O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, historia, sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1218
  • Liczba komentarzy 2979
  • Polecenia 16641

Komentarze

4

@koksik2700 większość tutaj ma gdzieś politykę. I nie wie że polityka ma albo będzie miała wplyw na całe ich życie. Od sypialni po płacenie podatków.

6

Hasło z jednej z demonstracji: "Żyj tak,żeby twoich pomników nie musiała pilnować Policja" xd

Parę takich ściśle chronionych pomników by się znalazło...

0

@jacobFCB nie bronię. Raczej już na niego nie zagłosuję, bo sporo rzeczy mi się nie podoba. Ale i tak w stosunku do Lecha na tym stanowisku wypada zdecydowanie lepiej.

2

@jacobFCB idea wyparcia aut i zmuszenia ludzi do przesiadki na rowery, która mi się nie podoba. Co w tym jest sprzecznego?

1

@Khardan nie no ok, masz rację tutaj. Tylko że wtedy dosłownie wszystko stanęło za jego kadencji, także to co miało być realizowane w ramach istniejących wówczas środków.

Zobacz wszystkie

88

Przemówienie premiera Morawieckiego:
"Jesteśmy gotowi stawić czoła kryzysowi. Nasze rezerwy walutowe są duże. Nic,absolutnie nic nam nie zagraża.

Głos z sali: A nam?"

xd

77

Świat który znaliśmy zaczyna się kończyć. Praktycznie zniknęły reklamy aut spalinowych, tylko elektryki i hybrydy. Lidl rozpoczął promocję jedzenia warzyw i owoców oraz stopniowej rezygnacji z mięsa. Latanie samolotami podobno jest powodem do wstydu. Jedzenie jaj i picie mleka to torturowanie zwierząt. Aktywiści Greenpeace nawołują, żeby zakazać reklam mięsa i nabiału kierowanych do dzieci. Nowy kanclerz Niemiec musiał tłumaczyć się z tego,że co jakiś czas organizuje grilla z kiełbaskami.
Idzie nowe. Ale mam wątpliwości, czy lepsze.

65

Robiąc zakupy,płacąc rachunki i tankując samochód mam wrażenie, że sankcje zostały nałożone na nas, a nie na Rosję [internet].
xd

60

@Mns21 to się nazywa symetryzm. Prawda jest taka, że PiS miał być lepszy, miał zmienić wszystko to, co było wcześniej złe. A od 5 lat systematycznie demoluje państwo, płacąc ludziom za to, żeby trzymali gęby na kłódkę. Stary dziad, który nie ma dzieci, konta w banku i prawa jazdy, uczy nas jak mamy żyć, a sam robi co chce i stoi ponad prawem.

56

Dzisiejszy Dziennik tvp w krótkim streszczeniu:
Platforma zrujnowała szpitale, dopiero PiS je naprawia.
Nasza gospodarka rośnie tak szybko, że nawet Niemcy (!) nas chwalą i nam zazdroszczą.
Danuta Holecka odblokowała Kanał Sueski.
Wiem, jestem dziwny, że oglądam ten ściek, już to słyszałem xd