Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Santos stary dziadek jeśli chodzi o wiek sportowy, odchodzi!! Oby to była prawda, nic tutaj nie zmieni!! Dawać Papszuna!
1
@Emhyr kto wie może za rok w lidze mistrzów :))
0
@MesQueUnClub96 ci co polują na takie dziewczyny płacą im za to i owo, jak najbardziej może ich to interesować :))
0
@Kgorecki2500 ławkowy ale z wielkim stażem wychowany w Barcelonie, ławkowy wchodzący nie znaczy mało ważny, trzeba mieć charakter i zasady aby wybrać takiego kapitana
1
@fart to dobrze się składa dla Maika, niech rośnie piłkarsko i za rok, dwa czy dłużej niech przejdzie do jeszcze większego klubu :)
0
@musli1989 po wyborach dalej tak będziesz musiała pisać :)) pis dalej będzie rządził
3
@fart zaraz dostanie powołanie do repry, z reguły gdy jakiś piłkarz odchodził za granicę to nagle dostał wal powołanie
0
Honor i zasady mówi to dzieciom coś? Dla zasady taki jest kapitan
0
@AFA90 to banany wychowane jako pokolenie robta co chceta
0
@Przemek2323 oglądanie tvnu i przeglądanie wp oraz łonetu, tam tylko lewicowa propaganda
0
@bartekvisca kup se mrożona, tylko nie narzekaj że zapłacisz za dużo za prąd z mikrofali
0
Zakaz skrętu w lewo
0
@kondzix2115 irytacją, ni lubię czegoś co modne i cały tłum się tym zachwyca, głosowałem na nich czy też Korwina od 12 lat a teraz przez tą Mode przestanę
0
Swego czasu miał być z niego kocur, a wyszło jak wyszło a mimo to wraca do nas
1
@hayek bardzo mądrze powiedziane :)
0
@VegetaPolska no widzisz jak dużo chłopaków jest w Gliwicach, powiedz chociaż czy fajni są :))
0
@Kgorecki2500 kwestia tego czy chcesz mieszkać na stałe w danym mieście czy liczysz się z jakąś przeprowadzka za jakiś czas
0
@Emhyr bach, bach karabach
0
@DLFCB zrobią zrzutkę i zarobią wielkie pieniądze
0
@Janas11224 jaka zbiórka na terapię?? Pewnie przy takiej medialnej tragedi miała by terapię odpowiednią z urzędu :)
0
@Sysia11 Ameryka to Ameryka, i nic tego nie zmieni
2
@Comentateiro za droga Prosto bluza, nie kupuj jej Ona nie jest dla lamusa
0
@Faro w ogóle nie gram, ale pochodzę z pokolenia co się wychowywało bezkomputerowo więc mam inne spojrzenie na to, w tej chwili pewnie młodzi nie wyobrażają sobie że jak to można nie grać?
10
@Peciak jeśli ktoś jeszcze nie wie to pora otworzyć oczy tvn, onet, WP itp itd są to polityczne stacje, które promują konkretne partie polityczne lewicowe jak platforma
0
@wlodek54 w jakimś stopniu są to znani ludzie, albo dzieci znanych ludzi... Więc różne rzeczy będą brane pod uwagę aby to załagodzić tą tragedię,
0
@tomek8756 dlatego nie daje rydzyk owi ani Owsiakowi
1
@Bobo25 dokładnie lepsza prawda jest ukraińska czyli taka ze wymordowali polaków bo tak chcieli i tak musieli zrobić a my jako co głupi? naród nie możemy się pogodzić?
1
@Bobo25 przykre jest jeśli są ludzie co myślą w podobny sposób co ty
0
@Medium tak, raz w tygodniu w niedzielę
0
@BordowyPtak kilka lat temu ostatni wypity, od czasu problemów z wątroba... Ale te problemu od wielu różnych dobrych smakołyków. Wtej chwili jedynie małe piwo raz na rok