1

@bartas97 tu sam kreujesz swój świat :))

1

Polak to musi mieć dużo siły, teraz narzeka na obecny rząd, a po wyborach znowu od nowa trzeba będzie narzekać na przyszły rząd

0

Kaczyński po wyborach ma być koronowany na króla Polski!!
Tak mówi Polsat

2

@Barca1992 a ja właśnie ze wezmę referendum i odpowiem na nie

0

@DonMatteo901 i to z moich podatków?? To juz wolę 800 na dzieci

1

Najnowsze info, lewica ma się dogadać z konfą!! Gadają o tym w tvn i tvp!

0

@John_Doe i to jest propaganda tvnu... Przecież nawet jak dostaniesz kartę to i tak ni musisz jej wypełniać proste

1

@tomek8756 już to widzę, tak tylko gadają za 4 lata ludzie będą mieli dość peło i znowu wybiorą pis i tak w koło

0

@Torpeda0991 dokładnie niech Bułgarzy dadzą swoim z Twoich podatków

0

@Kgorecki2500 nie patrzałem czyje, od razy wyrzucałem

0

@FCBparasiempre skończyłem czytać na tym... To jedyny polski akcencik w realu Madryt.
Kiedy ten artykuł powstał 20 lat temu?
Sory fajnie tu się udzielasz ale czasami trzeba coś zweryfikować :) przecież był dudek, glik król,

4

@tristan87 Zalewski i dobrze!
Nigdy się nie przyznawaj!
Sztywniutko mordo

1

@Borneo ten fundusz to wielkie rozdawnictwo tyle że unijne z naszych podatków które płacimy do uni

0

@Johnnie_Walker nie mam firmy więc mam wywalone na prywaciarzy, pracuje korzystam z socjalu place podatki tak jak za Tuska a wtedy tego socjalu nie było, kradli dla siebie tak jak pis ale pis jednak jeszcze coś da, taka różnica

0

@Bobo25 nie bronię tvp bo tam jest straszna propaganda! Ale uważam że straszna propaganda jest również w tvn. pisiorów ni lubię ale jak do władzy ma dojść Tusk to juz wolę ten pis

0

@RoberDzik bez znaczenia czy platforma czy trzecia droga czy lewica, wszysscy po wyborach będą tworzyć jedność

0

@Bobo25 raz to można coś pokazać aby ludzie mówili. Tvn był wcześniej stronniczy niż tvp. Taka jest różnica to pis aby się bronić przed propaganda zaczeli robić swoją na TVP. otwórz oczy.
A widziałeś aby tvn za coś pochwalił pis? Każda dosłownie każda partia ma plusy i minusy. Oni nigdy ale to nigdy nie pochwalili tego co zrobił pis, na pewno coś by się znalazło, krytycznie nastawiają widzów do jeszcze obecnej władzy, za każdym razem, tak samo jak to robi tvp z peło

0

@_barti głupiego udajesz? Nikt normalny nie chwali się takim zdjęciem to znaczy nikt kto ma norlmane poglądy, no chyba że odchyleńce i lewactwo właśnie

0

@Bobo25 jest jest, tylko nikt na ten temat tak nie ujada, dlatego że w necie wp, onet i tego typu kabały są również jka tvn. Więc wszysscy stekaja na TVP. I ludziom się wydaje że to tvp jest gorsze.

0

@_barti jak widzę u ciebie zdjęcie to tak twierdzę

2

@Johnnie_Walker za peło żyło się gorzej ludziom niż za pisu. Nie licząc cwaniakow co na boku zarabiali. Dlatego ktoś może głosować na PiS. osobiscie nie widzę różnicy kto będzie rządził. Każdy polityk patrzy jak się nachapać

1

@_barti zakaz skrętu w lewo

0

@Bobo25 tam jest upartyjnienie przekazu, na TVP pis a na tvn peło i cała lewica

1

@Przemek2323 który mem lepszy? Tvp czy tvn?
To samo tylko jedni pis a drudzy po

5

@killingjoker101 albetyle samo co widz tvnu

1

@Comentateiro spoko, oddam dwa głosy, jeden za mnie drugi za ciebie :)

0

@gumaz spróbuj a się przekonasz :) hah

3

@_barti że Lepper się sam zabił

0

@mekston to jest taki sam poziom debaty tyle że na TVP jes pis, a ma tvn jest po, lewica i trzecia droga, taka różnica, propagandą tą samą tylko swoja

3

Nareszcie całe gimnazjum uwierzy że tvn to to samo co tvp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?