O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2670
  • Liczba komentarzy 1074
  • Polecenia 3835

Komentarze

3

@student97r Seria z Jackiem Reacherem to chyba moja ulubiona seria z gatunku literatury sensacyjnej.

8

Rzygam już tym Rakiticem. Ale jeśli trener przeprasza zawodników za to, że jego asystent na nich nakrzyczal, to czego się można spodziewać. Gwiazdeczki będą grały w podstawie bez względu na wszystko.

6

@mindbender84 Wg mnie takiego prezydenta jeszcze nie było, ale z dotychczasowych, to Aleksander Kwaśniewski.

15

@mpolska25 Więc zacznij.

42

Nazywanie tego osobnika bez honoru, poczucia wstydu i przyzwoitości najlepszym prezydentem Polski, a takie opinie tu były, to jedynie dowód, że trzeba brać tabletki dalej.

Zobacz wszystkie

82

Ja prdl. Wiele osób broniąc trenera mówi, że jego przeciwnicy mają wygórowane wymagania. Litości. Kiedy Barca za Pepa przegrywala dwukrotnie półfinał LM wcale nie liczyłem na jego odejście. Tamata Barca miała styl, chęć wygrywania i nie poddawała się bez walki. Natomiast projekt Valverde nie ma ani rąk, ani nóg. Jest bezplciowy i męczący. Dołożymy do tego dwie kompromitujące porażki w LM, w pojedynkach w których teoretycznie byliśmy juz jedną nogą w dalszej fazie, a otrzymamy obraz, który dla kibica tego klubu, nie jest przyjemny dla oka.

71

Tak sobie myślę, że Zidane nie przemyślał sprawy swojego powrotu na ławkę trenera Realu. Mógł zostać niekwestionowana legendą klubu, bez rysy na wizerunku, a Perez pewnie, jeśli wyniki będą słabe, wywali go bez sentymentów.

59

Trzech obrońców Borussi, którzy mieli jakże trudne zadanie pilnowania własnej bramki przed wirtuozami z legii.

52

Jakiś miesiąc temu mój brat został nad ranem zaatakowany na ulicy przez pewnego gościa. Dostał znienacka jakimś twardym przedmiotem w twarz. Skutkiem tego były obrażenia policzka, które wymagały założenia 4 szwów. Sprawa trafiła na policję i do prokuratury, tożsamość sprawcy udało się ustalić, całe zajście zostało zrejestrowane przez miejski monitoring. I teraz uwaga! Sprawa została umorzona na prośbę policji, a policja wniosek swój uzasadniła tym, że obrażenia mojego brata "nie były wielkie". My się oczywiście od tej decyzji odwołamy. Piszę o tym bo sam nie wierzę w jakim państwie żyje. Płaci się podatki, niemałe na tych nierobów, a jak przychodzi co do czego to mają Cie w dupie. A wniosek z całej historii jest taki, że każdy może byle komu przy**bać na ulicy w twarz bez żadnych konsekwencji. Masakra jednym słowem.

49

Każda porażka Mou cieszy. Brawo Sevilla.