O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, historia, sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 400
  • Liczba komentarzy 279
  • Polecenia 1256

Komentarze

0

@Colon czekam az zacznie namawiać, żeby iść z palma do kościoła

2

@MichalZZZ różnie, między 2 a 4 złote

3

@MichalZZZ w wielu sklepach masz cole w szklanej butelce 0,33l. Cena z kosmosu, ale jest.
Ja kiedyś po wuefie w szkole zawsze piłem ptysia z gwinta, oczywiście ze szklanej.

5

Jak patrzę na niektóre gazety, to mam wrażenie, że redaktorzy obudzili się dzisiaj z głębokiego snu i przystąpili do pisania bez sprawdzenia co się dzieje na świecie. A może pisanie o tym, że rozgrywki mają zostać dokończone, to jakaś forma terapii i dawania nadziei, że zbliża się normalność. Granie w upale co 3 dni w lipcu i sierpniu byłoby głupotą i odbyłoby się kosztem przyszłego sezonu. Czas przestać się oszukiwać, że to jest możliwe. Lepiej dać zawodnikom i klubom czas na spokojne przygotowanie się do nowego sezonu, który też może zostać przesunięty i skrócony, biorąc pod uwagę sytuację w Hiszpanii.

1

@FanBarca1899 w Polsce dzisiaj 4800, ma być podobno 5000 dziennie. W Niemczech nie wiem, ale pewnie kilkanaście razy więcej. W Czechach jest podobno 20000 dziennie.

Zobacz wszystkie

48

Real wiedział co robi, nic nie muszą płacić.

42

Obyśmy po tym spotkaniu nie zaczęli doceniać bardziej arbitrów hiszpańskich...

41

Wszyscy zgodnie piszą, że to będzie kluczowy tydzien, a tymczasem tak naprawdę to nic się jeszcze nie wyjaśni. Każdy rezultat w el clasico pozostawi ligę otwartą. Dobrą formę to trzeba jeszcze utrzymać przez najbliższe 3 miesiące.

40

Jak nie było var-u, to można było jeszcze zrzucić winę na ślepych czy po prostu słabych sędziów. Ale teraz to z daleka wygląda co najmniej na tendencyjne sędziowanie. Nie mówię, że koniecznie powinien być karny dla nas, ale przynajmniej powinny być stosowane te same kryteria do oceny podobnych sytuacji.

35

Cóż, nie jest zwolennikiem pozostania Valverde, ale niespecjalnie też kandydatury Xaviego na trenera już w tym momencie jego kariery. Mam nadzieję, że to całe zamieszanie to burza w mediach, a nie odzwierciedlenie nerwowych i nieprzemyślanych reakcji zarządu. Tak czy inaczej w sytuacji jaka się wytworzyla nie wyobrażam sobie pozostania Valverde. W sumie nie mamy nic do stracenia, teoretycznie jeszcze możemy wszystko wygrać. Najwięcej może stracić sam Xavi, którego ta sytuacja może przerosnać.