O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Cristiano Ronaldo
  • Ulubione zespoły Real Madryt
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1939
  • Liczba komentarzy 1142
  • Polecenia 1631

Komentarze

0

@PatrykBarca Idąc tym tropem to nawet Piątek powinien grać w 11 bo w ostatnich latach strzelił kilka ważnych bramek na wagę 3pkt i więcej od Milika. Trening nie da ci tyle samo co prawdziwy rytm meczowy i nie wykluczam, że Milik zacznie w 11 z Meksykiem, a Świder wejdzie z ławki bo dla mnie to będzie logiczne. Tym bardziej, że nie będziesz miał okresu przygotowawczego przed mundialem tylko wchodzisz z tym co masz i bazujesz na przygotowaniu z klubu.

1

@FcPortoFan1999 Świder zaraz kończy sezon więc będzie miesiąc bez piłki, a jeśli Milik będzie grał w Juve jak do tej pory to może być różnie. Bo co wystawisz Świdera w 11 bez rytmu meczowego tylko dlatego, że strzelił bramkę?

1

@Messibestplayerintheworld Dla mnie wykluczając PES6 (ewenement) to PES13 jest najlepszą częścią. Niesamowicie się w tej grze bawiłem.

0

Kiwior to szefito. Mam nadzieję że dobrze wybierze klub bo bardzo przypomina mi młodego Salamona, który też był cofniety z DM do obrony.

0

O Świder wyszedł z szatni :)

Zobacz wszystkie

38

Ufff prawko zdane za drugim podejściem ;) Jest dobrze teraz trzeba to opić. Ale ze mnie ciśnienie zeszło.

32

Pięknie :) Joaquin podnosi puchar. Niesamowite jest to że dali karnego młodemu Musah. Jak widziałem to przerażenie w jego oczach to już wiedziałem że nie trafi.

32

Za uratowanie klubu. Każdemu klubowi życzę takiego oddanego zawodnika nie tylko na boisku.

28

I ludzie śmią się śmiać z Fame MMA :D Tam przynajmniej każdy wie, że to trochę beka, tu się chłopy kreują na profesjonalną organizację....

28

Mateusz "De Bruyne" Klich. Co za ciasteczko.

Media

REKLAMA

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?