayernie to nagle próbują odkręcić..

29

Oby do tego nie doszło, że go zobaczę w koszulce Barcelony...

22

Szczerze nie jestem do końca przekonany aby płacić za Lewandowskiego który jest w wieku 34 lat aż 50 milionów.. Może warto poczekać ten rok i chwycić go za darmo? To jest dużo pieniędzy, wiadomo coś się zwróci marketingowo ale może warto wydać to na młodszych graczy? Oczywiście jestem zwolennikiem tego transferu ale nie aż za taką kwotę :) Max 35/40 milionów.

18

Real UEFAdryt i tyle w temacie ;))

18

Wielka klasa Araujo! Facet jest szczery i powiedział wprost że w jego rodzinie się nie powodziło z pieniędzmi i była taka sytuacja a nie inna - to pokazuje jego mentalność, szacunek do jego zarobków oraz, że rodzina jest przy tobie na dobre i na złe. Dużo piłkarzy ukrywa to, że w rodzinie była bieda a później pokazują się w najlepszych metkach, klubach oraz wypasionych brykach bo dostali wielki kontrakt i sodówka uderza do głowy lecz oczywiście nie wszystkim. Mam nadzieję, że to będzie nasz drugi Puyol(odpukać jak najmniej kontuzji, problemów z kolanem itp) waleczny, oddany klubowi! VeB!

Media

REKLAMA

Sonda

Która z wymienionych reprezentacji uzyska najlepszy wynik na mundialu?