O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 992
  • Liczba komentarzy 189
  • Polecenia 128

Komentarze

0

@bartekvisca niekoniecznie. Gwarancja jest dowolnie modyfikowana przez sprzedawcę więc jeżeli Media powie ze nie dostaniesz gwarancji to nie masz do tego prawa. Ogólnie polecam zamawiać sobie przez internet z odbiorem w sklepie. Wtedy jesteśmy bardziej chronieni przez rękojmię, która obowiązuje dwa lata i sprzedawca nie może tego zmienić. Więc jak chcesz sobie zamówić to zamów sobie na stronie z odbiorem w sklepie i będziesz miał dwa lata ochrony zagwarantowanej przez KC.

Uszkodzenia z twojej winy wiadomo nie będą uznawane przez nich, ale obowiązek przyjęcia i rozpatrzenia reklamacji mają.

Sumując, gwarancja jest dobrowolna i dowolnie można ją modyfikować, a rękojmia jest unormowana przez ustawę Kodeks Cywilny i obowiązuje w tym przypadku 2 lata.

0

@Criss18Barca toz już lepiej dać to miejsce Grabarze albo Skorupowi. Gikiwiecz to jest taki krzykacz, który tylko dobrze gra na lini. Myślę że nam potrzebny by był bramkarz lepszy na przedpolu, w powietrzu i w grze nogami.

0

@luna666moon ja jako kibic Real strasznie żałuję zerwanych więzadeł Jese. Chłop się zapowiadal zjawiskowo, a po kontuzji zjazd masakryczny.

Co do Ansu. Wielki talent. W tym momencie myślę że idealnym rozwiązaniem byłoby dla niego wypożyczenie na rok do zespołu pokroju Sociedad żeby złapał minuty, ciągłość i pewność na placu. Umiejętności ma wielki i myślę że na dziś brakuje mu pewności. W Barcelonie tego nie złapie, ale w mniejszym klubie myślę że ma na to duże szanse

4

@Emhyr topielców bardzo ciezko zidentyfikować bo ciało jest nasączone i sekcja jest ciężka do przeprowadzenia czy badania genetyczne

3

@Thoms94 ogólnie raczej na małe obiekty. Chyba Raków byłby najlepszym wyborem

Zobacz wszystkie

18

Villarreal to nie jest łatwy przeciwnik. Zaraz po nim na Camp Nou przyjeżdża Athletic i później Bayern. Myślę że jeżeli Xavi nie wygra tych spotkań to jego przyszłość w Barcelonie będzie bardzo mocno kwestionowana i możliwie że zarząd będzie musiał szukać następstwa.

15

Mniej super pucharów w Arabii, a więcej naprawiania VARu - stwierdził dobitnie po meczu prezes Cádizu Manuel Vizcaino.

Tu się w pełni zgadzam

14

Real Sevilla i Betis jeszcze punkty potrąca. Pytanie czy Barca nie potraci. Pytanie czy Espanyol już nie zabije też euforii w zespole. Oni zawsze się u siebie spinają na Barcę i z obecną obrona może być ciężko o wygrana. Adama czy Auba też trzeba poczekać. Depay też dobrze zaczął a potem było już tragicznie. Niech się ciesza z wygranej ale zostaną na ziemi.

Myślę że Real ma solidniejsza obronę i atak na ten moment. Wróci Benz i Vini to zaczną być groźniejsi.

11

O tak niech wróci szybciej, a potem niech pauzuj 2 miesiące bo mu się pogorszy. Super plan.

5

Panie Tebas. Jakiekolwiek argumenty. Kluby wyszły z propozycją podając liczby i argumenty, a ty wychodzisz i Real podburza, to nie jest propozycja itp.

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?