1

Poza tym dziwne że ludzie wciąż karmią takiego trola, a co tam masz karm się tym taki fajny jesteś zagraniczny, vegeta to by cię brał :) haha

1

@Rust_Cohle pokaż jeszcze pożary w Grecji haha zanim zaczniesz wychwalać tam wakacje

0

Komentarz usunięty

0

@RoberDzik pieniądze by się rozmyły a i zawodnika by nie było

0

@Rust_Cohle najlepiej 40%

3

@BordowyPtak Messi to myślał że jest Panem i robił co chciał :))

0

@michal26 ja się tylko zastanawiam czemu ją tam promuje :)) bo co jak co ale to właśnie jest promocja tej pani :) a tak poza tym szkoda że nie wyjaśniał rozmów Czesława

0

@Faro są to wakacje raz się wygrało raz przegrało każdy zadowolony

0

@Rewolucja123 Stanowski ją bardzo promuje, może ma w tym interes??

0

@Dosq on po prostu rosnął, ale już w Monaco to był przekocur

13

Nie każdy gra dla kariery, niektórzy dla pieniędzy. Rozumiem to, piłkarzem nie jest się do emerytury i szanuje

1

@aarroo76 tak Jarosław wie że gdyby Donald obrońca narodu grał w obronie to by nam nastrzelali bramek wór on sam by wpakował kilka szczególnie niemieckich bramek

0

Chłopaki się rozstrzelali na wakacjach :))

0

@Kgorecki2500 ale nie wchodząc do koalicji, a majac dużo polityków w Sejmie nic nie zrobią, a będąc w koalicji z kimś są w stanie wiele swoich spraw przepchnąć :)

1

@arasz1819 jedyni nadzieja w konfie, aby dalej pis rządził :))

0

@Gall kibicuje Barcelonie, a jako Polak Polsce i polskiej piłce :)

0

@Comentateiro chciałem o tym właśnie napisać, starsi to wiedzą i pamiętają natomiast młodzież ni lubi Legi bo taka moda

0

@Gall jako Polak chciałbym rozwoju Polskiej piłki a nie hiszpańskiej

0

@Barcasub to że jestem kibicem nie znaczy że muszę oglądać każdy mecz tym bardziej sparingi

0

@Emhyr i on i wszyscy oprócz zwyklego kibica wiedzieli Że Messi czeka ale na Amerykę

1

@fart super sprawa, widać że współpraca się układa, że idzie wszystko w dobrym kierunku

0

@macio_944 jest tym czygo się boi całe peło i reszta lewicy że zamiast nich to konfa usiądzie przy korycie

0

@VegetaPolska ty to płaczesz ale za dziewczynami

0

@Kidd ale to normalne przecież, w piłce też kibicujemy największym. O mają sukcesy Barcelona Real Bayern a później dochodziły Chelsea, City Psg itd

1

@MarioVeB! Dokładnie co za różnica jaka narodowość, pytam go aby mi dał też bym się napił za darmo

1

@Deviler a raczej dzwonił... :)

0

@barcanawieki świat się zmienia, kiedyś taki rap to hiphopolo a dzisiaj uwielbiany rap. Kiedyś Peja, sokół się śmiali że ktoś się może sprzedać dla telewizji a sami występowali w niej, więc i rap się zmienia jak i wszystko :))

0

@Katalończyk 99 nawet jego nie, żaden ale to żaden portugalczyk

0

@Kgorecki2500 odpowiedni pieniądz może przekonać :) z tym papszubem to tak walnąłem, taka moda i tyle, odpowiedni kandydat to Maciej Skorża

0

Był jeden portugalczyk, niczego się nie nauczyli i wzięli drugiego, następnego już nie będzie!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?