O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, historia, sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1487
  • Liczba komentarzy 3707
  • Polecenia 20476

Komentarze

7

Wstyd po porażce,wstyd po zwycięstwie

5

Marketing Ronaldo jest tak niewyobrażalny, że ludzie uwierzą w jego znakomitą dyspozycję nawet jak strzeli gola w wieku 45 lat w mistrzostwach Południowej Madery.

4

@Encore na MS 2026 to on nie będzie nadawał się nawet do podawania piłek. Z mocniejszymi drużynami nie ma czego już szukać.

0

Jest afera. Dzieci Ronaldo bite i poniżane.

Georgina Rodriguez w programie telewizyjnym "El Hormiguero", w którym promowała kolejny sezon serialu Netflixa, "Jestem Georgina", wyznała, że dzieci jej i Cristiano Ronaldo są narażone na brutalne ataki w szkole. Modelka wyznała, że pociechy pary są prześladowane i bite [przegladsportowy.onet.pl]

3

Dzisiaj w Dzienniku TVP Tusk śpiewający "Wśród nocnej ciszy". Oczywiście Tusk fałszował, a materiał miał na celu wykazanie,że nie jest prawdziwym katolikiem.
Kampania nabiera tempa xd

Zobacz wszystkie

90

Profesor Mariusz Andrzejewski w studio Tvp Info: „Byłem kiedyś w Norwegii i tam wszystko było droższe, a mimo to jest to bogaty kraj. Być może my też powinniśmy się teraz przestawić na to, że ceny w Polsce będą wysokie, ale i płace też”.

Nie wierzę xd.

88

Przemówienie premiera Morawieckiego:
"Jesteśmy gotowi stawić czoła kryzysowi. Nasze rezerwy walutowe są duże. Nic,absolutnie nic nam nie zagraża.

Głos z sali: A nam?"

xd

78

Świat który znaliśmy zaczyna się kończyć. Praktycznie zniknęły reklamy aut spalinowych, tylko elektryki i hybrydy. Lidl rozpoczął promocję jedzenia warzyw i owoców oraz stopniowej rezygnacji z mięsa. Latanie samolotami podobno jest powodem do wstydu. Jedzenie jaj i picie mleka to torturowanie zwierząt. Aktywiści Greenpeace nawołują, żeby zakazać reklam mięsa i nabiału kierowanych do dzieci. Nowy kanclerz Niemiec musiał tłumaczyć się z tego,że co jakiś czas organizuje grilla z kiełbaskami.
Idzie nowe. Ale mam wątpliwości, czy lepsze.

65

Robiąc zakupy,płacąc rachunki i tankując samochód mam wrażenie, że sankcje zostały nałożone na nas, a nie na Rosję [internet].
xd

64

Słyszałem dzisiaj w radio jak jakaś pani doktor z uniwersytetu opowiadała o swojej pracy i powiedziała: "Studenci, studentki i osoby studenckie... ".

Aż mi się zrobiło niedobrze. Stopień zidiocenia społeczeństwa ewidentnie rośnie.