0

@MICHU_LOKU123 Jestem zainteresowany ale tylko na platformę PC - oczywiście w FIFE22 ;)

0

Jak dzisiaj Lewy strzeli chociaż dwie bramki to będzie dobrze ale na hattricka z jego strony się nie obrażę lecz najważniejsze jest zwycięstwo Barcy i wejście z buta w nowy sezon bez względu czy to będzie 1:0 czy 2:0! :)

0

@FCB_dimiC Ja też się zdziwiłem jak mi padł akumulator z dnia na dzień na początku czerwca tego roku bo zawsze byłem przekonany i od innych z większym doświadczeniem, że najbardziej aku dostaje w zimę a jak sobie poszperałem w internecie to jednak w upał ma najgorzej. Wymieniłem na Vartę Blue po problemie ;)

0

Mimo, że nienawidzę prześcieradeł to postawiłem na ich wygraną - oby tylko kwit się zgadzał ;p

0

@jacobFCB Zerknąłem tylko... ;)

0

@Michael24 Mam Viaplay od lutego albo marca 2022 roku i może tylko dwa razy zaciął mi się mecz (przeładowałem aplikację na tv i było dalej git) Nawet nie miałem problemu, żeby obejrzeć mecz BVB z Bayernem gdzie po tym meczu tak dużo ludzi narzekało na ich platformę ;p

0

@JohnnyBarca podobną mieli w sezonie 2007/2008.

1

https://www.youtube.com/watch?v=-ZqAsKxbozY

Najlepsze co mogło się nam przydarzyć to Guardiola. Gracias Pep!

0

@Tridente2015 Tak dokładnie, zapomniałem o Eleven jeszcze ;)

0

@Kubsoleon Canal+ chyba dalej ma prawa do kilku meczy w tygodniu.

1

@Pawel13sz Zgodzę się z tobą w 100% chociaż ten mecz to był też mecz na miano największego skandalu sędziowskiego chyba zaraz po MŚ w 2002 roku.

1

@Mario96w a gdzie Danza kuduro? xd

0

@Medium stary pijany xd

0

@Emhyr Postawiłem +41,5 gema że będzie...

1

Xavi osobiście będzie nadzorował wysokość trawy [Info z Piątnicy]

1

@masq do mnie przyszedł tydzień temu z PGE a mam w Tauronie prąd XD

0

@ranger3120 już widzę, że La Bambla niektórym wchodzi za mocno xd

1

@MesQueUnClub96 La Bambla w weekend czasami niektórym mocno siada a przy upałach jeszcze bardziej :D Pzdr również ;)

22

Szczerze nie jestem do końca przekonany aby płacić za Lewandowskiego który jest w wieku 34 lat aż 50 milionów.. Może warto poczekać ten rok i chwycić go za darmo? To jest dużo pieniędzy, wiadomo coś się zwróci marketingowo ale może warto wydać to na młodszych graczy? Oczywiście jestem zwolennikiem tego transferu ale nie aż za taką kwotę :) Max 35/40 milionów.

1

@PatrychoO Dokładnie w 2021 roku Podsiadło, Vito Bambino i Zawiałow zrobili konkret nutkę! Słucham aż do dzisiaj :) Nawet byłem w sobotę na koncercie Podsiadło na stadionie Śląskim w Chorzowie i zaśpiewali w trójkę ;)

0

@Encore Minimum 80 milionów + jeszcze dołożyłbym zmienne +/- 10 milionów i wtedy możemy sprzedawać FdJ - kasa będzie potrzebna na innych piłkarzy - miał czas żeby się pokazać w Blaugranie a skoro tego nie zrobił (według mojej opinii) to trzeba powiedzieć mu papa :)

1

@13th od Finału ligi mistrzów z 2006 gdzie wygrali z Arsenalem ;)

0

@Emhyr Kontrakt Bambele i jego podpisanie byłoby dla mnie, podkreślam dla mojej osoby nie do zaakceptowania - to jest równoznaczne z brakiem szacunku do Klubu, do zarządu jak i do siebie.. Ten koleś myśli, że ma wszystkich owiniętych wokół palca.

0

@Filipfcb2000 bardzo chętnie chciałbym aby plotka o Neymarze się potwierdziła ;) On dobrze wie, że tutaj był jednym z lepszych i był szczęśliwy :)

1

@Dembouz1899 Messi wróci ale obstawiam, że już nie w roli piłkarza tylko jako działacza sportowego.. Myślę, że już wszyscy powinniśmy zakończyć wspominanie Messiego.. Tak musiało się stać, wiedział że odchodzi bo nie ma pieniędzy.. Ktoś może mi napisać, że mógł grać za darmo? Bzdura to tak samo jakbyście wy wszyscy chodzili do pracy za darmo bo lubicie dany zawód :)

7

@Kondziubarca Facet widać, że ma w sercu Barcelone ponad wszystko! VeB!

0

@Nazio87 ja chętnie zobaczyłbym ponownie Neymara w koszulce Barcelony na jego last dance - on dobrze wie, że tutaj był w najlepszej formie i był szczęśliwy! Swoje w P$G zarobił, może wracać, nie będę miał żalu.

0

@BaroPodertos Widzę, że długi weekend już niektórym la bamblowiczą wleciał XD

0

@Nazio87 La Bambla wytrzyma, spokojnie!

0

@(C)Puyol Półfinał Real - City od 90 minuty

Media