0

@MarioVeB! Konfident i do tego się chwali że nim jest.

1

@SteuerFreiMoney nie pale tego od 15 lat regularnie. Po tym czasie może 3,4 razy do dnia dzisiejszego. Świat od razu lepszy

0

@VegetaPolska jeśli ktoś religijny to oczywiście że będzie obchodził i przeżywał te święta,
Natomiast osoby nie religijne nie koniecznie, po prostu dzień wolny i tyle. Okazja do spotkania z przyjaciółmi, rodziną dlatego że większość ma wolne,

0

@Gall ale to wciąż tylko moja sprawa czyli właściciela klubu. Nikomu nic do tego

3

Darujcie sobie te głupie wpisy o polityce chociaż przez świata Bożego Narodzenia

0

@Gall wtedy idzie do sądu z taką sprawą. Tak jak w życiu ludzie też nie oddają długu

2

@Chaoss pięknie, to było to przewidzenia, nasi nowi koledzy w Polsce

0

@tomek8756 pisiory ale peowce również za tym głosowały, jedynie konfa była przeciwna

0

@norbi77 ani jednej nie lubię ale była pisowską teraz będzie peowska, używajmy swojego rozumu.

0

@norbi77 a tobie przeszkadzały 2, a 3 już nie

1

@LaLigaPD i tak powinno być, co to kogo obchodzi na ile się zadłużam?? Jak nie to zbankrutuje i tyle

0

Młody kosecki widać że rozum po Tacie odziedziczył

0

@Mario96w tyle ludzi pewnie w sklepie, trzeba było z kimś innym zrobić

1

Sergio Roberto pewnie go przekonuje

0

Bardzo mi się podobają wiadomości w tvpis

0

@Kinginiesta przecież dlatego go zwolnili, każdy kto miła wiedzieć wiedział że dostanie taką propozycję

2

Pierdu pierdu, futbol potrzebuje zmian tak słyszę od 30 lat. Jes jak jest i nie trzeba nic zmieniać. I trzeba z tym żyć Korupcja była jest i będzie w piłce

0

@Rl9k1nG 140 nie mam potrzeby aby szybciej jechać. Po pierwsze bezpiecznie

0

Co jak co ale w te święta może dojść do pojednania pisu i peo a raczej ich zwolenników, piękne wiadomości oby te ludziki z jednej i z drugiej strony poszły po rozum do głowy i za przestały wojny Polsko polskiej. W narodzie siła, a nie w parti jednej albo w drugiej

3

@macio_944 tak to o mnie mowa :)) jesteś cudowny misiaczku że wspomniałeś o mnie, Bóg z Tobą, Wesołych Świat

0

@macio_944 kocham Donalda Tuska i cała Europe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Piękne wiadomości brawo Donald brawo Holownia brawo lewica,
Niech boli pisiorów

0

@agaFCB tym jeszcze gorzej. Ktoś kto głosował na Tuska bo takie ma poglądy to ok. Ale gdy ktoś dał się zmanipulować aby głosować przeciwko pisowi to szkoda takich Ludzi, a szkoda dlatego że peo robi to samo co pis tylko jeszcze z dodatkami

1

@TheNekro94 dokładnie wstrzymał. Niech sprawa przycichnie, oni muszą tam pompować kasę aby teraz swoją propagandę wcielać

0

@agaFCB obejrzę może też się przerobię na wyznawcy Tuska

0

@Ptasior tak działa propaganda Tuska, ten pan jeszcze ma mandat! Oczywiście do czasu ale jeszcze ma.

1

Dawniej człowiek obejrzał fakty, później wiadomości i mógł porównać, a teraz obejrzy fakty, i później fakty 2. I wszędzie ta sama propaganda

0

@misterio bo widzi i słyszy co się dzieje w tolerancyjnych zachodnich krajach

4

@Kgorecki2500 i super czekamy na tych inżynierów i lekarzy z Afryki, sąsiadka moja jest bardzo zachwycona tą wiadomością

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?