4

@esem91 ajj, też ładnie

9

Gdyby to weszło, moim zdaniem to byłaby najlepsza akcja w historii futbolu, przewyższająca akcję Arsenalu i bramkę Jack'a Wilshere:


1

@clyde Grunt, ze jest poprawa, trzymam kciuki zeby calkowicie udalo sie to wyleczyc.

0

@BorzyKrzys Jakis czas temu ogladalem tez i podobnie dopiero koncowka mocniej do mnie trafila, bo wczesniej wszystkie te jego problemy wydawaly mi sie jakby blahe.

0

@mateusz33 To fakt, ale mam nadzieje, ze podobnie jak Pedri uda sie go wyprowadzic na proste jesli chodzi o kwestie zdrowotne.

40

Jak dla mnie to jest win-win - jezeli Araujo zdecyduje sie odejsc latem to dostajemy 65 mln, co jak na nasze standardy jest zawrotna kwota zarobiona na transferze, a jesli zostanie to wciaz bedzie decydowal o sile naszej defensywy.

3

@SergioBusquets5 Pytalem, bo w ogole nie slyszalem o tym dealu, ale juz Ancelotti wyjasnil.

0

@SergioBusquets5 Wypozyczenie?

4

@MesQueUnClub_87 Contratiempo - absolutna czolowka moich ulubionych filmow.

1

@NeroTFP1 Kucharek bylby tym walkiem.

0

@okiemtypera_lucaxx95 PSG z 0:2 na 4:2

0

City wyglada jakby w oznacznikach grali.

0

@Kismeth To samo mialem napisac

0

@Walker Chris Isaak absolutny top moich ulubionych wokalistów - niepodrabialny głos, klimat i stylówka.

0

@NeroTFP1 Czekam z niecierpliwością i jak tylko się ukaże to kupuję :)

0

@NoziX1 Tym że Balde puszczają nerwy raz na sezon, a Viniviusowi raz na 15 minut.

1

Getafe powinno się profilaktycznie, co sezon, degradować do Segunda.

0

@Walker INXS top, szkoda wielka, że Hutchence tak skończył, bo był potencjał na jeszcze więcej, W ogóle całe jego życie naznaczone byłem mnóstwem nieszczęścia, które już na zawsze przylgnęło do jego najbliższych.

2

@Encore wez mi tego ulanca.

1

@AmigoBlancos Podziekowania naleza sie sedziom.

1

@matirix20 Adriano jeszcze.

3

Jeszcze ten spaslak strzelil, chowaj ten salceson bo bede rzigol.

0

Powaznie nie bylo faulu po tym wejsciu Rudigera? Przeciez koles lokciem w plecy wchodzil graczowi Celty...

1

@kanver_ bialy to niestety slowo-klucz w tym przypadku...

3

Trzeba anulowac, bo przegramy

1

Amad show, ale koncowka.

0

@mekston Ale za rok to juz na pewno!

1

@Walker Kurcze fajne, nie znalem tego.

4

@Stinger_ Tez sie zdziwilem, ze do zera wygral z Holendrem, ale jak widac byl to "wypadek przy pracy".

1

@Hawajczyk Ja nie wnikam co mu przeszkadzalo strzelac te gole przez dluzszy okres kariery, ale takie licytowanie sie nie ma sensu, bo ja rownie dobrze moge napisac, ze Lewy robil rzeczy o ktorych sie R9 nie snilo (5 goli w 9 minut, pobicie rekordu Gerda Mullera), a to ze nie robil tego wszystkiego tak pieknie i technicznie jak Brazylijczyk w zadnym stopniu mu nie umniejsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?