O sobie

  • Zainteresowania SPORT
  • Ulubiony zawodnik Marco van Basten/Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC BARCELONA/MANCHESTER CITY/ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 1920
  • Liczba komentarzy 3222
  • Polecenia 4821

Komentarze

1

@FCBparasiempre Wracając zajrzyj , Zagłębiowski Park Sportowy jest otwarty 24h

1

@FCBparasiempre Już w tą sobotę tj. 20 kwietnia przed stadionem ArcelorMittal Park w Sosnowcu zostanie odsłonięta rzeźba naszej legendy.

2

Piłka nożna to gra błędów ale też wykorzystywania szans. Araujo wiadomo-zawalił bez dwóch zdań. 10 minut wcześniej Lewy też zawalił, powinno być 2-0, mało tego gdyby trafił w światło bramki to nie byłoby czerwonej ala Araujo. Gdyby... Fakty są takie, że sami sobie zabraliśmy ten awans, może nawet finał a na pewno 50 mln. Szkoda. Jeszcze Barca nie zginęła kiedy my żyjemy.

0

@Emhyr Te plebiscyty czy jak kto woli konkursy popularności już dawno straciły wiarygodność.

0

@Stagiryta Pamiętaj , że Real zagrał tylko w wyjściowej tylko bez "pokrzywdzonego przez wszystkich" i Camavingi a my z 5 zawodnikami (Oriol ,Roberto, Alonso, Roque, Torres) którzy są na poziomie Cadizu.

Zobacz wszystkie

103

Najbardziej żal FDJ. Cały mecz zagrał z zaangażowaniem , biegał i walczył a na koniec jeszcze by stracił zęby i prosty nos. Poniewierany i łapany niejednokrotnie w pół pokazał wytrzymałość psychiczną i za to mu dziękuję. Niech tacy piłkarze tworzą w przyszłości historię naszego klubu.

88

Ten człowiek jest obłąkany.

81

Nazywam się Torres i z zawodu będę zięciem Enrique.

62

Jedyna nadzieja,że socjopata obstawi zwycięstwo PIS.

51

Najlepszy komentarz na temat pracy sędziego dał jednak Ruben Uria. Dziennikarz w punkt spuentował nieudolną pracę arbitra. "Mateo Lahoz jest niesamowity. Zawsze musi być w centrum uwagi, bez względu na wszystko. To nie sędzia, to zakochany w sobie facet. To panna młoda na weselu, dziecko na chrzcie i zmarły na pogrzebie"
Źródło Twitter

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?