0

Santos stary dziadek jeśli chodzi o wiek sportowy, odchodzi!! Oby to była prawda, nic tutaj nie zmieni!! Dawać Papszuna!

1

@Emhyr kto wie może za rok w lidze mistrzów :))

0

@MesQueUnClub96 ci co polują na takie dziewczyny płacą im za to i owo, jak najbardziej może ich to interesować :))

0

@Kgorecki2500 ławkowy ale z wielkim stażem wychowany w Barcelonie, ławkowy wchodzący nie znaczy mało ważny, trzeba mieć charakter i zasady aby wybrać takiego kapitana

1

@fart to dobrze się składa dla Maika, niech rośnie piłkarsko i za rok, dwa czy dłużej niech przejdzie do jeszcze większego klubu :)

0

@musli1989 po wyborach dalej tak będziesz musiała pisać :)) pis dalej będzie rządził

3

@fart zaraz dostanie powołanie do repry, z reguły gdy jakiś piłkarz odchodził za granicę to nagle dostał wal powołanie

0

Honor i zasady mówi to dzieciom coś? Dla zasady taki jest kapitan

0

@AFA90 to banany wychowane jako pokolenie robta co chceta

0

@Przemek2323 oglądanie tvnu i przeglądanie wp oraz łonetu, tam tylko lewicowa propaganda

0

@bartekvisca kup se mrożona, tylko nie narzekaj że zapłacisz za dużo za prąd z mikrofali

0

Zakaz skrętu w lewo

0

@kondzix2115 irytacją, ni lubię czegoś co modne i cały tłum się tym zachwyca, głosowałem na nich czy też Korwina od 12 lat a teraz przez tą Mode przestanę

0

Swego czasu miał być z niego kocur, a wyszło jak wyszło a mimo to wraca do nas

1

@hayek bardzo mądrze powiedziane :)

0

@VegetaPolska no widzisz jak dużo chłopaków jest w Gliwicach, powiedz chociaż czy fajni są :))

0

@Kgorecki2500 kwestia tego czy chcesz mieszkać na stałe w danym mieście czy liczysz się z jakąś przeprowadzka za jakiś czas

0

@Emhyr bach, bach karabach

0

@DLFCB zrobią zrzutkę i zarobią wielkie pieniądze

0

@Janas11224 jaka zbiórka na terapię?? Pewnie przy takiej medialnej tragedi miała by terapię odpowiednią z urzędu :)

0

@Sysia11 Ameryka to Ameryka, i nic tego nie zmieni

2

@Comentateiro za droga Prosto bluza, nie kupuj jej Ona nie jest dla lamusa

0

@Faro w ogóle nie gram, ale pochodzę z pokolenia co się wychowywało bezkomputerowo więc mam inne spojrzenie na to, w tej chwili pewnie młodzi nie wyobrażają sobie że jak to można nie grać?

10

@Peciak jeśli ktoś jeszcze nie wie to pora otworzyć oczy tvn, onet, WP itp itd są to polityczne stacje, które promują konkretne partie polityczne lewicowe jak platforma

0

@wlodek54 w jakimś stopniu są to znani ludzie, albo dzieci znanych ludzi... Więc różne rzeczy będą brane pod uwagę aby to załagodzić tą tragedię,

0

@tomek8756 dlatego nie daje rydzyk owi ani Owsiakowi

1

@Bobo25 dokładnie lepsza prawda jest ukraińska czyli taka ze wymordowali polaków bo tak chcieli i tak musieli zrobić a my jako co głupi? naród nie możemy się pogodzić?

1

@Bobo25 przykre jest jeśli są ludzie co myślą w podobny sposób co ty

0

@Medium tak, raz w tygodniu w niedzielę

0

@BordowyPtak kilka lat temu ostatni wypity, od czasu problemów z wątroba... Ale te problemu od wielu różnych dobrych smakołyków. Wtej chwili jedynie małe piwo raz na rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?