0

@Deathwing112 to jest szok że chłop się nie dostał do obecnego Sejmu...

0

@Joe_Barbaro chodzi o to że nie jest bardzo szkodliwe każde uzależnienie bo np wypijając tylko jeden kieliszek przez całe swoje życie codziennie, nie zniszczy twojego organizmu tak jak wypijanie całej butelki dziennie

1

@tomek8756 dziewczyny sobie nie wyobrażam, natomiast chłopaka to juz czemu nie :))

0

Jarosław!! Jarosław!! Wielkie brawa za pomysły!!

0

@Encore tak, tak najlepiej zabrać, i dać swoim ludziom na stołkach w polityce

0

@supraomnes1 to jest uzależnienie, natomiast nie każde uzależnienie od razu musi być złe

1

@okiemtypera_lucaxx95 przed wojną już mi zbrzydli, wtedy nawet większość Polaków nie przepadała tutaj za nimi, natomiast jak wojna jest zaczismu inaczej patrzeć na nich tak miłosiernie, ale no właśnie już to zbrzydło, a może robią nam USA i unia kraj taki jaki był przed wojną 2? Że u nas w Polsce Polacy i ukraincy razem żyli

0

@TheNekro94 czyli nie jest tak jak zapowiadali, wojna pojawia się na naszym terenie, a nikt z tym nic nie robi, to było do przewidzenia, NATO nie kiwnie palcem tutaj jedynie dostarczałoby sprzęt i mówili radźcie sobie

3

Kolejny wielki odchodzi... Piłkarz legenda

4

@Janas11224 ciekawe ilu takich bananowych dzieci jest jak ty, a depresja jest nie od biedy lecz od pojmowania od życia co w życiu jest ważne... dyndać w piwnicy można od tego gdy jakiś banan chwali się autem tutaj na stronie, a drugi czyta i myśli że takie chwalenie to jest spełnienie życia

1

@Emhyr mnie też ciary przeszły gdy koronowali nie mojego króla, króla tylko po to aby móc zarabiać na ludziach aby kupowali różnego rodzaju pamiątki...

0

@HighestInTheRoom raperzy dla gimnazjum, kiedyś to by się powiedziało że śpiewają hiphopolo, a dziś wielcy raperzy... Gdzie oni do Peji?? Podjazdu nie mają

0

@hayek brawo za odwagę :)) koszulka Barcelony w Madrycie :))

0

Przykład manipulacji mediów, tj wp, onet tvn, akurat tutaj wp. Wczoraj doszło po meczu do awantury, Udinese Napoli, i napisali że bili się ultrasi!! Udine, natomiast gdy do podobnej afery dochodzi w Polsce to mówią że biją się kibole, bandyci itd!! te całe media nagadują na Polskę, a gdy te same sprawy dzieją się na zachodzie to mówią że to jest przynajmniej w miarę okej, dlatego nie ma co się dziwić że młodzi tak są zapatrzeni na zachód i unie, jak wmawia im się że wszystko co lepsze to tylko tam

2

Xavi chce koleżkę na stołku

7

@FioletoweOczy jak w każdej parti politycznej

0

@Dosq no dobra. Ale czemu zakładać że Messi musi zarabiać duże pieniądze, a może chłop będzie chciał zarabiać małe pieniądze??

1

@Peciak żeby Messi mógł wrócić, mógłby chcieć zagrać za mniejsze pieniądze, dlaczego zawsze zakładamy że trzeba mu płacić wielkie a wręcz ogromne pieniądze... Można dać mniej na umowie a resztę pod stołem, na pewno by się Messi nie obraził

1

Grzegorz Krychowiak!! Takich jak on nam potrzeba

0

@AmigoBlancos on jest w top 1 :)) nie ma to jak madryciok pisze prowokujące hasła a pozniej się dochodzi

4

@Sysia11 nasi to są Polacy a oni po prostu Argentyńczycy, chociaż również się nimi podniecam a nawet ponad dwa razy dłużej niż Ty :)

0

Real Madryt jak tvn... przekręcają prawdę :))

2

Balde lewe skrzydło!! Pięknie!!

0

@Gibbon_FCB Arsenal, Parma, Fiorentina, Leeds

0

@Rust_Cohle trzeba byłoby wybrać najgłupszych, bo im kto większy debil tym ma więcej szans na angaż w takiej walce :)) i trzeba być dobrym aktorem aby uczestniczyć w tych wyreżyserowanych walkach

0

@DonCarletto uważam że masz brak czytania ze zrozunieniem... Ale nie martw się można to wyćwiczyć, ja również nie napisałem że ty tak napisałeś

0

@Trojanek23 tam bo ten co nie pije to już siedzi w piwnicy, Ty to pewnie myślisz że bez alkoholu to się nie można dobrze bawić..

0

@DonCarletto to wyobraź sobie że do kościoła również może wejść każdy, nawet osoba innej wiary, nie ma tam znaku zakazu wejścia :))

0

@DonCarletto nie chodzi o żadna szpilkę... Ale nie dziwi ciebie to że kibic realu siedzi na stronie Barcelony?? Jest to tematyka o Barcelonie, nie realu :)) ale dziwi Ciebie że osoba nie chodząca do kościoła idzie że święconką. i tu, i tu można się na wrócić jeden zacznie bardziej wierzyć a drugi może zacznie kibicować Barcelonie

2

@DonCarletto można to porównać do tego jak ktoś jest kibicem np realu a siedzi ja stronie o klubie Barcelona :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?