O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3821
  • Liczba komentarzy 1220
  • Polecenia 4487

Komentarze

8

Podobno Netflix szykuje film biograficzny o Vinciusie z finałem o anulowaniu czerwonej kartki, pod tytułem Veni Vidi Vici Vincius. W roli tytułowej Morgan Freeman.

Źródło: własne.

4

Wyobrażam sobie sytuację, w której Vincius kogoś fauluje w sposób, który nie wzbudza wątpliwości czy był to atak na piłkę, czy nie. Potem tłumaczy sędziemu, że faulowany piłkarz prowokował go rasistowskimi odzywkami, a sędzia czując presję, stanie po stronie Vinciusa. I tak ten cyrk się będzie kręcił.

4

Dziady bez ambicji. Tyle w temacie.

1

@Kondziubarca Dużo mocniej odkleiło Maćka Kota, gdy mówił, że skoczkowie narciarscy powinni zarabiać tyle co tenisiści. XD

0

Dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i opodatkowanych liniowo bądź na zasadach ogólnych. Na stronie ZUS pojawił się kalkulator do obliczenia rocznej składki zdrowotnej na podstawie uzyskanego dochodu za 2022 rok i wysokości opłaconych składek. Po sprawdzeniu ile ewentualnie do dopłaty, boli mnie serce.

Zobacz wszystkie

82

Ja prdl. Wiele osób broniąc trenera mówi, że jego przeciwnicy mają wygórowane wymagania. Litości. Kiedy Barca za Pepa przegrywala dwukrotnie półfinał LM wcale nie liczyłem na jego odejście. Tamata Barca miała styl, chęć wygrywania i nie poddawała się bez walki. Natomiast projekt Valverde nie ma ani rąk, ani nóg. Jest bezplciowy i męczący. Dołożymy do tego dwie kompromitujące porażki w LM, w pojedynkach w których teoretycznie byliśmy juz jedną nogą w dalszej fazie, a otrzymamy obraz, który dla kibica tego klubu, nie jest przyjemny dla oka.

71

Tak sobie myślę, że Zidane nie przemyślał sprawy swojego powrotu na ławkę trenera Realu. Mógł zostać niekwestionowana legendą klubu, bez rysy na wizerunku, a Perez pewnie, jeśli wyniki będą słabe, wywali go bez sentymentów.

59

Trzech obrońców Borussi, którzy mieli jakże trudne zadanie pilnowania własnej bramki przed wirtuozami z legii.

52

Jakiś miesiąc temu mój brat został nad ranem zaatakowany na ulicy przez pewnego gościa. Dostał znienacka jakimś twardym przedmiotem w twarz. Skutkiem tego były obrażenia policzka, które wymagały założenia 4 szwów. Sprawa trafiła na policję i do prokuratury, tożsamość sprawcy udało się ustalić, całe zajście zostało zrejestrowane przez miejski monitoring. I teraz uwaga! Sprawa została umorzona na prośbę policji, a policja wniosek swój uzasadniła tym, że obrażenia mojego brata "nie były wielkie". My się oczywiście od tej decyzji odwołamy. Piszę o tym bo sam nie wierzę w jakim państwie żyje. Płaci się podatki, niemałe na tych nierobów, a jak przychodzi co do czego to mają Cie w dupie. A wniosek z całej historii jest taki, że każdy może byle komu przy**bać na ulicy w twarz bez żadnych konsekwencji. Masakra jednym słowem.

50

Także tego...
twitter.com/LewitujacyUmysl/status/1263222765290770433

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?