O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, historia, sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 356
  • Liczba komentarzy 209
  • Polecenia 884

Komentarze

3

Lepszy może okazać się taki transfer, niż wywalanie setek milionów. Chłop strzeli parę goli i się zwróci, a może nawet zarobimy, podobnie jak było z Paulinho.

2

Mam nadzieję, że Atletico wyciągnie lekcję z naszych błędów i utrze nosa Live. Chociaż wiem, że szanse na to są niezbyt duże. A u nas szambo wybiło akurat w najważniejszym momencie sezonu... Sądzę, że to nie jest przypadek. W sytuacji w jakiej jesteśmy każdy zwycięski mecz w lidze mistrzów będzie sporym sukcesem.

5

Real podaje nam pomocną dłoń. Do końca jeszcze daleko, ale zyskujemy komfort psychiczny przed El Clasico. Jakby udało się jednak wygrać ligę i nawet odpaść po prawdziwej walce w lidze mistrzów, to w tym roku, gdzie praktycznie nie ma żadnych oczekiwań, mogłoby to smakować znacznie lepiej niż w poprzednich sezonach.

0

Coś jest nie tak. O ile jestem w stanie zrozumieć, że u nas nie radzi sobie sportowo (za wysokie progi), to nie rozumiem, skąd nagle tyle kontuzji, jeśli problemu nie było wcześniej.Przeszedł i nagle przestał o siebie dbać? A może coś nie tak z przygotowaniem i sztabem medycznym?

13

Tylko ligę możemy wygrać, ale Real musiałby zacząć tracić punkty. Bardziej trzeba by liczyć na słabość Realu, niż na naszą dobrą grę. W lidze mistrzów brak kompromitacji w 1/4 to chyba maksimum tego, co możemy osiągnąć przy tej grze. Do tego problemem psychiki, na który niewiele osób zwraca uwagę, a moim zdaniem jest on jednym z podstawowych. Bez zmiany tego i nastawienia do gry nie pomogą żadne wzmocnienia,co widać po wydanej kasie i braku efektów.

Zobacz wszystkie

47

Real wiedział co robi, nic nie muszą płacić.

41

Obyśmy po tym spotkaniu nie zaczęli doceniać bardziej arbitrów hiszpańskich...

39

Jak nie było var-u, to można było jeszcze zrzucić winę na ślepych czy po prostu słabych sędziów. Ale teraz to z daleka wygląda co najmniej na tendencyjne sędziowanie. Nie mówię, że koniecznie powinien być karny dla nas, ale przynajmniej powinny być stosowane te same kryteria do oceny podobnych sytuacji.

34

Cóż, nie jest zwolennikiem pozostania Valverde, ale niespecjalnie też kandydatury Xaviego na trenera już w tym momencie jego kariery. Mam nadzieję, że to całe zamieszanie to burza w mediach, a nie odzwierciedlenie nerwowych i nieprzemyślanych reakcji zarządu. Tak czy inaczej w sytuacji jaka się wytworzyla nie wyobrażam sobie pozostania Valverde. W sumie nie mamy nic do stracenia, teoretycznie jeszcze możemy wszystko wygrać. Najwięcej może stracić sam Xavi, którego ta sytuacja może przerosnać.

27

Musiało mu być bardzo przyjemnie, jak na jego prezentacji krzyczeli, że chcą kogoś innego.