Prorokk
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Konfident i do tego się chwali że nim jest.
1
@SteuerFreiMoney nie pale tego od 15 lat regularnie. Po tym czasie może 3,4 razy do dnia dzisiejszego. Świat od razu lepszy
0
@VegetaPolska jeśli ktoś religijny to oczywiście że będzie obchodził i przeżywał te święta,
Natomiast osoby nie religijne nie koniecznie, po prostu dzień wolny i tyle. Okazja do spotkania z przyjaciółmi, rodziną dlatego że większość ma wolne,
0
@Gall ale to wciąż tylko moja sprawa czyli właściciela klubu. Nikomu nic do tego
3
Darujcie sobie te głupie wpisy o polityce chociaż przez świata Bożego Narodzenia
0
@Gall wtedy idzie do sądu z taką sprawą. Tak jak w życiu ludzie też nie oddają długu
2
@Chaoss pięknie, to było to przewidzenia, nasi nowi koledzy w Polsce
0
@tomek8756 pisiory ale peowce również za tym głosowały, jedynie konfa była przeciwna
0
@norbi77 ani jednej nie lubię ale była pisowską teraz będzie peowska, używajmy swojego rozumu.
0
@norbi77 a tobie przeszkadzały 2, a 3 już nie
1
@LaLigaPD i tak powinno być, co to kogo obchodzi na ile się zadłużam?? Jak nie to zbankrutuje i tyle
0
Młody kosecki widać że rozum po Tacie odziedziczył
0
@Mario96w tyle ludzi pewnie w sklepie, trzeba było z kimś innym zrobić
1
Sergio Roberto pewnie go przekonuje
0
Bardzo mi się podobają wiadomości w tvpis
0
@Kinginiesta przecież dlatego go zwolnili, każdy kto miła wiedzieć wiedział że dostanie taką propozycję
2
Pierdu pierdu, futbol potrzebuje zmian tak słyszę od 30 lat. Jes jak jest i nie trzeba nic zmieniać. I trzeba z tym żyć Korupcja była jest i będzie w piłce
0
@Rl9k1nG 140 nie mam potrzeby aby szybciej jechać. Po pierwsze bezpiecznie
0
Co jak co ale w te święta może dojść do pojednania pisu i peo a raczej ich zwolenników, piękne wiadomości oby te ludziki z jednej i z drugiej strony poszły po rozum do głowy i za przestały wojny Polsko polskiej. W narodzie siła, a nie w parti jednej albo w drugiej
3
@macio_944 tak to o mnie mowa :)) jesteś cudowny misiaczku że wspomniałeś o mnie, Bóg z Tobą, Wesołych Świat
0
@macio_944 kocham Donalda Tuska i cała Europe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Piękne wiadomości brawo Donald brawo Holownia brawo lewica,
Niech boli pisiorów
0
@agaFCB tym jeszcze gorzej. Ktoś kto głosował na Tuska bo takie ma poglądy to ok. Ale gdy ktoś dał się zmanipulować aby głosować przeciwko pisowi to szkoda takich Ludzi, a szkoda dlatego że peo robi to samo co pis tylko jeszcze z dodatkami
1
@TheNekro94 dokładnie wstrzymał. Niech sprawa przycichnie, oni muszą tam pompować kasę aby teraz swoją propagandę wcielać
0
@agaFCB obejrzę może też się przerobię na wyznawcy Tuska
0
@Ptasior tak działa propaganda Tuska, ten pan jeszcze ma mandat! Oczywiście do czasu ale jeszcze ma.
1
Dawniej człowiek obejrzał fakty, później wiadomości i mógł porównać, a teraz obejrzy fakty, i później fakty 2. I wszędzie ta sama propaganda
0
@misterio bo widzi i słyszy co się dzieje w tolerancyjnych zachodnich krajach
4
@Kgorecki2500 i super czekamy na tych inżynierów i lekarzy z Afryki, sąsiadka moja jest bardzo zachwycona tą wiadomością