La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 784 Culés

7

Po latach nieudanych prób przywódcom unijnym udało się osiągnąć porozumienie w sprawie migracji. Zakłada ono, że kraje tzw. pierwszej linii będą mogły prowadzić bardziej rygorystyczną procedurę azylową, z kolei państwa położone w głąb kontynentu będą mogły wybrać między przyjęciem określonej liczby migrantów lub wpłatą do wspólnego funduszu UE. Choć w Brukseli panuje euforia, specjaliści zajmujący się migracją nie szczędzą słów krytyki. [Onet]

I teraz najważniejsze pytanie. Jak traktowana jest Polska? Bo można nas traktować i tak i tak jak się zechce.
@michal26 @tomek8756 @Kondziubarca @JimMorrisonFCB @hayek @Comentateiro

12

@Kgorecki2500 Bedziemy pewnie traktowani tak jak Brukseli bedzie wygodnie.

4

@Kgorecki2500 i super czekamy na tych inżynierów i lekarzy z Afryki, sąsiadka moja jest bardzo zachwycona tą wiadomością

2

@Prorokk wiem, że będę żałował, że pytam, ale dlaczego?

11

@misterio Bo afrykanski hydraulik przyjdzie przepchac jej rure.

2

@Kgorecki2500 no patrz nie ma tu nic, że każdy Polak ma przyjąć murzynka pod dach. Dziwne

1

@JimMorrisonFCB żałuję, że pytałem, ale jeśli tak, to kolega z oryginalnego pytania musi zacząć być konkurencyjny, wolny rynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tbas No jak nas zakwalifikuje do tej drugiej kategorii to jednak POLSKA (a nie Polak hehe) będzie musiała albo będzie trzeba płacić ;)

2

@Kgorecki2500 Polska będzie traktowana tak jak wskażą Niemcy. Przecież Tusk się nie sprzeciwi Niemcom...

0

@misterio bo widzi i słyszy co się dzieje w tolerancyjnych zachodnich krajach

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: