O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Cristiano Ronaldo
  • Ulubione zespoły Real Madryt
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1433
  • Liczba komentarzy 594
  • Polecenia 787

Komentarze

1

@DonAndrzejos 40 aby wyrównać, 41 aby pobić

0

@jacob345 Tylko nie bardzo ma jakieś sensowne opcje na rynku trenerskim do wzięcia chyba, że wyczaruje kogoś z kapelusza.

4

@IronSanHybrid Ja kiedyś podczas meczu zrobiłem sobie przeprost w jednym kolanie i ból był masakryczny, a to co tutaj się stało to dramat. A gość się jeszcze śmieje...

0

Teraz najważniejsze, aby postawić chłopaka na nogi. Nie ma co myśleć o powrocie do piłki bo na to przyjdzie czas. Obawiam się, że kolano może nie nadawać się do takich obciążeń jakich wymaga zawodowy sport, gdzie liczą się sprinty, zrywy, gwałtowne zmiany kierunku biegu, drybling, a przecież wraz z tym będzie narażony na faule przeciwnika, wślizgi w nogi. Oby poradził sobie z tym bo to jeszcze dzieciak. Oby dał radę również psychicznie.

3

@pasjonat Jese nie tylko przez zerwane więzadła jest teraz gdzie jest, ale okazało się że chłopak ma po prostu siano w głowie i jest poniekąd sam sobie winny. Przecież wrócił po tej kontuzji i nie wyglądał tragicznie (strzeli np gola Romie).

Zobacz wszystkie

31

Za uratowanie klubu. Każdemu klubowi życzę takiego oddanego zawodnika nie tylko na boisku.

28

I ludzie śmią się śmiać z Fame MMA :D Tam przynajmniej każdy wie, że to trochę beka, tu się chłopy kreują na profesjonalną organizację....

20

Żałosny Pique gra w siatkówkę we własnym polu karnym... :/

19

Genialny artykuł! Właśnie dlatego wchodzę na stronę rywala. Dla bardzo dobrych i rzeczowych artykułów.

19

Ale ten Vinicius jest pompowany na siłę na wielką gwiazdę gotową ot tak wskoczyć do pierwszej 11... Bardzo wierzę w chłopaka i mam nadzieję, że odpali ale on zagrał może jeden sezon (nie interesuje się ligą brazylijską) w seniorskiej piłce i ma teraz z marszu być gwiazdą pokroją Neymara, gdzie nawet ten miał na początku problem, aby dostosować się do nowego poziomu. Wydaje mi się, że chłopak zagra parę złych meczy i spadnie na niego taka krytyka przepłaconego nastolatka, że się nie pozbiera. Po za tym jeśli w nadchodzącym sezonie nasz atak będzie wyglądał tak Vinicius/Asensio - Benzema - Bale to w sumie możecie świętować mistrza. Aczkolwiek Barca w poprzednim sezonie na początku z przodu wyglądała podobnie i dopiero zimą i teraz latem wygląda to kosmicznie.