O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, historia, sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1376
  • Liczba komentarzy 3442
  • Polecenia 18962

Komentarze

9

Podjąłem zgodną z moim wykształceniem i doświadczeniem menadżerskim pracę jako alternate executive director w Banku Światowym - napisał w środę przed południem na Twitterze Jacek Kurski [rmf.fm].

Jak to ktoś podsumował: po nominacji Kurskiego do Banku Światowego zaczynam się obawiać o wynik następnego konklawe xd

2

@Medium już mieli nie wyjść z grupy podobno. Nie ma co się podniecać, o ile z Francja czy Brazylia może być różnie,to Holandię spokojnie mogą przejść. Argentyna to najbardziej niedoceniana ekipa z czołówki.

10

@HarveySpecter szansa dla CR7? Messi jest jeszcze w stanie pociągnąć swoją drużynę, CR7 dzisiaj to już emerytowany zawodnik,który ma niespodziewaną szansę załapać sie na sukces wywalczony przez kolegów.

0

Każdy z wielkich już się potknął, nikt nie jest niepokonany. W takim turnieju trzeba mieć oprócz szerokiego i mocnego składu też sporo szczęścia. Jak dla mnie to faworytem jest Francja,Argentyna i Brazylia- w tej kolejności.

0

Skandal,gdzie jest Var?? Jaki spalony??

Zobacz wszystkie

90

Profesor Mariusz Andrzejewski w studio Tvp Info: „Byłem kiedyś w Norwegii i tam wszystko było droższe, a mimo to jest to bogaty kraj. Być może my też powinniśmy się teraz przestawić na to, że ceny w Polsce będą wysokie, ale i płace też”.

Nie wierzę xd.

88

Przemówienie premiera Morawieckiego:
"Jesteśmy gotowi stawić czoła kryzysowi. Nasze rezerwy walutowe są duże. Nic,absolutnie nic nam nie zagraża.

Głos z sali: A nam?"

xd

77

Świat który znaliśmy zaczyna się kończyć. Praktycznie zniknęły reklamy aut spalinowych, tylko elektryki i hybrydy. Lidl rozpoczął promocję jedzenia warzyw i owoców oraz stopniowej rezygnacji z mięsa. Latanie samolotami podobno jest powodem do wstydu. Jedzenie jaj i picie mleka to torturowanie zwierząt. Aktywiści Greenpeace nawołują, żeby zakazać reklam mięsa i nabiału kierowanych do dzieci. Nowy kanclerz Niemiec musiał tłumaczyć się z tego,że co jakiś czas organizuje grilla z kiełbaskami.
Idzie nowe. Ale mam wątpliwości, czy lepsze.

65

Robiąc zakupy,płacąc rachunki i tankując samochód mam wrażenie, że sankcje zostały nałożone na nas, a nie na Rosję [internet].
xd

61

4 punkty na 15 możliwych to jest jednak wstyd i hańba. Tu nie ma żadnych usprawiedliwień. Do tego wczorajszy mecz pokazał po raz kolejny, że od czołówki europejskiej dzieli nas przepaść i jesteśmy tak naprawdę na początku długiej drogi do odbudowy. Cóż, trzeba wierzyć.