O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja, historia, sport
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona, Jagiellonia Białystok, Pogoń Siedlce
  • Barcelonie kibicuję od 1992 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie 1827
  • Liczba komentarzy 4260
  • Polecenia 23409

Komentarze

0

@FcPortoFan1999 dzięki za troskę. Trochę wakacji, trochę odpoczynku od wszystkiego.

0

Biedronka i Lidl w ostatnich dniach oferowały pół litra wódki za 9,99 zł. To cena niższa niż wynosi podatek akcyzowy. W ocenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów "promocja alkoholu w przyjętej przez te sieci formie może stanowić zakazaną prawnie promocję napojów alkoholowych". - To jest chyba najgorszy z możliwych pomysłów, żeby udostępniać osobom, które powinny ograniczać picie alkoholu, alkohol w tak niskich cenach - komentuje w rozmowie z tvn24.pl Krzysztof Brzózka, były dyrektor Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W jego ocenie w Polsce powinna zostać wprowadzona minimalna cena za alkohol. - Wtedy, takie promocje będą niemożliwe [tvn24.pl].

Koniec świata, już nawet nie będzie można się w tych ciężkich czasach tanio napić. Jak żyć Panie Premierze?...

2

Ja rozumiem, że każdy ma prawo do protestu i rolnicy mają też swoje powody. Ale moim zdaniem blokowanie przejść granicznych, autostrad i miast powinno spotykać się z reakcją służb mundurowych- tj. legitymowaniem i wystawianiem mandatów karnych, a w niektórych przypadkach kierowaniem wniosków do sądu w związku z popełnianiem wykroczeń i przestępstw.
Oczywiście żadne rozwiązania siłowe nie wchodzą w grę, ale utrudnianie życia innym (nawet w słusznej sprawie) powinno się wiązać z konsekwencjami.
Wiele grup społecznych ma powody do protestu, ale niewiele z nich decyduje się na takie zadymy jak rolnicy czy górnicy.

3

PiS przez 8 lat rządów narobił bałaganu w wielu obszarach państwa. W wymiarze sprawiedliwości z którym mam na co dzień do czynienia powstało prawdziwe bagno, z którego wyjście w najbliższym czasie będzie niemożliwe.

Mam jednak wątpliwości, czy przyjęty przez Tuska sposób działania nie przyczyni się do jeszcze większego chaosu. Próbują odkręcać to co zrobił PiS, metodami zbliżonymi do sposobów działania PiS. A miało być zgodnie z prawem i „po nowemu”. Próba pozbycia się prokuratora krajowego to chyba najbardziej jaskrawy przykład takiego działania. Niby jest jakaś opinia prawna wskazująca że nie mógł on zostać prokuratorem, ale to śmierdzi z daleka i wygląda na dorabianie teorii na siłę.

Jak za 4 lata PiS wróci do władzy, to nie wyobrażam sobie, co oni wtedy zrobią.

11

Messi nadal blokuje drużynę, nawet na wakacjach. Zadziwiające ile on wyrządza nam szkody.

Zobacz wszystkie

90

Profesor Mariusz Andrzejewski w studio Tvp Info: „Byłem kiedyś w Norwegii i tam wszystko było droższe, a mimo to jest to bogaty kraj. Być może my też powinniśmy się teraz przestawić na to, że ceny w Polsce będą wysokie, ale i płace też”.

Nie wierzę xd.

88

Przemówienie premiera Morawieckiego:
"Jesteśmy gotowi stawić czoła kryzysowi. Nasze rezerwy walutowe są duże. Nic,absolutnie nic nam nie zagraża.

Głos z sali: A nam?"

xd

78

Świat który znaliśmy zaczyna się kończyć. Praktycznie zniknęły reklamy aut spalinowych, tylko elektryki i hybrydy. Lidl rozpoczął promocję jedzenia warzyw i owoców oraz stopniowej rezygnacji z mięsa. Latanie samolotami podobno jest powodem do wstydu. Jedzenie jaj i picie mleka to torturowanie zwierząt. Aktywiści Greenpeace nawołują, żeby zakazać reklam mięsa i nabiału kierowanych do dzieci. Nowy kanclerz Niemiec musiał tłumaczyć się z tego,że co jakiś czas organizuje grilla z kiełbaskami.
Idzie nowe. Ale mam wątpliwości, czy lepsze.

75

@TheNekro94 jakby padł gol dla Francji to by nie był kupiony Mundial dla Argentyny. A tak był kupiony. Proste.

71

Pozostanie PiS przy władzy to dalsze rozkradanie kraju i jego zadłużanie, pod przykrywką dzielenia się tym co ukradną ze społeczeństwem. Do tego zamordyzm i rządy w stylu Orbana i Erdogana, gdzie system jest tak domknięty, że opozycja nie ma już szans wygrać żadnych wyborów.

Szczerze mówiąc każda zmiana władzy będzie lepsza niż to co się teraz dzieje. Tym bardziej że za 4 lat jakakolwiek zmiana może już nie być możliwa. Szczerze współczuję tym dla których nie ma znaczenia, czy PiS będzie rządził dalej czy nie.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?