O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, historia, sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 726
  • Liczba komentarzy 1014
  • Polecenia 4814

Komentarze

4

Gazeta Wyborcza opublikowała nagrania z których wynika, że Daniel Obajtek jako wójt Pcimia chciał wykończyć firmę swojego wuja, u którego wcześniej pracował. Kierował z tylnego siedzenia konkurencyjną spółką, choć jako samorządowiec nie mógł tego robić, a potem skłamał w tej sprawie przed sądem.
Na nagraniach dużo przeklina, ale podobno jest usprawiedliwiony, bo cierpi na zespół Tourette'a.

Kolejny prawy i sprawiedliwy do bogatej kolekcji.

0

@ProMILs chłopie, towarzyszów już nie ma od 30 lat. Nie znam się na piłce, lubię poczytać kogoś mądrzejszego, a nie stwierdzeń typu: wywalić kogoś i będzie dobrze.
Polityką się interesuje, ale staram się wypowiadać tak, żeby nikogo nie urazić. Rozumiem, że wolisz jak ktoś pisze "wyp....", bo spodobał ci się prymitywny komentarz.

0

@ProMILs podsumowałem tylko zestaw poglądów tutejszego typowego użytkownika. Kompleksy to powinni mieć ci ludzie którzy są w polityce tylko dlatego, że nigdzie indziej się nie nadają.

16

Sposób rozumowania większości użytkowników La Rambli:

- na prezydenta Bosak, który w wieku 38 lat pozostawał na utrzymaniu rodziców i poza polityką nigdzie nie pracował

- na trenera Barcy Xavi- który nie ma praktycznie żadnego doświadczenia trenerskiego

- Messiego sprzedać, bo człapie, nie broni, skończył się. Jak odejdzie, wszyscy się odblokują, zaczną strzelać, asystować i grać kreatywnie. To on jest podstawowym problemem tego klubu, bez niego w składzie dopiero zaczniemy grać dobrze.

- PiS rozwala całe państwo? Co z tego, już lepszy od PO, która kradła i robiła przekręty.

- TVP kłamie? No i co z tego, TVN też...

3

Zawsze jak dyskutuję z jakimś "znawcą" na tej stronie który twierdzi, że Messi się skończył, to ten pokazuje w najbliższym meczu trochę magii i jest decydujący. Chyba muszę częściej dyskutować.

Zobacz wszystkie

59

@Mns21 to się nazywa symetryzm. Prawda jest taka, że PiS miał być lepszy, miał zmienić wszystko to, co było wcześniej złe. A od 5 lat systematycznie demoluje państwo, płacąc ludziom za to, żeby trzymali gęby na kłódkę. Stary dziad, który nie ma dzieci, konta w banku i prawa jazdy, uczy nas jak mamy żyć, a sam robi co chce i stoi ponad prawem.

49

Real wiedział co robi, nic nie muszą płacić.

48

W tvp info leci powtórka kazania z mszy świętej z okazji 8. rocznicy śmierci Jadwigi Kaczyńskiej. Czy ktoś jeszcze napisze, że to jest normalna telewizja publiczna i równowaga dla tvn?

46

Spalić komuś mieszkanie, żeby udowodnić swój patriotyzm to faktycznie dość oryginalny pomysł.

42

Obyśmy po tym spotkaniu nie zaczęli doceniać bardziej arbitrów hiszpańskich...